Қысқа мерзімді жоспар
|
Пәні: Кәсіпкерлік және бизнес негіздері Күні: 28/08/2019 Мұғалімнің аты-жөні: Сынып: 11 |
|
|
Сабақ тақырыбы |
3.11 Тайм –менеджмент Жеке нәтижелілік пен өнімділік |
|
Осы сабақта жүзеге асатын оқу мақсаты |
11.3.11.1 Тайм-менеджментінің мәні мен мағынасын түсінеді; 11.3.11.2 Өз тиімділігін арттыру мақсатында уақытты басқару дағдыларын қолданады. |
|
Сабақ мақсаты
|
Барлық оқушылар: Тайм-менеджментінің мәні мен мағынасын түсінеді; Оқушылардың басым бөлігі: Өз тиімділігін арттыру мақсатында уақытты басқару дағдыларын қолданады. Кейбір оқушылар: Уақытты тиімді пайдалануға кері әсерін тигізетін жағдайлар мен шешу жолдарын анықтайды |
|
Ойлау деңгейлері |
Білу, түсіну, қолдану, талдау |
|
Бағалау критерийі |
|
|
Тілдік мақсаттар |
Пәнге тән лексика мен терминология: Тайм-менеджмент |
|
Құндылықтарды дамыту |
Зайырлы қоғам және жоғары руханият |
|
Пән аралық байланыс |
Математика,информатика |
|
Қосымша білім |
|
Сабақ барысы
|
Жоспарланған сабақ кезеңдері |
Уақыты |
Сабақта жоспарланған қызмет (іс – әрекет) |
Ресурс тар |
|||||
|
Мұғалім |
Оқушы |
|||||||
|
Сабақтың басы Миға шабуыл |
5 мин |
Өз уақыттарыңызды қаншалықты тиімді пайдаланасыздар? |
Сұраққа жауап береді
|
|
||||
|
|
3 мин |
Олай болса, бір минут тыныштық орнатып көрейік. Қолымызды партаға қоямыз.Басымызды жоғары көтереміз. Секундомер қосылады. ...... Уақыт аяқталды. Қандай сезімде болдыңыздар? |
Оқушылар өз ойларын ортаға салып,талқылайды.
|
Құм сағаты |
||||
|
|
3 мин |
Оқушыларға уақыттың маңыздылығы туралы бейнебаян көрсетіледі Уақытты жоспарлаудың қандай әдісін қолданасыз? «1 минутта не болады?» |
Бейнебаянды көру арқылы ой түйеді |
Компьютер, интербелсенді тақта, ғаламтор желісі |
||||
|
Сабақ ортасы
|
5 мин 11 мин |
Тайм-менеджмент туралы презентация көрсетіледі
Оқушыларға «Матрица эйзенхауэра» ұсынылады
|
Тайм-менеджмент туралы түсініктері қалыптасады
Әр оқушы өз уақытын болжайды |
Компью тер, интербелсенді тақта, ғаламтор желісі Қағаз, қалам |
||||
|
Сабақтың соңы
|
10 мин |
Жұптық жұмыс «Think together» әдісі Уақытты тиімді пайдалануға кері әсерін тигізетін жағдайлар мен шешу жолдарын анықтаңыз |
Оқушылар уақытты тиімді пайдалануға кері әсерін тигізетін жағдайлар мен шешу жолдарын анықтайды |
Ғаламтор желісі, қағаз, қалам |
||||
|
Кері байланыс |
5 мин |
Минуттық шешім Оқушылар сабақ немесе тарау кезінде оқылған аса маңызды тармақтарды (пайдалы, мағынасы бар) анықтайды |
Оқушылар сабақ немесе тарау кезінде оқылған аса маңызды тармақтарды (пайдалы, мағынасы бар) анықтайды |
стикер |
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
11 сынып Тайм –менеджмент. Жеке нәтижелілік пен өнімділік
Қысқа мерзімді жоспар
|
Пәні: Кәсіпкерлік және бизнес негіздері Күні: 28/08/2019 Мұғалімнің аты-жөні: Сынып: 11 |
|
|
Сабақ тақырыбы |
3.11 Тайм –менеджмент Жеке нәтижелілік пен өнімділік |
|
Осы сабақта жүзеге асатын оқу мақсаты |
11.3.11.1 Тайм-менеджментінің мәні мен мағынасын түсінеді; 11.3.11.2 Өз тиімділігін арттыру мақсатында уақытты басқару дағдыларын қолданады. |
|
Сабақ мақсаты
|
Барлық оқушылар: Тайм-менеджментінің мәні мен мағынасын түсінеді; Оқушылардың басым бөлігі: Өз тиімділігін арттыру мақсатында уақытты басқару дағдыларын қолданады. Кейбір оқушылар: Уақытты тиімді пайдалануға кері әсерін тигізетін жағдайлар мен шешу жолдарын анықтайды |
|
Ойлау деңгейлері |
Білу, түсіну, қолдану, талдау |
|
Бағалау критерийі |
|
|
Тілдік мақсаттар |
Пәнге тән лексика мен терминология: Тайм-менеджмент |
|
Құндылықтарды дамыту |
Зайырлы қоғам және жоғары руханият |
|
Пән аралық байланыс |
Математика,информатика |
|
Қосымша білім |
|
Сабақ барысы
|
Жоспарланған сабақ кезеңдері |
Уақыты |
Сабақта жоспарланған қызмет (іс – әрекет) |
Ресурс тар |
|||||
|
Мұғалім |
Оқушы |
|||||||
|
Сабақтың басы Миға шабуыл |
5 мин |
Өз уақыттарыңызды қаншалықты тиімді пайдаланасыздар? |
Сұраққа жауап береді
|
|
||||
|
|
3 мин |
Олай болса, бір минут тыныштық орнатып көрейік. Қолымызды партаға қоямыз.Басымызды жоғары көтереміз. Секундомер қосылады. ...... Уақыт аяқталды. Қандай сезімде болдыңыздар? |
Оқушылар өз ойларын ортаға салып,талқылайды.
|
Құм сағаты |
||||
|
|
3 мин |
Оқушыларға уақыттың маңыздылығы туралы бейнебаян көрсетіледі Уақытты жоспарлаудың қандай әдісін қолданасыз? «1 минутта не болады?» |
Бейнебаянды көру арқылы ой түйеді |
Компьютер, интербелсенді тақта, ғаламтор желісі |
||||
|
Сабақ ортасы
|
5 мин 11 мин |
Тайм-менеджмент туралы презентация көрсетіледі
Оқушыларға «Матрица эйзенхауэра» ұсынылады
|
Тайм-менеджмент туралы түсініктері қалыптасады
Әр оқушы өз уақытын болжайды |
Компью тер, интербелсенді тақта, ғаламтор желісі Қағаз, қалам |
||||
|
Сабақтың соңы
|
10 мин |
Жұптық жұмыс «Think together» әдісі Уақытты тиімді пайдалануға кері әсерін тигізетін жағдайлар мен шешу жолдарын анықтаңыз |
Оқушылар уақытты тиімді пайдалануға кері әсерін тигізетін жағдайлар мен шешу жолдарын анықтайды |
Ғаламтор желісі, қағаз, қалам |
||||
|
Кері байланыс |
5 мин |
Минуттық шешім Оқушылар сабақ немесе тарау кезінде оқылған аса маңызды тармақтарды (пайдалы, мағынасы бар) анықтайды |
Оқушылар сабақ немесе тарау кезінде оқылған аса маңызды тармақтарды (пайдалы, мағынасы бар) анықтайды |
стикер |
||||
шағым қалдыра аласыз


