|
Педагогтің аты-жөні |
Құспанова Ж.А. |
|||||||||||
|
Күні: |
08.04.2025 |
|||||||||||
|
Сынып: 4А |
Қатысушылар саны: 22 |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
№136 Теңдеулер. Теңдеуді түрлендіру арқылы шешу |
|||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.2.2.2 39 + 490 : k = 46; 230 ×а +40=1000:2 түріндегі теңдеулерді шешу |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
39 + 490 : k = 46; 230 ×а +40=1000:2 түріндегі теңдеулерді шешеді. |
|||||||||||
|
Құндылықты дарыту |
Ай құндылығы: еңбекқорлық және кәсіби біліктілік Апталық дәйек сөз: «Патриотизмі жоқ халық жаны жоқ тәнмен тең» |
|||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|
|||||||||||
|
Сабақтың кезең уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|||||||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу. Оқушылардың көңіл-күйін анықтау Ширату. «Планета орнын тап» ойыны
«Не артық?» әдісі
Жаңа сабақ тақырыбы мен мақсатын хабарлау |
Планеталар орнын анықтайды.
Жаңа сабақ тақырыбын анықтау
|
Мадақтау
Қолдау |
https://wordwall.net/ru/resource/52176715
Слайд |
|
|||||||
|
Сабақтың ортасы 4 мин
10 мин
8 мин
8 мин
|
Жаңа сабақ тақырыбы мен мақсатын хабарлау Көрсетілім (түсіну) Теңдеуді шеш. 5x+ 2x= 49 Теңдеудің сол жағын ықшамдауға болады. 7x= 49 Енді белгісіз көбейткішті табу ережесі бойынша жай теңдеуді шеш. x = 49 : 7 x= 7 Тексеру. 5 · 7 + 2 · 7 = 49 35 + 14 = 49 49 = 49
Топтық жұмыс «Зымыран ұшыру» әдісі Тапсырма. Теңдеулердің сол жағын ықшамда және оларды шеш. 1-топ 2-топ 25у+ 75у = 800 450а– 300а = 600 100y=800 150a=600 y=800:100 a=600:150 y=8 a=4 25*8+75*8=800 450*4-300*4=600 200+600=800 1800-1200=600 800=800 600=600
3-топ х+9x=8000 10x=8000 х=8000:10 х=800 тг 800+9*800=8000 800+7200=8000 8000=8000
Жұптық жұмыс 1-жұп «Өзге ғаламшарлықтар» ойыны Тапсырма. Өзге Ғаламшарлықтардың қозғалу жылдамдығының шапшаңдығын тап. Ол үшін 230 * х + 40 = 1000 : 2 теңдеуінің шешу алгоритмін ретімен қой. Шешу алгоритмінің қадамдары ғаламшарлықтарда жазылған.
2-жұп «Жұлдызды аспан» әдісі Тапсырма. Берілген теңдеулерден күрделі теңдеуді тап. Оны шеш.
Топтық жұмыс Тапсырма. Теңдеулерді шеш. 1-топ 2 · (100 + x) = 400 100+x=400:2 100+x =200 x=200-100 x=100 2*(100+100)=400 400=400 2-топ 3-топ 700 : y– 2 = 5 (800 + x) – 300 = 600 700:y=5+2 800+x=600+300 700:y=7 800+x=900 y=700:7 x=900-800 y=100 x=100 700:100-2=5 (800+100)-300=600 5=5 Қабілеті төмен оқушымен жұмыс Т |
Жаңа ақпаратпен танысады.
Теңдеулердің сол жағын ықшамдайды және оларды шешеді.
Теңдеуді шешу алгоритмін ретімен қояды.
Күрделі теңдеуді табады, шешеді.
Бірлесіп теңдеуді шешеді.
Теңдеулерді қалпына келтіреді.
|
Қолдау
Дескриптор: -теңдеуді ықшамдайды;1б -теңдеуді шешеді.1б. -теңдеуді тексереді.1б.
