|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D модельдеу |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 11 |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Виртуалды машиналар |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
|
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
«Бірлік және ынтымақ» құндылығы» |
Дәйек сөз - Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді - білім мен дамуға ұмтылу; - іскерлік, өзін-өзі ынталандыру; - ұқыптылық табандылық; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу. Қызығушылықты ояту: : «Арқаға сурет салу» ойыны. Бұл ойында барлық әрекеттерді үнсіз жасау керек. Оқушылар екі топқа бөлініп, бірінің артынан екіншісі тұрып, сап түзейді. /Бұл ойын оқушыларға псиологиялық жағымды көтеріңкі көңіл күй орнатады/. Өткен тақырыпты пысықтау: https://learningapps.org/10520556 learningapps тағы тапсырманы орындау |
1.Мұғаліммен амандасады. Сабаққа көңілді қатысады Мұғалім берген қағаздағы суретті кезекпен арқаларына салып шығады Соңғы оқушы арқасына салынған суреттің не екенін айту керек. Оқушылар learningapps да өткен сабақты еске түсіреді |
ҚБ Жарайсың, Өте жақсы |
Дәптер, оқулық Слайд экран |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақты түсіндіру. Топтық жұмыс Оқушылар Автобус аялдамасы әдісі бойынша жаңа тақырыпты топта талқылап кезек кезекпен бір біріне түсіндіреді. Өздері алған білімдері бойынша тақтаға шығып түсіндіреді. Жұптық жұмыс. Оқушылар тақтадағы тапсырманы жұппен отырып дәптерлеріне орындайды.
Жеке тапсырма.
|
Дескриптор: 1-топ -ақпаратпен танысады, -топпен білесіп жұмыс жасайды, -Виртуалды машиналар түрлерін анықтайды Дескриптор:
Дескриптор: -компьютерде мәтіндік процессорды қолданып кесте сызып кестені берілген ақпаратпен толтыра алады; -интернетті пайдаланып кестені толтырады; -көрсетілген сілтемеге өтіп саяқат жасайды; |
Топтық жұмыс 3/балл Жұптық жұмыс 2/балл Жеке жұмыс 3/балл |
Оқулық Қағаз қалам Оқулық, дәптер ДК, ұялы телефон, интернет, қағаз, қалам |
|
Сабақтың соңы |
Сабақты қорытындылау: Жеке жұмыс https://quizizz.com/join/quiz/67542ef505ffb5853a84978b/start?studentShare=true Кері байланыс: Тазалық әдісі |
Оқушылар тақтадағы эрандағы кодтты теріп тест жұмысын жасауға қосылады, орындап болған соң тәтижесі экранда көрсетіліп тұрады. Кері байланыс жасайды |
Үш шапалақ арқылы топтың өзін-өзі бағалау. |
https://quizizz.com/join/quiz/67542ef505ffb5853a84978b/start?studentShare=true |
|
Үйге тапсырма |
Виртуалды турлар жасауға арналған программалық қосымшалар жарнамасының буклетін жаса. |
Жазып алады |
|
Күнделік |


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
11 сынып ЖМБ 27-28 сабақ Виртуалды машиналар ҚМЖ
11 сынып ЖМБ 27-28 сабақ Виртуалды машиналар ҚМЖ
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D модельдеу |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 11 |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Виртуалды машиналар |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
|
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
«Бірлік және ынтымақ» құндылығы» |
Дәйек сөз - Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді - білім мен дамуға ұмтылу; - іскерлік, өзін-өзі ынталандыру; - ұқыптылық табандылық; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу. Қызығушылықты ояту: : «Арқаға сурет салу» ойыны. Бұл ойында барлық әрекеттерді үнсіз жасау керек. Оқушылар екі топқа бөлініп, бірінің артынан екіншісі тұрып, сап түзейді. /Бұл ойын оқушыларға псиологиялық жағымды көтеріңкі көңіл күй орнатады/. Өткен тақырыпты пысықтау: https://learningapps.org/10520556 learningapps тағы тапсырманы орындау |
1.Мұғаліммен амандасады. Сабаққа көңілді қатысады Мұғалім берген қағаздағы суретті кезекпен арқаларына салып шығады Соңғы оқушы арқасына салынған суреттің не екенін айту керек. Оқушылар learningapps да өткен сабақты еске түсіреді |
ҚБ Жарайсың, Өте жақсы |
Дәптер, оқулық Слайд экран |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақты түсіндіру. Топтық жұмыс Оқушылар Автобус аялдамасы әдісі бойынша жаңа тақырыпты топта талқылап кезек кезекпен бір біріне түсіндіреді. Өздері алған білімдері бойынша тақтаға шығып түсіндіреді. Жұптық жұмыс. Оқушылар тақтадағы тапсырманы жұппен отырып дәптерлеріне орындайды.
Жеке тапсырма.
|
Дескриптор: 1-топ -ақпаратпен танысады, -топпен білесіп жұмыс жасайды, -Виртуалды машиналар түрлерін анықтайды Дескриптор:
Дескриптор: -компьютерде мәтіндік процессорды қолданып кесте сызып кестені берілген ақпаратпен толтыра алады; -интернетті пайдаланып кестені толтырады; -көрсетілген сілтемеге өтіп саяқат жасайды; |
Топтық жұмыс 3/балл Жұптық жұмыс 2/балл Жеке жұмыс 3/балл |
Оқулық Қағаз қалам Оқулық, дәптер ДК, ұялы телефон, интернет, қағаз, қалам |
|
Сабақтың соңы |
Сабақты қорытындылау: Жеке жұмыс https://quizizz.com/join/quiz/67542ef505ffb5853a84978b/start?studentShare=true Кері байланыс: Тазалық әдісі |
Оқушылар тақтадағы эрандағы кодтты теріп тест жұмысын жасауға қосылады, орындап болған соң тәтижесі экранда көрсетіліп тұрады. Кері байланыс жасайды |
Үш шапалақ арқылы топтың өзін-өзі бағалау. |
https://quizizz.com/join/quiz/67542ef505ffb5853a84978b/start?studentShare=true |
|
Үйге тапсырма |
Виртуалды турлар жасауға арналған программалық қосымшалар жарнамасының буклетін жаса. |
Жазып алады |
|
Күнделік |


шағым қалдыра аласыз













