|
Мектебі |
«Е.Ниетқалиев атындағы ЖОББМ» КММ |
|||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Утегалиева А.К. |
|||
|
Күні: |
5 ақпан 2024 жыл |
|||
|
Сынып: |
6 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
§19 Арифметикалық өрнектердің жазылу ережелері |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.2.1 Python тілінде сызықтық алгоритмді жазу |
|||
|
Сабақтың мақсаттары |
Python тіліндегі арифметикалық өрнектердің жазылу ережелері Python тіліндегі сызықтық алгоритді жазу |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтыңкезеңі/ уақыт |
Педагогтіңәрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен амандасу, түгелдеу. «Амандасу» тренингі Топқа бөлу «Фонарик» әдісі Үй жұмысы «Ой қозғау» әдісі сұрақтарға жауап
Дескриптор: - Python тілінің мәлімет типтерін атауымен сәйкестендіреді - Тіл әліпбиі туралы мағлұматты ажырата алады - Программалау тілінің синтаксисі туралы біледі - Программада жұмыстана алады |
Оқушылар берілген сұрақтарға өз ойларын білдіреді. |
Мадақтау сөздері Стикер
Әр дұрыс жауапқа 1 стикер (жалпы 10 стикер) |
https://www.umapalata.com/zexpo/game.html?LANG=RU&idGames=93226&mygames=s&tk=4d8adb1fdcc8680eb5fa15644a1a9df6e32d6f653aae604ce490f5d89b089a6d Ноутбук, компьютер интернет желісі. |
|
Жаңа сабақ |
Жаңа білімнің ашылуы Жаңа сабақтың тақырыбын ашу үшін РЕБУС
« |
Презентациядағы мәліметтермен танысып шығады және Youtube браузері арқылы бейнежазбаны тамашалайды. |
|
|
|
Ортасы |
Оқулықпен жұмыс 102-107 бет 1-тапсырма. Дәптерге орындау.
Дескриптор: - Python тілінің арифметикалық операция және арифметикалық өрнектің анықтамаларын нақтылайды 2-тапсырма. Практикалық жұмыс «Компьютерде орындайық» 107 бет. Есептеулерді программада орында
Дескриптор: -Python бағдарламасымен есептерді орындауды үйренеді
Сергіту сәті 3 тапсырма Топтық жұмыс «Кім жылдам» әдісі Карточка
Дескриптор:
|
Дәптерге орындайды Python тілінде жолдарға есептер шығарады
|
стикер /1/1 балл/ Әр жауапқа 1 стикер (жалпы 7 стикер) Мадақтау сөздері арқылы топ жұмыстарына баға беріледі Тез әрі ұтымды жауап берген топ мүшелеріне 1 стикер |
|
|
Бекіту |
Кері байланыс: «Ұстазға хат» әдісі
Бағалау. |
Оқушылар сұраққа ауызша жауап береді. |
Әр бір екі стикер бір жұлдызшаға алмастырады. Жұлдызша саны арқылы бағаланады. |
|
|
Үй тапсырмасы |
19 тақырып 107бет, үй тапсырмасы |
Оқушылар дәптерлеріне жазып алады. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
§19 Арифметикалық өрнектердің жазылу ережелері
§19 Арифметикалық өрнектердің жазылу ережелері
|
Мектебі |
«Е.Ниетқалиев атындағы ЖОББМ» КММ |
|||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Утегалиева А.К. |
|||
|
Күні: |
5 ақпан 2024 жыл |
|||
|
Сынып: |
6 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
§19 Арифметикалық өрнектердің жазылу ережелері |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.2.1 Python тілінде сызықтық алгоритмді жазу |
|||
|
Сабақтың мақсаттары |
Python тіліндегі арифметикалық өрнектердің жазылу ережелері Python тіліндегі сызықтық алгоритді жазу |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтыңкезеңі/ уақыт |
Педагогтіңәрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен амандасу, түгелдеу. «Амандасу» тренингі Топқа бөлу «Фонарик» әдісі Үй жұмысы «Ой қозғау» әдісі сұрақтарға жауап
Дескриптор: - Python тілінің мәлімет типтерін атауымен сәйкестендіреді - Тіл әліпбиі туралы мағлұматты ажырата алады - Программалау тілінің синтаксисі туралы біледі - Программада жұмыстана алады |
Оқушылар берілген сұрақтарға өз ойларын білдіреді. |
Мадақтау сөздері Стикер
Әр дұрыс жауапқа 1 стикер (жалпы 10 стикер) |
https://www.umapalata.com/zexpo/game.html?LANG=RU&idGames=93226&mygames=s&tk=4d8adb1fdcc8680eb5fa15644a1a9df6e32d6f653aae604ce490f5d89b089a6d Ноутбук, компьютер интернет желісі. |
|
Жаңа сабақ |
Жаңа білімнің ашылуы Жаңа сабақтың тақырыбын ашу үшін РЕБУС
« |
Презентациядағы мәліметтермен танысып шығады және Youtube браузері арқылы бейнежазбаны тамашалайды. |
|
|
|
Ортасы |
Оқулықпен жұмыс 102-107 бет 1-тапсырма. Дәптерге орындау.
Дескриптор: - Python тілінің арифметикалық операция және арифметикалық өрнектің анықтамаларын нақтылайды 2-тапсырма. Практикалық жұмыс «Компьютерде орындайық» 107 бет. Есептеулерді программада орында
Дескриптор: -Python бағдарламасымен есептерді орындауды үйренеді
Сергіту сәті 3 тапсырма Топтық жұмыс «Кім жылдам» әдісі Карточка
Дескриптор:
|
Дәптерге орындайды Python тілінде жолдарға есептер шығарады
|
стикер /1/1 балл/ Әр жауапқа 1 стикер (жалпы 7 стикер) Мадақтау сөздері арқылы топ жұмыстарына баға беріледі Тез әрі ұтымды жауап берген топ мүшелеріне 1 стикер |
|
|
Бекіту |
Кері байланыс: «Ұстазға хат» әдісі
Бағалау. |
Оқушылар сұраққа ауызша жауап береді. |
Әр бір екі стикер бір жұлдызшаға алмастырады. Жұлдызша саны арқылы бағаланады. |
|
|
Үй тапсырмасы |
19 тақырып 107бет, үй тапсырмасы |
Оқушылар дәптерлеріне жазып алады. |
|
|
шағым қалдыра аласыз

Кинометафора» әдісі


















