|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D модельдеу |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 11 |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
3 D панорама жасау |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.2.4.3 бірінші тұлғадан көрінісі бар 3D панорама (виртуалды саяхат) жасау |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
Еңбекқорлық және кәсіби біліктілік құндылығы |
Бірлігі күшті ел озады - білім мен дамуға ұмтылу; - іскерлік, өзін-өзі ынталандыру; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 8 мин |
Сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу. Қызығушылықты ояту: : «Арқаға сурет салу» ойыны. Бұл ойында барлық әрекеттерді үнсіз жасау керек. Оқушылар екі топқа бөлініп, бірінің артынан екіншісі тұрып, сап түзейді. /Бұл ойын оқушыларға псиологиялық жағымды көтеріңкі көңіл күй орнатады/. Өткен тақырыпты пысықтау: https://wordwall.net/ru/resource/29138483/виртуалды-және-кеңейтілген-шынайылық |
1.Мұғаліммен амандасады. Сабаққа көңілді қатысады Мұғалім берген қағаздағы суретті кезекпен арқаларына салып шығады Соңғы оқушы арқасына салынған суреттің не екенін айту керек. Оқушылар wordwall.net/ru да өткен сабақты еске түсіреді |
ҚБ Жарайсың, Өте жақсы |
Дәптер, оқулық Слайд экран |
|
Сабақтың ортасы 10 мин 10 мин 10 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру. Топтық жұмыс Оқушылар 2 топқа бөлінеді, Бірінші топ 3Д понораманың түрлерін топта талқылап ортаға шығып бөліседі, Екінші топ 3Д панорама және виртуалды тур жасауға арналған программалар туралы топта талқылап құнды деген ақпараттарын ортаға шығып бөліседі. Жұптық жұмыс. Оқушылар тақтадағы тапсырманы жұппен отырып діптерлеріне орындайды.
Жеке тапсырма.
|
Дескриптор: 1-топ -ақпаратпен танысады, -топпен білесіп жұмыс жасайды, -3Д панорама түрлерін нақты айқындап айтады Дескриптор: 2-топ -ақпаратпен танысады, -топпен білесіп жұмыс жасайды, -3Д панорама жасауға арналған программаларды атайды. Дескриптор:
Дескриптор: -компьютерде мәтіндік процессорды қолданып кесте сызып кестені берілген ақпаратпен толтыра алады; -интернетті пайдаланып кестені толтырады; -көрсетілген сілтемеге өтіп саяқат жасайды; |
Топтық жұмыс 3/балл Жұптық жұмыс 2/балл Жеке жұмыс 3/балл |
Оқулық Қағаз қалам Оқулық, дәптер ДК, ұялы телефон, интернет, қағаз, қалам |
|
Сабақтың соңы 7 мин |
Сабақты қорытындылау: Жеке жұмыс https://quizizz.com/admin/quiz/6744c0c9152b1e74b7082e98?searchLocale= Кері байланыс: Тазалық әдісі |
Оқушылар тақтадағы эрандағы кодтты теріп тест жұмысын жасауға қосылады, орындап болған соң тәтижесі экранда көрсетіліп тұрады. Кері байланыс жасайды |
Үш шапалақ арқылы топтың өзін-өзі бағалау. |
Оқулық |
|
Үйге тапсырма |
Виртуалды турлар жасауға арналған программалық қосымшалар жарнамасының буклетін жаса. |
Жазып алады |
|
Күнделік |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
11 сынып ЖМБ 25-26 сабақ 3 D панорама жасау ҚМЖ
11 сынып ЖМБ 25-26 сабақ 3 D панорама жасау ҚМЖ
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D модельдеу |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 11 |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
3 D панорама жасау |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.2.4.3 бірінші тұлғадан көрінісі бар 3D панорама (виртуалды саяхат) жасау |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
Еңбекқорлық және кәсіби біліктілік құндылығы |
Бірлігі күшті ел озады - білім мен дамуға ұмтылу; - іскерлік, өзін-өзі ынталандыру; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 8 мин |
Сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу. Қызығушылықты ояту: : «Арқаға сурет салу» ойыны. Бұл ойында барлық әрекеттерді үнсіз жасау керек. Оқушылар екі топқа бөлініп, бірінің артынан екіншісі тұрып, сап түзейді. /Бұл ойын оқушыларға псиологиялық жағымды көтеріңкі көңіл күй орнатады/. Өткен тақырыпты пысықтау: https://wordwall.net/ru/resource/29138483/виртуалды-және-кеңейтілген-шынайылық |
1.Мұғаліммен амандасады. Сабаққа көңілді қатысады Мұғалім берген қағаздағы суретті кезекпен арқаларына салып шығады Соңғы оқушы арқасына салынған суреттің не екенін айту керек. Оқушылар wordwall.net/ru да өткен сабақты еске түсіреді |
ҚБ Жарайсың, Өте жақсы |
Дәптер, оқулық Слайд экран |
|
Сабақтың ортасы 10 мин 10 мин 10 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру. Топтық жұмыс Оқушылар 2 топқа бөлінеді, Бірінші топ 3Д понораманың түрлерін топта талқылап ортаға шығып бөліседі, Екінші топ 3Д панорама және виртуалды тур жасауға арналған программалар туралы топта талқылап құнды деген ақпараттарын ортаға шығып бөліседі. Жұптық жұмыс. Оқушылар тақтадағы тапсырманы жұппен отырып діптерлеріне орындайды.
Жеке тапсырма.
|
Дескриптор: 1-топ -ақпаратпен танысады, -топпен білесіп жұмыс жасайды, -3Д панорама түрлерін нақты айқындап айтады Дескриптор: 2-топ -ақпаратпен танысады, -топпен білесіп жұмыс жасайды, -3Д панорама жасауға арналған программаларды атайды. Дескриптор:
Дескриптор: -компьютерде мәтіндік процессорды қолданып кесте сызып кестені берілген ақпаратпен толтыра алады; -интернетті пайдаланып кестені толтырады; -көрсетілген сілтемеге өтіп саяқат жасайды; |
Топтық жұмыс 3/балл Жұптық жұмыс 2/балл Жеке жұмыс 3/балл |
Оқулық Қағаз қалам Оқулық, дәптер ДК, ұялы телефон, интернет, қағаз, қалам |
|
Сабақтың соңы 7 мин |
Сабақты қорытындылау: Жеке жұмыс https://quizizz.com/admin/quiz/6744c0c9152b1e74b7082e98?searchLocale= Кері байланыс: Тазалық әдісі |
Оқушылар тақтадағы эрандағы кодтты теріп тест жұмысын жасауға қосылады, орындап болған соң тәтижесі экранда көрсетіліп тұрады. Кері байланыс жасайды |
Үш шапалақ арқылы топтың өзін-өзі бағалау. |
Оқулық |
|
Үйге тапсырма |
Виртуалды турлар жасауға арналған программалық қосымшалар жарнамасының буклетін жаса. |
Жазып алады |
|
Күнделік |
шағым қалдыра аласыз
















