|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D модельдеу |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 11 |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Виртуалды машина құру. Практикум. Бөлім бойынша тест. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.1.1.1 мобильді
құрылғылардың негізгі компоненттерінің сипаттамаларын салыстыру:
планшеттер, телефондар; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
«Бірлік және ынтымақ» құндылығы» |
Дәйек сөз - Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді - білім мен дамуға ұмтылу; - іскерлік, өзін-өзі ынталандыру; - ұқыптылық табандылық; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу. Өткен тақырыпты пысықтау: https://quizizz.com/join/quiz/67542ef505ffb5853a84978b/start?studentShare=true |
1.Мұғаліммен амандасады. Сабаққа көңілді қатысады Оқушылар тақтадағы эрандағы кодтты теріп тест жұмысын жасауға қосылады, орындап болған соң тәтижесі экранда көрсетіліп тұрады. |
ҚБ Жарайсың, Өте жақсы |
Дәптер, оқулық Слайд экран |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақты түсіндіру. Сендер Windows VirtualBox мысалын да бірінші виртуалды машинаны құратын боласыңдар. VirtualBox барлық операциялық жүйелер де шамамен бірдей көрінеді; егер сендер macOS пайдаланушысы болсаңдар да, сендер де виртуалды машина құру барысын да ешқандай қиындықтар туындамайды. Программаны іске қосып, Создать батырмасын басыңдар. Топтық жұмыс.
Жұптық жұмыс. Оқушылар тақтадағы тапсырманы жұппен отырып дәптерлеріне орындайды.
Жеке тапсырма. 104 беттегі тест орындайды |
Дескриптор: 1-топ -ақпаратпен танысады, -топпен білесіп жұмыс жасайды, -Виртуалды машиналар түрлерін анықтайды Дескриптор: -әр топ VirtualBox орнатады Дескриптор: - Linux Mint құрады |
Топтық жұмыс 3/балл Жұптық жұмыс 2/балл 5/балл |
Оқулық Қағаз қалам Оқулық, дәптер ДК, ұялы телефон, интернет, қағаз, қалам |
|
Сабақтың соңы |
Сабақты қорытындылау: Жеке жұмыс Сұрақ жауап арқылы қорытындылау. Кері байланыс: Тазалық әдісі |
Оқушылар бүгінгі өткен тақырып бойынша өздерін мазалаған сұрақтарды бір біріне қойып жауап алады: Кері байланыс жасайды |
Үш шапалақ арқылы топтың өзін-өзі бағалау. |
|
|
Үйге тапсырма |
Виртуалды турлар жасауға арналған программалық қосымшалар жарнамасының буклетін жаса. |
Жазып алады |
|
Күнделік |


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
11 сынып ЖМБ 32 сабақ Практикум. Бөлім бойынша тест. ҚМЖ
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D модельдеу |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 11 |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Виртуалды машина құру. Практикум. Бөлім бойынша тест. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.1.1.1 мобильді
құрылғылардың негізгі компоненттерінің сипаттамаларын салыстыру:
планшеттер, телефондар; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
«Бірлік және ынтымақ» құндылығы» |
Дәйек сөз - Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді - білім мен дамуға ұмтылу; - іскерлік, өзін-өзі ынталандыру; - ұқыптылық табандылық; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу. Өткен тақырыпты пысықтау: https://quizizz.com/join/quiz/67542ef505ffb5853a84978b/start?studentShare=true |
1.Мұғаліммен амандасады. Сабаққа көңілді қатысады Оқушылар тақтадағы эрандағы кодтты теріп тест жұмысын жасауға қосылады, орындап болған соң тәтижесі экранда көрсетіліп тұрады. |
ҚБ Жарайсың, Өте жақсы |
Дәптер, оқулық Слайд экран |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақты түсіндіру. Сендер Windows VirtualBox мысалын да бірінші виртуалды машинаны құратын боласыңдар. VirtualBox барлық операциялық жүйелер де шамамен бірдей көрінеді; егер сендер macOS пайдаланушысы болсаңдар да, сендер де виртуалды машина құру барысын да ешқандай қиындықтар туындамайды. Программаны іске қосып, Создать батырмасын басыңдар. Топтық жұмыс.
Жұптық жұмыс. Оқушылар тақтадағы тапсырманы жұппен отырып дәптерлеріне орындайды.
Жеке тапсырма. 104 беттегі тест орындайды |
Дескриптор: 1-топ -ақпаратпен танысады, -топпен білесіп жұмыс жасайды, -Виртуалды машиналар түрлерін анықтайды Дескриптор: -әр топ VirtualBox орнатады Дескриптор: - Linux Mint құрады |
Топтық жұмыс 3/балл Жұптық жұмыс 2/балл 5/балл |
Оқулық Қағаз қалам Оқулық, дәптер ДК, ұялы телефон, интернет, қағаз, қалам |
|
Сабақтың соңы |
Сабақты қорытындылау: Жеке жұмыс Сұрақ жауап арқылы қорытындылау. Кері байланыс: Тазалық әдісі |
Оқушылар бүгінгі өткен тақырып бойынша өздерін мазалаған сұрақтарды бір біріне қойып жауап алады: Кері байланыс жасайды |
Үш шапалақ арқылы топтың өзін-өзі бағалау. |
|
|
Үйге тапсырма |
Виртуалды турлар жасауға арналған программалық қосымшалар жарнамасының буклетін жаса. |
Жазып алады |
|
Күнделік |


шағым қалдыра аласыз




