|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3-D модельдеу |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Виртуалды шындықтағы адам |
|||
|
О 11.2.4.2 адамның психикалық және физикалық денсаулығына виртуалды және кеңейтілген шындықтың әсері туралы айту қу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
|
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Виртуалды және кеңейтілген шындықтың адамның психикалық және физикалық денсаулығына әсері туралы түсінік қалыптастыру; Виртуалды және кеңейтілген шындық технологияларының пайдасы және адамның психикалық және физикалық денсаулығына зиянын ажырата білу; |
|||
|
Әділдік және жауапкершілік айы |
Еңбек пен шығармашылыққа баулу; Ақпараттық мәдениетті қалыптастыру; Ынтымақтастық және өзара көмек құндылығын дамыту. |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу, түгендеу. Психологиялық ахуал. “Гаухартас” әдісі арқылы оқушылардың бір-біріне жақсы көңіл күй сыйлауына жағдай жасап, жағымды психологиялық ахуал қалыптастыруды ұйымдастырады
Топқа бөліну Оқушылар виртуалды әлемдегі кейіпкерлерді таңдау арқылы 3-топқа бөлінеді.
Тақырып ашу. Сұрақ қою арқылы жаңа тақырып ашу.
Жаңа сабақ. Виртуалды шындықтағы адам https://youtu.be/kix9otE7uEw?si=XhxeH0YVQLHIh86d |
Мұғаліммен амандасады Дәптерге тақырыпты жазады Психологиялық ахуал орнатады. Сабаққа белсенді қатысуға дайындалады. Өзін жайлы сезініп, шығармашылық ахуал қалыптастырады 3 топқа бөлінеді Жаңа тақырыпты ашу мақсатында сұрақтарға жауап береді Жаңа тақырыппен танысады Жаңа ақпарат алады Тақырыпқа байланысты бейнематериал қарайды Қажетті анықтамаларды жұмыс дәптеріне жазып алады |
Сабақ басында оқушыларға бағалау парағы таратылады “Мадақтау” әдісі “Керемет!”, “Жарайсың!”, “Тамаша!” т.с.с. Дескриптор: - сұрақтарға дұрыс жауап береді |
Презентация Оқулық Жұмыс дәптері Презентация Презентация Оқулық Презентация Жұмыс дәптері https://youtu.be/kix9otE7uEw?si=XhxeH0YVQLHIh86d |
|
Сабақтың ортасы |
Топтық тапсырма. 1-ші топ. Өзара әрекеттесу технологияларының эволюциясын топта талқылап, болашақта қандай өзгеріс болуы мүмкін? Топта талқылаңыздар. 2-ші топ.
3-ші топ. «Виртуалды және кеңейтілген шынайылықтардың бағыттары» бойынша суретке қарап пікірлеріңді білдіріңіздер. Тағы не қосар едіңіз топта талқылаңыздар. Жұптық тапсырма. Төмендегі тапсырманы толықтырыңыздар.
Жеке жұмыс. Оқулықта берілген тапсырмаларды орындау
Сергіту сәті
Бекіту тапсырмасы “Wordwall” платформасы арқылы берілген ұяшықтағы сұрақтарға жауап береді. https://wordwall.net/resource/7431466
|
Топтасып берілген тапсырмаларға жауап береді, дәптерлеріне жазады Жұптаса отырып берілген кестені толтырады Оқулықта берілген тапсырмаларды компьютерде орындайды Нейро жаттығуларын қайталайды Оқушылар сұрақтарға жауап береді |
Дескриптор: - берілген тапсырмаларға дұрыс жауап береді; Дескриптор: - кестені дұрыс толтыру; Дескриптор: - виртуалды өмірдің оң және теріс жақтарын салыстырады; «Мадақтау» әдісі «Шапалақ» әдісі Дескриптор: -сұрақтарға дұрыс жауап береді “Мадақтау” әдісі “Шапалақ” әдісі |
Презентация Оқулық Кеспе қағаз Презентация Оқулық Презентация Преезнтация Бейнеролик Презентация Оқулық https://wordwall.net/resource/7431466
|
|
Сабақтың соңы. |
Рефлексия Жаңа тақырып бойынша кері байланыс беру
|
Оқушылар презентация арқылы кері байланыс береді -маған барлығы түсінікті -мен ештеңе түсінбедім -менің сұрақтарым бар... |
“Мадақтау” әдісі |
Презентация |
|
|
Үйге тапсырма |
Виртуалды шындықтағы адам |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
11 сынып. Виртуалдағы адам ҚМЖ
11 сынып. Виртуалдағы адам ҚМЖ
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3-D модельдеу |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Виртуалды шындықтағы адам |
|||
|
О 11.2.4.2 адамның психикалық және физикалық денсаулығына виртуалды және кеңейтілген шындықтың әсері туралы айту қу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
|
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Виртуалды және кеңейтілген шындықтың адамның психикалық және физикалық денсаулығына әсері туралы түсінік қалыптастыру; Виртуалды және кеңейтілген шындық технологияларының пайдасы және адамның психикалық және физикалық денсаулығына зиянын ажырата білу; |
|||
|
Әділдік және жауапкершілік айы |
Еңбек пен шығармашылыққа баулу; Ақпараттық мәдениетті қалыптастыру; Ынтымақтастық және өзара көмек құндылығын дамыту. |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу, түгендеу. Психологиялық ахуал. “Гаухартас” әдісі арқылы оқушылардың бір-біріне жақсы көңіл күй сыйлауына жағдай жасап, жағымды психологиялық ахуал қалыптастыруды ұйымдастырады
Топқа бөліну Оқушылар виртуалды әлемдегі кейіпкерлерді таңдау арқылы 3-топқа бөлінеді.
