Материалдар / 1.2.1.1 Сөз/ сөйлем сызбасын оқу
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

1.2.1.1 Сөз/ сөйлем сызбасын оқу

Материал туралы қысқаша түсінік
Суреттерден сөз құрай біледі. Барлық заттардың атауы бар екенін біледі. Жазуға үйренгенше сызбаны пайдалана алады.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
14 Мамыр 2018
3603
2 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қысқа мерзімді жоспар

Сабақ жоспары


Сабақ:

Мектеп: Ыбырай Алтынсарин атындағы орта мектеп

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні: Шанашбаева Айгуль Бактыбековна

Сынып: 1

Қатысқандар:

Қатыспағандар:

Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары

Ортақ тақырып Өзім туралы.

1.2.1.1 Сөз/ сөйлем сызбасын оқу



Бағалау критерийлері


Суреттерден сөз құрай біледі.

Барлық заттардың атауы бар екенін біледі.

Жазуға үйренгенше сызбаны пайдалана алады.




Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар Жаңа білім игереді.



Оқушылардың көпшілігі орындай алады:түсініп тыңдап,жетекші сұрақтар арқылы талқылайды.



Кейбір оқушылар орындай алады: Алған білімдерін өмірде қолдана алады.




Тілдік мақсат

Оқушылар орындай алады:оқу мақсатына сай тапсырмаларды барлық оқушылар орындай алады.


Түйінді сөздер мен сөз тіркестері:Оқу құралы – учебное пособие-tutoria


Сыныптағы диалог/жазылым үшін сай келетін тіл стилі:

Талқылауға арналған сұрақтар: Қандай оқу құралдарын білеміз?

Сауатымызды ашатын қай кітап?


Не себепті барлық заттардың атауы бар деп ойлайсыз?



Алдынғы оқу:

Сыныптағы танысу. Суретпен жұмыс жасай алады.


Жоспар

Жоспарланған уақыт есебі

Жоспарланған жаттығу түрлері (төмендегі жазбаларды сіз жоспарлаған жаттығу түрлерімен ауыстырыңыз)

ресурстар


Басы

5 мин

Психологиялық дайындық

Балаларды реттеу

Оқушылар қолдарына түрлі- түсті ленталар ұстап,шеңбер құрып тұрады.

Балалар шеңбердің ортасы неге ұқсайды?

Шаңыраққа олай болса біз бүгін бір шаңырақ астында бірлесіп жұмыс жасаймыз.Бір- бірлеріңе бүгінгі сабаққа жақсы тілек білдіреміз.

Топқа лента түстері арқылы бөлінеміз. Қызыл, сары, көк түстер. Ал балалар сабақты бастамас бұрын сіздердің көңіл күйлеріңізді білейік. Оқушылар алдарындағы көңілді немесе жабырқау смайликтерді көрсетеді.







Түрлі – түсті ленталар










Смайлик






Ортасы


5 мин




3 мин








5 мин










2 мин






5 мин









5 мин

1 Өлеңді мұқият тыңда.

Өлең не туралы?

Сауатты ашатын қай кітап ?

Дискриптор

1.Өлең не туралы айтылғанын түсінеді.

Ережені есіңе сақта

Айналамыздағылардың бәрінің атауы бар.

Оны бір- бірімізге сөз арқылы жеткіземіз.

Жазуға үйренгенше сөздің сызбасын пайдаланамыз.

Дискриптор

1.Барлық заттардың атауы бар екенін біледі.

2.Жазуға үйренгенше сызбаны пайдалана алады

2 Берілген заттардың алғашқы әріптерінен сөз құрау және сызбасын көрсету.

Дискриптор

1.Берілген заттардың аттын атайды.

2.Сөз құрастыра алады.


Ширату жаттығуы Оқу мақсатына байланысты доп лақтыру арқылы сөз одан сөйлем құрау.




3Тақтамен жұмыс жасату.Сызба арқылы сөйлемдер жаздыру.

Дискриптор

  1. Сөз ойлап сызбамен көрсете алады.



4 « Ішіне сыртына » әдісі

Сөмкеге оқушының қажетті құралдарын ғана салады

Дискриптор

1.Оқу құралдарын басқа заттардан ажырата біледі.















АКТ


Сауат ашу оқулығы





Сызбаның суреті









Суреттер










Сужетті суреттер









Суреттер

Соңы

5 мин


Рефлексия

Оқушылар алдарына таратылып берілген қағаздан баспалдақтарда тұрған адамдарды ,және сабақтан алған әсерін бояу арқылы көрсетеді.

















Қосымша мәліметтер

Саралау-оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз?

Қабілетті оқушыға тапсырманы

қалай түрлендіресіз?


Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз?


Пәнаралық байланыс

Денсаулық және қауіпсіздік,

АКТмен байланыс.

Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі)

Қабілетті оқушыларға тапсыраларды күрделендіріп беремін

Оқушыларға сабақ барысында әр тапсырма орындалу барысында қиып дайындалған үй бөлшектерін мадақтау барысында ұсыну.


Дене тәрбиесі және бейнелеу өнері пәнаралық байланыс

Электронды оқулықтан өлең тыңдату және ширату жаттығуы

АКТмен байланыс

Ынтымақтастық атмосферасы,

жауапкершілік,





Рефлексия

Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма?

Бүгін оқушылар не үйренді?

Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті?

Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма ? (тапсырмалар сәйкес болды ма?)

Уақытты қалай пайдаландым?

Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім?

Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз. Сол жақта берілген сұрақтарға жауап беріңіз.


Қорытынды бағалау

Ең жақсы өткен екі нәрсені атап көрсетіңіз (оқыту мен оқуға қатысты)

1.


2.

Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)?

1


2.

Осы сабақтың барысында келесі сабағыма қажет болуы мүмкін барлық сынып немесе жекелеген оқушылар туралы қандай ақпарат білдім?

1.


2.





















































































Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!