Дескриптор: Теңдеуді шешу алгоритмін ретімен қояды.3балл
Дескриптор: -теңдеуді ықшамдайды;1б -теңдеуді шешеді.1б. -теңдеуді тексереді.1б.
Дескриптор: -теңдеуді ықшамдайды;1б -теңдеуді шешеді.1б. -теңдеуді тексереді.1б.
Дескриптор: Теңдеуді шешу алгоритмін ретімен қояды.3балл
|
слайдтар
Формат,маркер
Суреттер, теңдеулер
Формат,маркер
Парақша
|
|
|||||||
|
Сабақтың соңы 3 мин
|
«Ұшатын нысандар» Ұшатын нысандардың сыңарын тап.Айырмашылығын анықта.
|
Күрделі теңдеулерді шешу тура қорытындылайды. |
Дескриптор: -Күрделі теңдеулерді ажырата алады.1
|
Суреттер, теңдеулер |
|
|||||||
|
Рефлексия 2 мин
|
«
Үйге тапсырма: 27бет 10тапсырма. Бағалау. |
Сабақ бойынша алған әсерлерін зымырандар арқылы көрсетеді.
Жинаған балдарын санайды. |
Бағалау парақшасы
«Айға сапар» |
Слайд |
|
|||||||
429+с:29=783
с:29=783-429
с:29=354
с=354*29
с=10266
429+10266:29=783
783=783
341*х+159=882+641
341*х+159=1523
341*х =1523-159
341*х =1364
х=1364:341
х=4
341*4+159=882+641
1523=1523
![]()
429+с:29=783
с:29=783-429
с:29=354
с=354*29
с=10266
429+10266:29=783
783=783
341*х+159=882+641
341*х+159=1523
341*х =1523-159
341*х =1364
х=1364:341
х=4
341*4+159=882+641
1523=1523
429+с:29=783
с:29=783-429
с:29=354
с=354*29
с=10266
429+10266:29=783
783=783
341*х+159=882+641
341*х+159=1523
341*х =1523-159
341*х =1364
х=1364:341
х=4
341*4+159=882+641
1523=1523
1 тоқсан
4А сыныбы 21/9
Сынып жетекшісі Құспанова Жадыра
Сыныптың жалпы үлгерімі %: 100
Сыныптың жалпы білім сап. %: 52,
|
№ |
Тегі, Аты |
Әдебиеттік оқу |
Жаратылыстану |
Қазақ тілі |
Математика |
Орыс тілі |
Шетел тілі |
|
1 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
2 |
4 |
4 |
3 |
4 |
3 |
4 |
|
|
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
5 |
4 |
4 |
4 |
4 |
5 |
5 |
|
|
6 |
4 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
|
|
7 |
3 |
3 |
4 |
4 |
3 |
3 |
|
|
8 |
4 |
4 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
9 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
10 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
11 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
12 |
4 |
4 |
3 |
4 |
3 |
4 |
|
|
13 |
5 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
14 |
4 |
4 |
4 |
5 |
4 |
4 |
|
|
15 |
4 |
4 |
4 |
5 |
4 |
4 |
|
|
16 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
17 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
18 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
19 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
3 |
|
|
20 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
21 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
|
5 |
4 |
3 |
3 |
5 |
4 |
4 |
|
|
4 |
11 |
11 |
9 |
10 |
8 |
9 |
|
|
3 |
6 |
7 |
9 |
6 |
9 |
8 |
|
Пән б-ша білім сап. % |
71% |
67% |
57% |
71% |
57% |
62% |
|
|
Үлгерімі |
Саны |
Сыныптағы % |
АТЫ-ЖӨНІ |
|||
|
Үздік оқушылар |
3/3 |
14% / 33% |
|
|
|
|
|
Қуанышбаева Ж. |
|
|
||||
|
Үлгерімі жақсы оқушылар |
Барлығы |
8/3 |
38%/ 33% |
|
|
|
|
Амантай А. |
|
|
||||
|
Бір "4" деген бағасы бар |
0 |
0% |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Үлгерімі орташа оқушылар |
Барлығы |
10/3 |
45%/33% |
|
|
|
|
Бердиаман Қ. |
|
|
||||
|
Бір "3" деген бағасы бар |
0 |
0% |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
2 тоқсан
4А сыныбы 21/9
Сынып жетекшісі Құспанова Жадыра
Сыныптың жалпы үлгерімі %: 100
Сыныптың жалпы білім сап. %: 52,
|
№ |
Тегі, Аты |
Әдебиеттік оқу |
Дүниетану |
Жаратылыстану |
Қазақ тілі |
Математика |
Орыс тілі |
Шетел тілі |
|
1 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
2 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
5 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
5 |
5 |
|
|
6 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
3 |
3 |
|
|
7 |
3 |
4 |
4 |
4 |
4 |
3 |
3 |
|
|
8 |
3 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
3 |
|
|
13 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
5 |
|
|
14 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
15 |
4 |
