Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
3-бөлім. 1917 жылғы Ресейдегі революция |
||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Шадиева Г.Б |
||||||||||||||||||
|
Күні: |
27.11.2024ж |
||||||||||||||||||
|
Сынып: 8 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
1917-1924 жылдарда Ресей қаншалықты өзгерді? БЖБ №3 |
||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
8.1.1.1 тарихи оқиғаның нәтижелерін талдау арқылы әлеуметтік құрылымның өзгеруіне Қазан төңкерісінің әсерін сипаттау; 8.2.1.1 тарихи кезеңдердің ерекшеліктерін салыстыру арқылы мемлекет пен діннің өзара қатынасын сипаттау. |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
1. Оқушылар тарихи оқиғаның нәтижелерін талдау арқылы әлеуметтік құрылымның өзгеруіне Қазан төңкерісінің әсерін сипаттайды 2. Оқушылар тарихи кезеңдердің ерекшеліктерін салыстыру арқылы мемлекет пен діннің өзара қатынасын сипаттайды |
||||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
«Әділдік пен жауапкершілік» |
||||||||||||||||||
|
Апта дәйексөзі: |
«Әділетте берік болсаң аяғың таймайды!» |
||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру кезеңі |
1 тапсырма Мағынасын аш
|
1 тапсырма Мағынасын аш
|
Өзара бағалау |
|
|||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Бейне сабақ 1917-1924 жылдарда Ресей қаншалықты өзгерді? 2 тапсырма Тұлғаны таны
3 тапсырма Мағынасын айқында Әскери коммунизм- Азық-түлік жасағы- Тауар-ақша қатынастары- «Кім жұмыс істемейді, сол ішіп-жемейді» қағидасы Азық-түлік салығы- Жаңа экономикалық саясат-
«1917 жылғы Ресейдегі революция» бөлімі бойынша жиынтық бағалау №3
|
2 тапсырма Тұлғаны таны 1.Владимир Ильич Ленин 2. Иосиф Виссарионович Сталин (Джугашвили)
3 тапсырма Мағынасын айқында Әскери коммунизм-1918-1921 жж. Азамат соғысы кезінде жүргізілген саясат Азық-түлік жасағы-Әскери коммунизм саясаты кезінде зорлық-зомбылық әдістерімен жүзеге асырушы әскери жасақ Тауар-ақша қатынастары- Азық-түлік , өндірістік тауарлардың сатылуы «Кім жұмыс істемейді, сол ішіп-жемейді» қағидасы- 16 мен 50 жас аралығындағылар жұмыс жасауға міндетті Азық-түлік салығы-шаруа отбасыларынан жиналатын заттай салық Жаңа экономикалық саясат-меэкономикаға капиталистік мемлекет қолында әміршілдік билікті сақтай отырып, экономикаға капиталистік қатынастарды уақытша енгізу
|
|||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
INSERT әдісі
Үйге тапсырма : SWOT талдау Әміршіл-әкімшіл жүйе
|
INSERT әдісі әр оқушыда жауап әр түрлі болады
|
|
|
|||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
1917-1924 жылдарда Ресей қаншалықты өзгерді БЖБ №3
1917-1924 жылдарда Ресей қаншалықты өзгерді БЖБ №3
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
3-бөлім. 1917 жылғы Ресейдегі революция |
||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Шадиева Г.Б |
||||||||||||||||||
|
Күні: |
27.11.2024ж |
||||||||||||||||||
|
Сынып: 8 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
1917-1924 жылдарда Ресей қаншалықты өзгерді? БЖБ №3 |
||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
8.1.1.1 тарихи оқиғаның нәтижелерін талдау арқылы әлеуметтік құрылымның өзгеруіне Қазан төңкерісінің әсерін сипаттау; 8.2.1.1 тарихи кезеңдердің ерекшеліктерін салыстыру арқылы мемлекет пен діннің өзара қатынасын сипаттау. |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
1. Оқушылар тарихи оқиғаның нәтижелерін талдау арқылы әлеуметтік құрылымның өзгеруіне Қазан төңкерісінің әсерін сипаттайды 2. Оқушылар тарихи кезеңдердің ерекшеліктерін салыстыру арқылы мемлекет пен діннің өзара қатынасын сипаттайды |
||||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
«Әділдік пен жауапкершілік» |
||||||||||||||||||
|
Апта дәйексөзі: |
«Әділетте берік болсаң аяғың таймайды!» |
||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру кезеңі |
1 тапсырма Мағынасын аш
|
1 тапсырма Мағынасын аш
|
Өзара бағалау |
|
|||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Бейне сабақ 1917-1924 жылдарда Ресей қаншалықты өзгерді? 2 тапсырма Тұлғаны таны
3 тапсырма Мағынасын айқында Әскери коммунизм- Азық-түлік жасағы- Тауар-ақша қатынастары- «Кім жұмыс істемейді, сол ішіп-жемейді» қағидасы Азық-түлік салығы- Жаңа экономикалық саясат-
«1917 жылғы Ресейдегі революция» бөлімі бойынша жиынтық бағалау №3
|
2 тапсырма Тұлғаны таны 1.Владимир Ильич Ленин 2. Иосиф Виссарионович Сталин (Джугашвили)
3 тапсырма Мағынасын айқында Әскери коммунизм-1918-1921 жж. Азамат соғысы кезінде жүргізілген саясат Азық-түлік жасағы-Әскери коммунизм саясаты кезінде зорлық-зомбылық әдістерімен жүзеге асырушы әскери жасақ Тауар-ақша қатынастары- Азық-түлік , өндірістік тауарлардың сатылуы «Кім жұмыс істемейді, сол ішіп-жемейді» қағидасы- 16 мен 50 жас аралығындағылар жұмыс жасауға міндетті Азық-түлік салығы-шаруа отбасыларынан жиналатын заттай салық Жаңа экономикалық саясат-меэкономикаға капиталистік мемлекет қолында әміршілдік билікті сақтай отырып, экономикаға капиталистік қатынастарды уақытша енгізу
|
|||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
INSERT әдісі
Үйге тапсырма : SWOT талдау Әміршіл-әкімшіл жүйе
|
INSERT әдісі әр оқушыда жауап әр түрлі болады
|
|
|
|||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз














