Қысқа мерзімді жоспар
1-сынып
Сабақтың тақырыбы: Менің отбасым
|
Бөлім: Айналадағы әлем |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
||||
|
Күні: |
||||
|
Сынып: |
1 |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Менің отбасым |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
1.1.1.5 – Өз отбасы
мүшелерінің атауларын білу |
|||
|
Сабақ мақсаттары |
Отбасы мүшелерінің атауларын атайды |
|||
|
Құндылықтарға баулу |
«Тәуелсіз елдің ұланы» Потриоттық сезімді қалыптастыру |
|||
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі / уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (10 минут), Ұйымдастыру
кезеңі |
Қызығушылықты ояту: |
Оқушы сұрақтарға жауап береді, сабақтың мақсатына
назар аударады. |
Компьютер, проектор, презентация.
|
|
|
Сабақтың ортасы (25 минут), Жаңа
сабақ |
Мәтінмен жұмыс: Отбасы туралы мәтінді оқу және
талдау (5 минут) |
Оқушы мәтінді оқиды, талқылайды. |
Оқулық, интернет ресурс, оқу
құралдары.
|
|
|
1-тапсырма: |
Оқушы суреттерді сәйкестендіреді. |
Суреттер, карточкалар.
|
||
|
Сабақтың соңы (10 минут), |
Кері
байланыс |
Оқушы білімдерін сараптайды, рефлексия жүргізеді.
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін
жазады. |
|
|

Қысқа мерзімді жоспар
1-сынып
Сабақтың тақырыбы: Үй жануарлары адам достары
|
Бөлім: Айналадағы әлем |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|||
|
Күні: |
|||
|
Сынып: |
1 |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
Үй жануарлары адам достары |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу
мақсаттары |
1.2.2.6. Жабайы (түлкі, қасқыр) және үй жануары
мысық, ит, тауық. |
||
|
Сабақ мақсаты |
- Үй
жануарларын дұрыс атайды және сипаттайды. |
||
|
Құндылықтарға баулу |
«Тәуелсіз елдің ұланы» Потриоттық сезімді қалыптастыру |
||
|
Сабақтың барысы |
|||
|
Сабақтың кезеңі / уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (10 минут), Ұйымдастыру
кезеңі |
Қызығушылықты ояту: |
Оқушы сұрақтарға жауап береді, сабақтың мақсатына
назар аударады. |
Компьютер, проектор,
презентация.
|
|
Сабақтың ортасы (25 минут), Жаңа
сабақ |
Мәтінмен жұмыс |
Оқушы өз ойларын жазады, талқылайды, қорғауда
белсенділік танытады. |
Шаблон, интернет ресурс, оқу
құралдары. |
|
1-тапсырма |
Оқушы өз ойларын жазады,
талқылайды, қорғауда белсенділік танытады. |
Шаблон, интернет ресурс, оқу
құралдары. |
|
|
2-тапсырма
|
Оқушы өз ойларын жазады,
талқылайды, қорғауда белсенділік танытады. |
Шаблон, интернет ресурс, оқу
құралдары.
|
|
|
3-тапсырма |
Оқушы өз ойларын жазады, талқылайды, қорғауда
белсенділік танытады. |
Шаблон, интернет ресурс, оқу
құралдары.
|
|
|
Сабақтың соңы (10 минут), |
Кері
байланыс |
Оқушы білімдерін сараптайды, рефлексия жүргізеді.
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін
жазады. |
|

жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
1 сынып Айналадағы əлем кмж
1 сынып Айналадағы əлем кмж
Қысқа мерзімді жоспар
1-сынып
Сабақтың тақырыбы: Менің отбасым
|
Бөлім: Айналадағы әлем |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
||||
|
Күні: |
||||
|
Сынып: |
1 |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Менің отбасым |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
1.1.1.5 – Өз отбасы
мүшелерінің атауларын білу |
|||
|
Сабақ мақсаттары |
Отбасы мүшелерінің атауларын атайды |
|||
|
Құндылықтарға баулу |
«Тәуелсіз елдің ұланы» Потриоттық сезімді қалыптастыру |
|||
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі / уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (10 минут), Ұйымдастыру
кезеңі |
Қызығушылықты ояту: |
Оқушы сұрақтарға жауап береді, сабақтың мақсатына
назар аударады. |
Компьютер, проектор, презентация.
|
|
|
Сабақтың ортасы (25 минут), Жаңа
сабақ |
Мәтінмен жұмыс: Отбасы туралы мәтінді оқу және
талдау (5 минут) |
Оқушы мәтінді оқиды, талқылайды. |
Оқулық, интернет ресурс, оқу
құралдары.
|
|
|
1-тапсырма: |
Оқушы суреттерді сәйкестендіреді. |
Суреттер, карточкалар.
|
||
|
Сабақтың соңы (10 минут), |
Кері
байланыс |
Оқушы білімдерін сараптайды, рефлексия жүргізеді.
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін
жазады. |
|
|

Қысқа мерзімді жоспар
1-сынып
Сабақтың тақырыбы: Үй жануарлары адам достары
|
Бөлім: Айналадағы әлем |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|||
|
Күні: |
|||
|
Сынып: |
1 |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
Үй жануарлары адам достары |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу
мақсаттары |
1.2.2.6. Жабайы (түлкі, қасқыр) және үй жануары
мысық, ит, тауық. |
||
|
Сабақ мақсаты |
- Үй
жануарларын дұрыс атайды және сипаттайды. |
||
|
Құндылықтарға баулу |
«Тәуелсіз елдің ұланы» Потриоттық сезімді қалыптастыру |
||
|
Сабақтың барысы |
|||
|
Сабақтың кезеңі / уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (10 минут), Ұйымдастыру
кезеңі |
Қызығушылықты ояту: |
Оқушы сұрақтарға жауап береді, сабақтың мақсатына
назар аударады. |
Компьютер, проектор,
презентация.
|
|
Сабақтың ортасы (25 минут), Жаңа
сабақ |
Мәтінмен жұмыс |
Оқушы өз ойларын жазады, талқылайды, қорғауда
белсенділік танытады. |
Шаблон, интернет ресурс, оқу
құралдары. |
|
1-тапсырма |
Оқушы өз ойларын жазады,
талқылайды, қорғауда белсенділік танытады. |
Шаблон, интернет ресурс, оқу
құралдары. |
|
|
2-тапсырма
|
Оқушы өз ойларын жазады,
талқылайды, қорғауда белсенділік танытады. |
Шаблон, интернет ресурс, оқу
құралдары.
|
|
|
3-тапсырма |
Оқушы өз ойларын жазады, талқылайды, қорғауда
белсенділік танытады. |
Шаблон, интернет ресурс, оқу
құралдары.
|
|
|
Сабақтың соңы (10 минут), |
Кері
байланыс |
Оқушы білімдерін сараптайды, рефлексия жүргізеді.
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін
жазады. |
|

шағым қалдыра аласыз


