4 |
4 |
4 |
5 |
4 |
4 |
|
|
16 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
17 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
19 |
3 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
3 |
|
|
18 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
20 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
21 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
9 |
4 |
4 |
4 |
4 |
3 |
3 |
5 |
|
|
10 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
11 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
12 |
4 |
4 |
3 |
3 |
4 |
3 |
4 |
|
|
|
5 |
3 |
3 |
3 |
3 |
4 |
4 |
6 |
|
|
4 |
10 |
11 |
10 |
11 |
11 |
7 |
7 |
|
|
3 |
8 |
7 |
8 |
7 |
6 |
10 |
8 |
|
|
1 тоқсан Пән б-ша білім сап. % |
71% |
- |
67% |
57% |
71% |
57% |
62% |
|
|
2 тоқсан Пән б-ша білім сап. % |
62% |
67% |
62% |
67% |
71% |
52% |
62% |
|
|
Айырма |
-9 |
- |
-5 |
+10 |
- |
-5 |
- |
|
Үлгерімі |
Саны |
Сыныптағы % |
АТЫ-ЖӨНІ |
|||
|
Үздік оқушылар |
3/3 |
14%/ 33% |
|
|
|
|
|
Қуанышбаева Ж. |
|
|
||||
|
Үлгерімі жақсы оқушылар |
Барлығы |
8/3 |
38%/ 33% |
|
|
|
|
Амантай А. |
|
|
||||
|
Бір "4" деген бағасы бар |
0 |
0% |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Үлгерімі орташа оқушылар |
Барлығы |
10/3 |
48%/33% |
|
|
|
|
Бозжанов А. |
|
|
||||
|
Бір "3" деген бағасы бар |
0 |
0% |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
3 тоқсан 4А сыныбы 22/10
Сынып жетекшісі Құспанова Жадыра
Сыныптың жалпы үлгерімі %: 100 Сыныптың жалпы білім сап. %: 55
|
№ |
Тегі, Аты |
Әдебиеттік оқу |
Жаратылыстану |
Қазақ тілі |
Математика |
Орыс тілі |
Шетел тілі |
|
1 |
4 |
4 |
4 |
4 |
5 |
4 |
|
|
2 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
3 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
4 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
5 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
6 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
7 |
4 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
|
|
8 |
4 |
4 |
3 |
4 |
3 |
4 |
|
|
9 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
10 |
4 |
4 |
4 |
3 |
3 |
3 |
|
|
11 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
12 |
4 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
13 |
4 |
3 |
3 |
4 |
3 |
4 |
|
|
14 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
15 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
16 |
4 |
4 |
4 |
5 |
4 |
4 |
|
|
17 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
18 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
19 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
20 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
4 |
|
|
21 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
22 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ІІІ т. Сапа |
|
|
|
|
|
|
|
|
ІІ т. Сапа |
|
|
|
|
|
|
|
|
Айырма |
|
|
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№136 Теңдеулер. Теңдеуді түрлендіру арқылы шешу
№136 Теңдеулер. Теңдеуді түрлендіру арқылы шешу
|
Педагогтің аты-жөні |
Құспанова Ж.А. |
|||||||||||
|
Күні: |
08.04.2025 |
|||||||||||
|
Сынып: 4А |
Қатысушылар саны: 22 |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
№136 Теңдеулер. Теңдеуді түрлендіру арқылы шешу |
|||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.2.2.2 39 + 490 : k = 46; 230 ×а +40=1000:2 түріндегі теңдеулерді шешу |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
39 + 490 : k = 46; 230 ×а +40=1000:2 түріндегі теңдеулерді шешеді. |
|||||||||||
|
Құндылықты дарыту |
Ай құндылығы: еңбекқорлық және кәсіби біліктілік Апталық дәйек сөз: «Патриотизмі жоқ халық жаны жоқ тәнмен тең» |
|||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|
|||||||||||
|
Сабақтың кезең уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|||||||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу. Оқушылардың көңіл-күйін анықтау Ширату. «Планета орнын тап» ойыны
«Не артық?» әдісі
Жаңа сабақ тақырыбы мен мақсатын хабарлау |
Планеталар орнын анықтайды.