Тақырып ашу. Сұрақ қою арқылы жаңа тақырып ашу.
Жаңа сабақ. Виртуалды шындықтағы адам https://youtu.be/kix9otE7uEw?si=XhxeH0YVQLHIh86d |
Мұғаліммен амандасады Дәптерге тақырыпты жазады Психологиялық ахуал орнатады. Сабаққа белсенді қатысуға дайындалады. Өзін жайлы сезініп, шығармашылық ахуал қалыптастырады 3 топқа бөлінеді Жаңа тақырыпты ашу мақсатында сұрақтарға жауап береді Жаңа тақырыппен танысады Жаңа ақпарат алады Тақырыпқа байланысты бейнематериал қарайды Қажетті анықтамаларды жұмыс дәптеріне жазып алады |
Сабақ басында оқушыларға бағалау парағы таратылады “Мадақтау” әдісі “Керемет!”, “Жарайсың!”, “Тамаша!” т.с.с. Дескриптор: - сұрақтарға дұрыс жауап береді |
Презентация Оқулық Жұмыс дәптері Презентация Презентация Оқулық Презентация Жұмыс дәптері https://youtu.be/kix9otE7uEw?si=XhxeH0YVQLHIh86d |
|
Сабақтың ортасы |
Топтық тапсырма. 1-ші топ. Өзара әрекеттесу технологияларының эволюциясын топта талқылап, болашақта қандай өзгеріс болуы мүмкін? Топта талқылаңыздар. 2-ші топ.
3-ші топ. «Виртуалды және кеңейтілген шынайылықтардың бағыттары» бойынша суретке қарап пікірлеріңді білдіріңіздер. Тағы не қосар едіңіз топта талқылаңыздар. Жұптық тапсырма. Төмендегі тапсырманы толықтырыңыздар.
Жеке жұмыс. Оқулықта берілген тапсырмаларды орындау
Сергіту сәті
Бекіту тапсырмасы “Wordwall” платформасы арқылы берілген ұяшықтағы сұрақтарға жауап береді. https://wordwall.net/resource/7431466
|
Топтасып берілген тапсырмаларға жауап береді, дәптерлеріне жазады Жұптаса отырып берілген кестені толтырады Оқулықта берілген тапсырмаларды компьютерде орындайды Нейро жаттығуларын қайталайды Оқушылар сұрақтарға жауап береді |
Дескриптор: - берілген тапсырмаларға дұрыс жауап береді; Дескриптор: - кестені дұрыс толтыру; Дескриптор: - виртуалды өмірдің оң және теріс жақтарын салыстырады; «Мадақтау» әдісі «Шапалақ» әдісі Дескриптор: -сұрақтарға дұрыс жауап береді “Мадақтау” әдісі “Шапалақ” әдісі |
Презентация Оқулық Кеспе қағаз Презентация Оқулық Презентация Преезнтация Бейнеролик Презентация Оқулық https://wordwall.net/resource/7431466
|
|
Сабақтың соңы. |
Рефлексия Жаңа тақырып бойынша кері байланыс беру
|
Оқушылар презентация арқылы кері байланыс береді -маған барлығы түсінікті -мен ештеңе түсінбедім -менің сұрақтарым бар... |
“Мадақтау” әдісі |
Презентация |
|
|
Үйге тапсырма |
Виртуалды шындықтағы адам |
||
шағым қалдыра аласыз























