|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D модельдеу |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Хайсар Ж |
|||
|
Күні |
02.12.2024ж |
|||
|
Сынып 11 |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Виртуалды тур жобасын әзірлеу. Практикум |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.2.4.3 бірінші тұлғадан көрінісі бар 3D панорама (виртуалды саяхат) жасау |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
«Бірлік және ынтымақ» құндылығы» |
Дәйек сөз - Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді - білім мен дамуға ұмтылу; - іскерлік, өзін-өзі ынталандыру; - ұқыптылық табандылық; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу. Әр түрлі тілде амандасу Бұл ойын оқушыларға псиологиялық жағымды көтеріңкі көңіл күй орнатады. Өткен тақырыпты пысықтау: https://quizizz.com/admin/quiz/6744c0c9152b1e74b7082e98?searchLocale= |
1.Мұғаліммен амандасады. Сабаққа көңілді қатысады. Оқушылар тақтадағы эрандағы кодтты теріп тест жұмысын жасауға қосылады, орындап болған соң тәтижесі экранда көрсетіліп тұрады. |
ҚБ Жарайсың, Өте жақсы |
Дәптер, оқулық Слайд экран |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақты түсіндіру. Оқушылар 4 топқа бөлінеді, 1- топ Бірінші кезең –жоспар құру. 2-топ Екінші кезең- сүретке түсіру. 3-топ Үшінші кезең – виртуалды турға фотосуреттердің үшөлшемді обьектілерін біріктіру. 4-топ Төртінші кезең –толық виртуалды тур құру. Бойынша талдап талқылап торптар бір біріне айтады. Практикалық жұмыс: А тапсырмасы. Өткен сабақта Image Composite Editor программасында жасалған «Менің мектебім» атты фотопанараманың виртуалды турын құраңдар. Ол үшін Kolor Panotour 2.3.2 программасына өтіңдер. Ашылған терезеге фотопанорамаманы жүктеп, сақтау орнын көрсетіңдер. В тапсырмасы. Style терезесінің функцияларының түрлерін қолданып шығыңдар. Effects қызметін пайдаланып, түрлі эффектілерді таңдаңдар. Workspace өрісінде қандай өрістер болғанын байқаңдар. Сонымен қоса Control Bar басқару панелінің түстерін өзгертіңдер. Ностройка құралы арқылы әр өзгерген қадамдарды сақтап старт құралын басу арқылы өзгерісті қараңдар. С тапсырмасы. Жоғарыдағы түсірілім нүктелекрі бойынша мектиептің ішкі көрнісіне виртуалды саяхат жасаңдар. |
Дескриптор: топтар -ақпаратпен танысады, -топпен білесіп жұмыс жасайды, -3Д панорама түрлерін нақты айқындап айтады -әр кезеңді зерттейді - әр кезеңді түсіндіреді Дескриптор: - Image Composite Editor программасын ашыңдар; -«Менің мектебім» атты фотопанараманың виртуалды турын құраңдар; - Kolor Panotour 2.3.2 программасына өтіңдер; Дескриптор: - Style терезесінің функцияларының түрлерін қолданыңдар; Effects қызметін пайдаланып, түрлі эффектілерді таңдаңдар; - Control Bar басқару панелінің түстерін өзгертіңдер; - Ностройка құралы арқылы әр өзгерген қадамдарды сақтап старт құралын басу арқылы өзгерісті қараңдар ; |
Топтық жұмыс 3/балл Жұптық жұмыс 5/балл Жеке жұмыс 5/балл |
Оқулық Қағаз қалам Оқулық, дәптер ДК, ұялы телефон, интернет, қағаз, қалам |
|
Сабақтың соңы |
Сабақты қорытындылау: Виртуалды тур туралы өз ойың эссе жазу Кері байланыс: Тазалық әдісі |
Оқушылар Виртуалды тур туралы өз ойларынан эссе жазады. Кері байланыс жасайды |
Үш шапалақ арқылы топтың өзін-өзі бағалау. |
Оқулық |
|
Үйге тапсырма |
Виртуалды турлар жасауға арналған программалық қосымшалар жарнамасының буклетін жаса. |
Жазып алады |
|
Күнделік |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
