|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану |
|||||
|
Бөлім: |
Мамандықтар әлемі |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№15 сабақ. Спортта жарақаттанудың алдын алу шаралары |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.1.4.1 –спорттың әр түрінен алатын жарақаттанудың себептерін зерттеу. 4.1.4.2 –спорт түрлерімен айналасу кезінде жарақат алу қаупін азайту және жарақаттың алдын алу әдістерін ұсыну. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Спортта жарақат алудың алдын алу шараларымен танысады |
|||||
|
Құндылықтар |
Құндылық - Бірлік және ынтымақ Командада жұмыс істеу, бір-бірін тыңдау және ортақ мақсатқа жетуде бірлесіп әрекет ету;өз ісіне мұқият болу және басқаларға көмек көрсету; басқаларға құрмет көрсету және олардың ерекшелігіне төзімді болу; бірлескен жетістіктерге ұмтылу және ұжымдық күш жігерді ынталандыру;тапсырмаларды орындауда және мәселелерді шешуде бір-біріне көмектесу.Апта дәйек сөзі.«Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық Өткенді пысықтау Жаңа сабақ 1 тапсырма «Постер қорғау» әдісі «Жарақат алудың түрлері»
2 тапсырма Жағдаяттан шығу сұрақтары
ЕБҚ Жауап айт. Сабақ үстінде қолыңды жарақаттап алсаң не істейсің? ФС тапсырмасы 3 тапсырма «Жедел жәрдем» ойыны Алғашқы көмек беру әдістерін меңгерту мақсатында ойнату.
ҚЖ: 4 тапсырма Тест тапсырмаларын орындау
ЕҚБ Алғашқы жәрдем жасағанда не істеу керек. Көрсете аасың ба?
|
Өткен тақырыпты қайталайды Постер қорғайды Жағдаяттан шығуға әрекет етеді Жауабын дәптерге жазып алады Жауап айтады Ойын арқылы алғашқы көмек беру тәсілдерін жасап көреді Тест тапсырма ларын орындайды Аллғашқы жәрдем беріп көреді Кері байланыс жасайды |
ҚБ:
Дескриптор: Жарақат түрлерін біледі-1Б Қауіпсіздік шарттарын орындай алады-1Б Дескриптор: Жарақат алғанда не істеу керек екенін біледі-1Б Жағдаяттан шыға алады-1б ҚБ:
Жарайсың! Дескриптор: Жарақат кезіндегі алғашқы көмек туралы біледі-1Б Алғашқы көмекті іс жүзінде жасай алады-1Б
Дескриптор: Тест тапсырмаларын орындайды-1Б Қауіпсіздік шараларын сақтау жолдарын біледі-1Б ҚБ:
Тамаша! Сабақтан алған білімін қорытындылайды |
Суреттер Сызба Жағдаяттар туралы суреттер Қауіпсіздік ережелері жазылған плакат Алғашқы жәрдем беру туралы плакат Суреттер Винт Көк дәрі Қайшы Тест парақшалары Бағалау әдістері Тест парақтары Медициналық заттар Дәке Орамал Иод Қайшы Кері байланыс парақтары |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№15 сабақ. Спортта жарақаттанудың алдын алу шаралары дүниетану ҚМЖ 4 сын
№15 сабақ. Спортта жарақаттанудың алдын алу шаралары дүниетану ҚМЖ 4 сын
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану |
|||||
|
Бөлім: |
Мамандықтар әлемі |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№15 сабақ. Спортта жарақаттанудың алдын алу шаралары |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.1.4.1 –спорттың әр түрінен алатын жарақаттанудың себептерін зерттеу. 4.1.4.2 –спорт түрлерімен айналасу кезінде жарақат алу қаупін азайту және жарақаттың алдын алу әдістерін ұсыну. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Спортта жарақат алудың алдын алу шараларымен танысады |
|||||
|
Құндылықтар |
Құндылық - Бірлік және ынтымақ Командада жұмыс істеу, бір-бірін тыңдау және ортақ мақсатқа жетуде бірлесіп әрекет ету;өз ісіне мұқият болу және басқаларға көмек көрсету; басқаларға құрмет көрсету және олардың ерекшелігіне төзімді болу; бірлескен жетістіктерге ұмтылу және ұжымдық күш жігерді ынталандыру;тапсырмаларды орындауда және мәселелерді шешуде бір-біріне көмектесу.Апта дәйек сөзі.«Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық Өткенді пысықтау Жаңа сабақ 1 тапсырма «Постер қорғау» әдісі «Жарақат алудың түрлері»
2 тапсырма Жағдаяттан шығу сұрақтары
ЕБҚ Жауап айт. Сабақ үстінде қолыңды жарақаттап алсаң не істейсің? ФС тапсырмасы 3 тапсырма «Жедел жәрдем» ойыны Алғашқы көмек беру әдістерін меңгерту мақсатында ойнату.
ҚЖ: 4 тапсырма Тест тапсырмаларын орындау
ЕҚБ Алғашқы жәрдем жасағанда не істеу керек. Көрсете аасың ба?
|
Өткен тақырыпты қайталайды Постер қорғайды Жағдаяттан шығуға әрекет етеді Жауабын дәптерге жазып алады Жауап айтады Ойын арқылы алғашқы көмек беру тәсілдерін жасап көреді Тест тапсырма ларын орындайды Аллғашқы жәрдем беріп көреді Кері байланыс жасайды |
ҚБ:
Дескриптор: Жарақат түрлерін біледі-1Б Қауіпсіздік шарттарын орындай алады-1Б Дескриптор: Жарақат алғанда не істеу керек екенін біледі-1Б Жағдаяттан шыға алады-1б ҚБ:
Жарайсың! Дескриптор: Жарақат кезіндегі алғашқы көмек туралы біледі-1Б Алғашқы көмекті іс жүзінде жасай алады-1Б
Дескриптор: Тест тапсырмаларын орындайды-1Б Қауіпсіздік шараларын сақтау жолдарын біледі-1Б ҚБ:
Тамаша! Сабақтан алған білімін қорытындылайды |
Суреттер Сызба Жағдаяттар туралы суреттер Қауіпсіздік ережелері жазылған плакат Алғашқы жәрдем беру туралы плакат Суреттер Винт Көк дәрі Қайшы Тест парақшалары Бағалау әдістері Тест парақтары Медициналық заттар Дәке Орамал Иод Қайшы Кері байланыс парақтары |
||
шағым қалдыра аласыз




















