Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы
Тараз қаласының білім бөлімінің Әлихан Бөкейханов атындағы №1 гимназиясы» КММ
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Асилдин Ә.Е |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Мен тауға барамын |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1.2.3.1 сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және үлгі бойынша жауап беру; 1.3.4.1* мұғалімнің қолдауымен мәтін немесе иллюстрация бойынша қарапайым сұрақтар (кім? не? қандай? қанша?) қою және қысқаша жауап беру. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: мұғалімнің қолдауымен мәтін немесе иллюстрация бойынша қарапайым сұрақтар (кім? не? қандай? қанша?) қояды және қысқаша жауап береді. Оқушылардың көпшілігі орындай алады: сұхбаттасының не туралы айтқанын түсінеді Кейбір оқушылар орындай алады: сұхбаттасының не туралы айтқанын түсінеді және үлгі бойынша жауап бере алады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Басы
Ортасы
Соңы |
Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу. Өткен сабақ-ты қайталау. Үй тапсырмасы. Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру. өлең жолдарын қайталатады. Сергіту сәті.
1 дегенде
тұрайық, Мұғалім оқушыларға өлең жолдарын қайталатады. Сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру. Сөздікпен жұмыс. Тақырыпқа байланысты жаңа сөздермен танысады. Саябақ -парк Барамын – пойду, поеду Қайда - куда Айтылым. Тыңдалым. Тыңда, қайтала
Дескриптор:
Сергіту сәті. Айтылым Сұрақтарға жауап бер.
Дескриптор:
Жұптық жұмыс. Айтылым. Сұхбаттасының не туралы айтқанын түсініп, үлгі бойынша жауап береді.
Дескриптор:
Жазылым. Жұмыс дәптердегі тапсырмаларды толықтыр Дескриптор:
Сергіту сәті. Тілдік бағдар. «Ә» дыбысы. Ә дыбысы және оның әріп таңбасымен таныстыра келіп, балаларды сөздің дыбыстық мәдениетін сақтап, анық, таза сөйлеуге үйрету. Ә дыбысы бар сөз, сөйлем ойлап табуына назар аудару, олардың сөздік қорына мән беріп, байланыстырып сөйлеуге үйрету. Дәптерлеріне «ә» дыбысынан басталатын сөздерді жазғызу. Кері байланыс:
Маған бәрі түсінікті |
Бір-біріне жақсы тілектер айтады.
Тақырыпқа байланысты жаңа сөздермен танысады. Тыңдайды, қайталайды
Сұрақтарға жауап береді.
Сұхбаттасының не туралы айтқанын түсініп, үлгі бойынша жауап береді. Жұмыс дәптердегі тапсырмаларды толықтырады Дәптерлеріне «ә» дыбысынан басталатын сөздерді жазып алады. |
Мұғалімнің ауызша кері байланысы
Мұғалімнің ауызша кері байланысы «Шапалақ» әдісі
«Бас бармақ» әдісі
Шапалақ» әдісі |
стикерлер, оқулық
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
1 сынып, Мен тауға барамын
1 сынып, Мен тауға барамын
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы
Тараз қаласының білім бөлімінің Әлихан Бөкейханов атындағы №1 гимназиясы» КММ
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Асилдин Ә.Е |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Мен тауға барамын |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1.2.3.1 сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және үлгі бойынша жауап беру; 1.3.4.1* мұғалімнің қолдауымен мәтін немесе иллюстрация бойынша қарапайым сұрақтар (кім? не? қандай? қанша?) қою және қысқаша жауап беру. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: мұғалімнің қолдауымен мәтін немесе иллюстрация бойынша қарапайым сұрақтар (кім? не? қандай? қанша?) қояды және қысқаша жауап береді. Оқушылардың көпшілігі орындай алады: сұхбаттасының не туралы айтқанын түсінеді Кейбір оқушылар орындай алады: сұхбаттасының не туралы айтқанын түсінеді және үлгі бойынша жауап бере алады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Басы
Ортасы
Соңы |
Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу. Өткен сабақ-ты қайталау. Үй тапсырмасы. Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру. өлең жолдарын қайталатады. Сергіту сәті.
1 дегенде
тұрайық, Мұғалім оқушыларға өлең жолдарын қайталатады. Сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру. Сөздікпен жұмыс. Тақырыпқа байланысты жаңа сөздермен танысады. Саябақ -парк Барамын – пойду, поеду Қайда - куда Айтылым. Тыңдалым. Тыңда, қайтала
Дескриптор:
Сергіту сәті. Айтылым Сұрақтарға жауап бер.
Дескриптор:
Жұптық жұмыс. Айтылым. Сұхбаттасының не туралы айтқанын түсініп, үлгі бойынша жауап береді.
Дескриптор:
Жазылым. Жұмыс дәптердегі тапсырмаларды толықтыр Дескриптор:
Сергіту сәті. Тілдік бағдар. «Ә» дыбысы. Ә дыбысы және оның әріп таңбасымен таныстыра келіп, балаларды сөздің дыбыстық мәдениетін сақтап, анық, таза сөйлеуге үйрету. Ә дыбысы бар сөз, сөйлем ойлап табуына назар аудару, олардың сөздік қорына мән беріп, байланыстырып сөйлеуге үйрету. Дәптерлеріне «ә» дыбысынан басталатын сөздерді жазғызу. Кері байланыс:
Маған бәрі түсінікті |
Бір-біріне жақсы тілектер айтады.
Тақырыпқа байланысты жаңа сөздермен танысады. Тыңдайды, қайталайды
Сұрақтарға жауап береді.
Сұхбаттасының не туралы айтқанын түсініп, үлгі бойынша жауап береді. Жұмыс дәптердегі тапсырмаларды толықтырады Дәптерлеріне «ә» дыбысынан басталатын сөздерді жазып алады. |
Мұғалімнің ауызша кері байланысы
Мұғалімнің ауызша кері байланысы «Шапалақ» әдісі
«Бас бармақ» әдісі
Шапалақ» әдісі |
стикерлер, оқулық
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз
















