|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||||||||||||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Болашаққа саяхат |
||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Ниязова Гулайм |
||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№131 сабақ. Жыл бойы өткенді қайталау |
||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.2.3.1 – мәтін мазмұны бойынша шешім табуға бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру. |
||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтін мазмұны бойынша шешім табуға бағытталған сұрақтар құрастырады, сөйлем туралы білетінін еске түсіреді, сөйлемнің бірыңғай мүшелерін ажыратады |
||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
Талап: ізденімпаз,жасампаз ұрпақ |
||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||
|
Ұйымдас тыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабақты ұйымдастыру Психологиялық ахуалды қалыптастыру Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы 56-жаттығу Арбаң-арбаң, желп-желп—күрделі бейнелеуіш сөздер Арбаң-арбаң етіп билеген жастарды түсінбеймін. Қоңыр салқын желден жапырақтар желп-желп етеді Жаңа тақырып 57-жаттығу Мәтіндегі негізгі ой: Өз елімізге жетер жер жоқ. Сұрақтар: Шал неге Американың баласын таңдады? Балаға Алматы ұнады ма? Бала неге шалды ертіп Америкаға кетіп қалмады? 58-жаттығу Репортаж шығу үшін қазақ даласы мен қалалары туралы сұрақтар қойып, жауабын табуға болады. Репортажды ауызша толықтыру 59-жаттығу
60-жаттығу баст. баяндауыш Сағынған ер елін аңсайды, бастауыш баяндауыш Сарыала қаз көлін аңсайды.
61-жаттығу Ребус шешуі—Отан-ана
Ана-біздің күніміз Әлемдегі ең жақсы адам-анаң. Екінші сөйлемдегі адам және анаң сөздерінің екеуі де бастауыш болып тұр. Сондықтан арасына сызықша қойылады
Үй тапсырмасы 62-жаттығу
Сурет бойынша репортаж құрауға болады.Репортаж құрап, диалог жүргізу -Ата, сөздің өткен өміріңіз туралы білгіміз келеді -Жарайды балалар, айтып берейін.......
|
Жылы лебіздер айтады
Үй тапсырмасын тексертеді.
Мәтінді оқиды,тапсырмаларды жазады
Тапсырманы орындайды
Кестені толтырады
Мәтелді жатқа жазады
Ребус шешеді
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс жасайды
|
Мадақтау арқылы бағалап отыру
ҚБ:
ДескриптоР: Мәтінді оқып,мазмұнын айтады-1Б Шешім табуға бағытталған сұрақтар дайындайды-1Б
ҚБ:
Дескриптор: Сөйлем мүшелерін ажырата алады-1Б Тұрлаусыз мүшелердің сұрақтарын біледі-1Б
ҚБ:
Дескриптор: Мәтелді жатқа жазады-1Б Сөйлем мүшелеріне талдайды-1Б
Дескриптор: Ребусты шешеді-1Б Шешуіндегі сөзбен сөйлем құрайды-1Б
Дескриптор: Суретпен жұмыс жасайды-1Б Репортаж дайындайды, оны жүргізеді-1Б
«Аяқталмаған сөйлем» әдісі
|
Суреттер
Оқулық
Алматы туралы суреттер
Суреттер
Кесте
Ереже жазылған плакаттар
Суреттер
Ана туралы суреттер
Репортажға арналған суреттер
Кері байланыс парағы
|
|||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№131 сабақ. Жыл бойы өткенді қайталау
№131 сабақ. Жыл бойы өткенді қайталау
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||||||||||||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Болашаққа саяхат |
||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Ниязова Гулайм |
||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№131 сабақ. Жыл бойы өткенді қайталау |
||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.2.3.1 – мәтін мазмұны бойынша шешім табуға бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру. |
||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтін мазмұны бойынша шешім табуға бағытталған сұрақтар құрастырады, сөйлем туралы білетінін еске түсіреді, сөйлемнің бірыңғай мүшелерін ажыратады |
||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
Талап: ізденімпаз,жасампаз ұрпақ |
||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||
|
Ұйымдас тыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабақты ұйымдастыру Психологиялық ахуалды қалыптастыру Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы 56-жаттығу Арбаң-арбаң, желп-желп—күрделі бейнелеуіш сөздер Арбаң-арбаң етіп билеген жастарды түсінбеймін. Қоңыр салқын желден жапырақтар желп-желп етеді Жаңа тақырып 57-жаттығу Мәтіндегі негізгі ой: Өз елімізге жетер жер жоқ. Сұрақтар: Шал неге Американың баласын таңдады? Балаға Алматы ұнады ма? Бала неге шалды ертіп Америкаға кетіп қалмады? 58-жаттығу Репортаж шығу үшін қазақ даласы мен қалалары туралы сұрақтар қойып, жауабын табуға болады. Репортажды ауызша толықтыру 59-жаттығу
60-жаттығу баст. баяндауыш Сағынған ер елін аңсайды, бастауыш баяндауыш Сарыала қаз көлін аңсайды.
61-жаттығу Ребус шешуі—Отан-ана
Ана-біздің күніміз Әлемдегі ең жақсы адам-анаң. Екінші сөйлемдегі адам және анаң сөздерінің екеуі де бастауыш болып тұр. Сондықтан арасына сызықша қойылады
Үй тапсырмасы 62-жаттығу
Сурет бойынша репортаж құрауға болады.Репортаж құрап, диалог жүргізу -Ата, сөздің өткен өміріңіз туралы білгіміз келеді -Жарайды балалар, айтып берейін.......
|
Жылы лебіздер айтады
Үй тапсырмасын тексертеді.
Мәтінді оқиды,тапсырмаларды жазады
Тапсырманы орындайды
Кестені толтырады
Мәтелді жатқа жазады
Ребус шешеді
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс жасайды
|
Мадақтау арқылы бағалап отыру
ҚБ:
ДескриптоР: Мәтінді оқып,мазмұнын айтады-1Б Шешім табуға бағытталған сұрақтар дайындайды-1Б
ҚБ:
Дескриптор: Сөйлем мүшелерін ажырата алады-1Б Тұрлаусыз мүшелердің сұрақтарын біледі-1Б
ҚБ:
Дескриптор: Мәтелді жатқа жазады-1Б Сөйлем мүшелеріне талдайды-1Б
Дескриптор: Ребусты шешеді-1Б Шешуіндегі сөзбен сөйлем құрайды-1Б
Дескриптор: Суретпен жұмыс жасайды-1Б Репортаж дайындайды, оны жүргізеді-1Б
«Аяқталмаған сөйлем» әдісі
|
Суреттер
Оқулық
Алматы туралы суреттер
Суреттер
Кесте
Ереже жазылған плакаттар
Суреттер
Ана туралы суреттер
Репортажға арналған суреттер
Кері байланыс парағы
|
|||||||||||||
шағым қалдыра аласыз

