11 сынып ҚГ 15 сабақ Виртуалды тур жобасын әзірлеу. Практикум ҚМЖ
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D модельдеу |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Хайсар Ж |
|||
|
Күні |
02.12.2024ж |
|||
|
Сынып 11 |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Виртуалды тур жобасын әзірлеу. Практикум |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.2.4.3 бірінші тұлғадан көрінісі бар 3D панорама (виртуалды саяхат) жасау |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
«Бірлік және ынтымақ» құндылығы» |
Дәйек сөз - Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді - білім мен дамуға ұмтылу; - іскерлік, өзін-өзі ынталандыру; - ұқыптылық табандылық; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу. Әр түрлі тілде амандасу Бұл ойын оқушыларға псиологиялық жағымды көтеріңкі көңіл күй орнатады. Өткен тақырыпты пысықтау: https://quizizz.com/admin/quiz/6744c0c9152b1e74b7082e98?searchLocale= |
1.Мұғаліммен амандасады. Сабаққа көңілді қатысады. Оқушылар тақтадағы эрандағы кодтты теріп тест жұмысын жасауға қосылады, орындап болған соң тәтижесі экранда көрсетіліп тұрады. |
ҚБ Жарайсың, Өте жақсы |
Дәптер, оқулық Слайд экран |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақты түсіндіру. Оқушылар 4 топқа бөлінеді, 1- топ Бірінші кезең –жоспар құру. 2-топ Екінші кезең- сүретке түсіру. 3-топ Үшінші кезең – виртуалды турға фотосуреттердің үшөлшемді обьектілерін біріктіру. 4-топ Төртінші кезең –толық виртуалды тур құру. Бойынша талдап талқылап торптар бір біріне айтады. Практикалық жұмыс: А тапсырмасы. Өткен сабақта Image Composite Editor программасында жасалған «Менің мектебім» атты фотопанараманың виртуалды турын құраңдар. Ол үшін Kolor Panotour 2.3.2 программасына өтіңдер. Ашылған терезеге фотопанорамаманы жүктеп, сақтау орнын көрсетіңдер. В тапсырмасы. Style терезесінің функцияларының түрлерін қолданып шығыңдар. Effects қызметін пайдаланып, түрлі эффектілерді таңдаңдар. Workspace өрісінде қандай өрістер болғанын байқаңдар. Сонымен қоса Control Bar басқару панелінің түстерін өзгертіңдер. Ностройка құралы арқылы әр өзгерген қадамдарды сақтап старт құралын басу арқылы өзгерісті қараңдар. С тапсырмасы. Жоғарыдағы түсірілім нүктелекрі бойынша мектиептің ішкі көрнісіне виртуалды саяхат жасаңдар. |
Дескриптор: топтар -ақпаратпен танысады, -топпен білесіп жұмыс жасайды, -3Д панорама түрлерін нақты айқындап айтады -әр кезеңді зерттейді - әр кезеңді түсіндіреді Дескриптор: - Image Composite Editor программасын ашыңдар; -«Менің мектебім» атты фотопанараманың виртуалды турын құраңдар; - Kolor Panotour 2.3.2 программасына өтіңдер; Дескриптор: - Style терезесінің функцияларының түрлерін қолданыңдар; Effects қызметін пайдаланып, түрлі эффектілерді таңдаңдар; - Control Bar басқару панелінің түстерін өзгертіңдер; - Ностройка құралы арқылы әр өзгерген қадамдарды сақтап старт құралын басу арқылы өзгерісті қараңдар ; |
Топтық жұмыс 3/балл Жұптық жұмыс 5/балл Жеке жұмыс 5/балл |
Оқулық Қағаз қалам Оқулық, дәптер ДК, ұялы телефон, интернет, қағаз, қалам |
|
Сабақтың соңы |
Сабақты қорытындылау: Виртуалды тур туралы өз ойың эссе жазу Кері байланыс: Тазалық әдісі |
Оқушылар Виртуалды тур туралы өз ойларынан эссе жазады. Кері байланыс жасайды |
Үш шапалақ арқылы топтың өзін-өзі бағалау. |
Оқулық |
|
Үйге тапсырма |
Виртуалды турлар жасауға арналған программалық қосымшалар жарнамасының буклетін жаса. |
Жазып алады |
|
Күнделік |
шағым қалдыра аласыз