Жаңа сабақ тақырыбын анықтау
|
Мадақтау
Қолдау |
https://wordwall.net/ru/resource/52176715
Слайд |
|
|||||||
|
Сабақтың ортасы 4 мин
10 мин
8 мин
8 мин
|
Жаңа сабақ тақырыбы мен мақсатын хабарлау Көрсетілім (түсіну) Теңдеуді шеш. 5x+ 2x= 49 Теңдеудің сол жағын ықшамдауға болады. 7x= 49 Енді белгісіз көбейткішті табу ережесі бойынша жай теңдеуді шеш. x = 49 : 7 x= 7 Тексеру. 5 · 7 + 2 · 7 = 49 35 + 14 = 49 49 = 49
Топтық жұмыс «Зымыран ұшыру» әдісі Тапсырма. Теңдеулердің сол жағын ықшамда және оларды шеш. 1-топ 2-топ 25у+ 75у = 800 450а– 300а = 600 100y=800 150a=600 y=800:100 a=600:150 y=8 a=4 25*8+75*8=800 450*4-300*4=600 200+600=800 1800-1200=600 800=800 600=600
3-топ х+9x=8000 10x=8000 х=8000:10 х=800 тг 800+9*800=8000 800+7200=8000 8000=8000
Жұптық жұмыс 1-жұп «Өзге ғаламшарлықтар» ойыны Тапсырма. Өзге Ғаламшарлықтардың қозғалу жылдамдығының шапшаңдығын тап. Ол үшін 230 * х + 40 = 1000 : 2 теңдеуінің шешу алгоритмін ретімен қой. Шешу алгоритмінің қадамдары ғаламшарлықтарда жазылған.
2-жұп «Жұлдызды аспан» әдісі Тапсырма. Берілген теңдеулерден күрделі теңдеуді тап. Оны шеш.
Топтық жұмыс Тапсырма. Теңдеулерді шеш. 1-топ 2 · (100 + x) = 400 100+x=400:2 100+x =200 x=200-100 x=100 2*(100+100)=400 400=400 2-топ 3-топ 700 : y– 2 = 5 (800 + x) – 300 = 600 700:y=5+2 800+x=600+300 700:y=7 800+x=900 y=700:7 x=900-800 y=100 x=100 700:100-2=5 (800+100)-300=600 5=5 Қабілеті төмен оқушымен жұмыс Т |
Жаңа ақпаратпен танысады.
Теңдеулердің сол жағын ықшамдайды және оларды шешеді.
Теңдеуді шешу алгоритмін ретімен қояды.
Күрделі теңдеуді табады, шешеді.
Бірлесіп теңдеуді шешеді.
Теңдеулерді қалпына келтіреді.
|
Қолдау
Дескриптор: -теңдеуді ықшамдайды;1б -теңдеуді шешеді.1б. -теңдеуді тексереді.1б.
