|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D модельдеу |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 11 |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мобильді құрылғылардың сипаттамалары. БЖБ2 |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.1.1.1 мобильді
құрылғылардың негізгі компоненттерінің сипаттамаларын салыстыру:
планшеттер, телефондар; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
||||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
«Бірлік және ынтымақ» құндылығы» |
Дәйек сөз - Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді - білім мен дамуға ұмтылу; - іскерлік, өзін-өзі ынталандыру; - ұқыптылық табандылық; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу. Өткен тақырыпты пысықтау: https://quizizz.com/join/quiz/67542ef505ffb5853a84978b/start?studentShare=true |
1.Мұғаліммен амандасады. Сабаққа көңілді қатысады Оқушылар тақтадағы эрандағы кодтты теріп тест жұмысын жасауға қосылады, орындап болған соң тәтижесі экранда көрсетіліп тұрады. |
ҚБ Жарайсың, Өте жақсы |
Дәптер, оқулық Слайд экран |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақты түсіндіру. Мобильді құрылғылар-басты ерекшеліктері кішкене өлшемі мен атқаратын функцияларыныңсаны болып табылатын смартфыондар, планшеттер, электронды кітаптар, телефондар, ноутбуктер. Топтық жұмыс. 1-ші топ: Мобильді құрылғылар дегеніміз не? 2-ші топ: Компоненттердің сипаттамалары мобильді құрылғының белгіді бір функциясына әсер ете ме? 3-ші топ: Аппараттық және программалық жасақтамадағы қандай даму заңдылықтарын білесіңдер? Жұптық жұмыс. Оқушылар тақтадағы тапсырманы жұппен отырып дәптерлеріне орындайды.
Жеке тапсырма.
|
Дескриптор: 1-топ -ақпаратпен танысады, -топпен білесіп жұмыс жасайды, -Виртуалды машиналар түрлерін анықтайды Дескриптор: -әр топ өзіне бөлініп берген сұраққа дайындалып, алған ақпараттарымен ортаға шығып бөліседі. Дескриптор: -оқушылар смартфон мен планшеттің айырмашылығын салыстырады. -программалық жасақтаманың түріне тоқталады -берілген тапс ырма бойыгнша салыстырады, Дескриптор: -мобильді құрылғылардың пайдасы мен зияны деген тақырыпқа жоба жасайды. -Жобаның құрлымы; -Жобаның міндеті; -жобаның толық сипаттамасы болу керек; -жобаның презентациясы болу керек |
Топтық жұмыс 3/балл Жұптық жұмыс 2/балл Жеке жұмыс 5/балл |
Оқулық Қағаз қалам Оқулық, дәптер ДК, ұялы телефон, интернет, қағаз, қалам |
|
Сабақтың соңы |
Сабақты қорытындылау: Жеке жұмыс Сұрақ жауап арқылы қорытындылау. Кері байланыс: Тазалық әдісі |
Оқушылар бүгінгі өткен тақырып бойынша өздерін мазалаған сұрақтарды бір біріне қойып жауап алады: Кері байланыс жасайды |
Үш шапалақ арқылы топтың өзін-өзі бағалау. |
|
|
Үйге тапсырма |
Виртуалды турлар жасауға арналған программалық қосымшалар жарнамасының буклетін жаса. |
Жазып алады |
|
Күнделік |


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
11 сынып ЖМБ 29 -30 сабақ Мобильді құрылғылардың сипаттамалары. ҚМЖ
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D модельдеу |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 11 |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мобильді құрылғылардың сипаттамалары. БЖБ2 |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.1.1.1 мобильді
құрылғылардың негізгі компоненттерінің сипаттамаларын салыстыру:
планшеттер, телефондар; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
||||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
«Бірлік және ынтымақ» құндылығы» |
Дәйек сөз - Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді - білім мен дамуға ұмтылу; - іскерлік, өзін-өзі ынталандыру; - ұқыптылық табандылық; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу. Өткен тақырыпты пысықтау: https://quizizz.com/join/quiz/67542ef505ffb5853a84978b/start?studentShare=true |
1.Мұғаліммен амандасады. Сабаққа көңілді қатысады Оқушылар тақтадағы эрандағы кодтты теріп тест жұмысын жасауға қосылады, орындап болған соң тәтижесі экранда көрсетіліп тұрады. |
ҚБ Жарайсың, Өте жақсы |
Дәптер, оқулық Слайд экран |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақты түсіндіру. Мобильді құрылғылар-басты ерекшеліктері кішкене өлшемі мен атқаратын функцияларыныңсаны болып табылатын смартфыондар, планшеттер, электронды кітаптар, телефондар, ноутбуктер. Топтық жұмыс. 1-ші топ: Мобильді құрылғылар дегеніміз не? 2-ші топ: Компоненттердің сипаттамалары мобильді құрылғының белгіді бір функциясына әсер ете ме? 3-ші топ: Аппараттық және программалық жасақтамадағы қандай даму заңдылықтарын білесіңдер? Жұптық жұмыс. Оқушылар тақтадағы тапсырманы жұппен отырып дәптерлеріне орындайды.
Жеке тапсырма.
|
Дескриптор: 1-топ -ақпаратпен танысады, -топпен білесіп жұмыс жасайды, -Виртуалды машиналар түрлерін анықтайды Дескриптор: -әр топ өзіне бөлініп берген сұраққа дайындалып, алған ақпараттарымен ортаға шығып бөліседі. Дескриптор: -оқушылар смартфон мен планшеттің айырмашылығын салыстырады. -программалық жасақтаманың түріне тоқталады -берілген тапс ырма бойыгнша салыстырады, Дескриптор: -мобильді құрылғылардың пайдасы мен зияны деген тақырыпқа жоба жасайды. -Жобаның құрлымы; -Жобаның міндеті; -жобаның толық сипаттамасы болу керек; -жобаның презентациясы болу керек |
Топтық жұмыс 3/балл Жұптық жұмыс 2/балл Жеке жұмыс 5/балл |
Оқулық Қағаз қалам Оқулық, дәптер ДК, ұялы телефон, интернет, қағаз, қалам |
|
Сабақтың соңы |
Сабақты қорытындылау: Жеке жұмыс Сұрақ жауап арқылы қорытындылау. Кері байланыс: Тазалық әдісі |
Оқушылар бүгінгі өткен тақырып бойынша өздерін мазалаған сұрақтарды бір біріне қойып жауап алады: Кері байланыс жасайды |
Үш шапалақ арқылы топтың өзін-өзі бағалау. |
|
|
Үйге тапсырма |
Виртуалды турлар жасауға арналған программалық қосымшалар жарнамасының буклетін жаса. |
Жазып алады |
|
Күнделік |


шағым қалдыра аласыз