Дескриптор: Теңдеуді шешу алгоритмін ретімен қояды.3балл
Дескриптор: -теңдеуді ықшамдайды;1б -теңдеуді шешеді.1б. -теңдеуді тексереді.1б.
Дескриптор: -теңдеуді ықшамдайды;1б -теңдеуді шешеді.1б. -теңдеуді тексереді.1б.
Дескриптор: Теңдеуді шешу алгоритмін ретімен қояды.3балл
|
слайдтар
Формат,маркер
Суреттер, теңдеулер
Формат,маркер
Парақша
|
|
|||||||
|
Сабақтың соңы 3 мин
|
«Ұшатын нысандар» Ұшатын нысандардың сыңарын тап.Айырмашылығын анықта.
|
Күрделі теңдеулерді шешу тура қорытындылайды. |
Дескриптор: -Күрделі теңдеулерді ажырата алады.1
|
Суреттер, теңдеулер |
|
|||||||
|
Рефлексия 2 мин
|
«
Үйге тапсырма: 27бет 10тапсырма. Бағалау. |
Сабақ бойынша алған әсерлерін зымырандар арқылы көрсетеді.
Жинаған балдарын санайды. |
Бағалау парақшасы
«Айға сапар» |
Слайд |
|
|||||||
429+с:29=783
с:29=783-429
с:29=354
с=354*29
с=10266
429+10266:29=783
783=783
341*х+159=882+641
341*х+159=1523
341*х =1523-159
341*х =1364
х=1364:341
х=4
341*4+159=882+641
1523=1523
![]()
429+с:29=783
с:29=783-429
с:29=354
с=354*29
с=10266
429+10266:29=783
783=783
341*х+159=882+641
341*х+159=1523
341*х =1523-159
341*х =1364
х=1364:341
х=4
341*4+159=882+641
1523=1523
429+с:29=783
с:29=783-429
с:29=354
с=354*29
с=10266
429+10266:29=783
783=783
341*х+159=882+641
341*х+159=1523
341*х =1523-159
341*х =1364
х=1364:341
х=4
341*4+159=882+641
1523=1523
1 тоқсан
4А сыныбы 21/9
Сынып жетекшісі Құспанова Жадыра
Сыныптың жалпы үлгерімі %: 100
Сыныптың жалпы білім сап. %: 52,
|
№ |
Тегі, Аты |
Әдебиеттік оқу |
Жаратылыстану |
Қазақ тілі |
Математика |
Орыс тілі |
Шетел тілі |
|
1 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
2 |
4 |
4 |
3 |
4 |
3 |
4 |
|
|
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
5 |
4 |
4 |
4 |
4 |
5 |
5 |
|
|
6 |
4 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
|
|
7 |
3 |
3 |
4 |
4 |
3 |
3 |
|
|
8 |
4 |
4 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
9 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
10 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
11 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
12 |
4 |
4 |
3 |
4 |
3 |
4 |
|
|
13 |
5 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
14 |
4 |
4 |
4 |
5 |
4 |
4 |
|
|
15 |
4 |
4 |
4 |
5 |
4 |
4 |
|
|
16 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
17 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
18 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
19 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
3 |
|
|
20 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
21 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
|
5 |
4 |
3 |
3 |
5 |
4 |
4 |
|
|
4 |
11 |
11 |
9 |
10 |
8 |
9 |
|
|
3 |
6 |
7 |
9 |
6 |
9 |
8 |
|
Пән б-ша білім сап. % |
71% |
67% |
57% |
71% |
57% |
62% |
|
|
Үлгерімі |
Саны |
Сыныптағы % |
АТЫ-ЖӨНІ |
|||
|
Үздік оқушылар |
3/3 |
14% / 33% |
|
|
|
|
|
Қуанышбаева Ж. |
|
|
||||
|
Үлгерімі жақсы оқушылар |
Барлығы |
8/3 |
38%/ 33% |
|
|
|
|
Амантай А. |
|
|
||||
|
Бір "4" деген бағасы бар |
0 |
0% |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Үлгерімі орташа оқушылар |
Барлығы |
10/3 |
45%/33% |
|
|
|
|
Бердиаман Қ. |
|
|
||||
|
Бір "3" деген бағасы бар |
0 |
0% |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
2 тоқсан
4А сыныбы 21/9
Сынып жетекшісі Құспанова Жадыра
Сыныптың жалпы үлгерімі %: 100
Сыныптың жалпы білім сап. %: 52,
|
№ |
Тегі, Аты |
Әдебиеттік оқу |
Дүниетану |
Жаратылыстану |
Қазақ тілі |
Математика |
Орыс тілі |
Шетел тілі |
|
1 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
2 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
5 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
5 |
5 |
|
|
6 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
3 |
3 |
|
|
7 |
3 |
4 |
4 |
4 |
4 |
3 |
3 |
|
|
8 |
3 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
3 |
|
|
13 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
5 |
|
|
14 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
15 |
4 |
4 |
4 |
4 |
5 |
4 |
4 |
|
|
16 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
17 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
19 |
3 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
3 |
|
|
18 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
20 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
21 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
9 |
4 |
4 |
4 |
4 |
3 |
3 |
5 |
|
|
10 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
11 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
12 |
4 |
4 |
3 |
3 |
4 |
3 |
4 |
|
|
|
5 |
3 |
3 |
3 |
3 |
4 |
4 |
6 |
|
|
4 |
10 |
11 |
10 |
11 |
11 |
7 |
7 |
|
|
3 |
8 |
7 |
8 |
7 |
6 |
10 |
8 |
|
|
1 тоқсан Пән б-ша білім сап. % |
71% |
- |
67% |
57% |
71% |
57% |
62% |
|
|
2 тоқсан Пән б-ша білім сап. % |
62% |
67% |
62% |
67% |
71% |
52% |
62% |
|
|
Айырма |
-9 |
- |
-5 |
+10 |
- |
-5 |
- |
|
Үлгерімі |
Саны |
Сыныптағы % |
АТЫ-ЖӨНІ |
|||
|
Үздік оқушылар |
3/3 |
14%/ 33% |
|
|
|
|
|
Қуанышбаева Ж. |
|
|
||||
|
Үлгерімі жақсы оқушылар |
Барлығы |
8/3 |
38%/ 33% |
|
|
|
|
Амантай А. |
|
|
||||
|
Бір "4" деген бағасы бар |
0 |
0% |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Үлгерімі орташа оқушылар |
Барлығы |
10/3 |
48%/33% |
|
|
|
|
Бозжанов А. |
|
|
||||
|
Бір "3" деген бағасы бар |
0 |
0% |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
3 тоқсан 4А сыныбы 22/10
Сынып жетекшісі Құспанова Жадыра
Сыныптың жалпы үлгерімі %: 100 Сыныптың жалпы білім сап. %: 55
|
№ |
Тегі, Аты |
Әдебиеттік оқу |
Жаратылыстану |
Қазақ тілі |
Математика |
Орыс тілі |
Шетел тілі |
|
1 |
4 |
4 |
4 |
4 |
5 |
4 |
|
|
2 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
3 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
4 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
5 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
6 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
7 |
4 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
|
|
8 |
4 |
4 |
3 |
4 |
3 |
4 |
|
|
9 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
10 |
4 |
4 |
4 |
3 |
3 |
3 |
|
|
11 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
12 |
4 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
13 |
4 |
3 |
3 |
4 |
3 |
4 |
|
|
14 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
15 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
16 |
4 |
4 |
4 |
5 |
4 |
4 |
|
|
17 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
18 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
19 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
|
20 |
3 |
3 |
3 |
4 |
3 |
4 |
|
|
21 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
22 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ІІІ т. Сапа |
|
|
|
|
|
|
|
|
ІІ т. Сапа |
|
|
|
|
|
|
|
|
Айырма |
|
|
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз

апсырма.
Теңдеулерді қалпына келтір.
Өз
зымыраныңды таңда» әдісі













