|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
||||
|
Пәні: |
Музыка |
|
||||
|
Бөлім: |
Бізді қоршаған әлем |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
||||
|
Күні: |
|
|
||||
|
Сынып |
1сынып |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Тақырыбы |
№13 сабақ Ауа райы |
|
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.1.1.1 есту қабілетіне сүйеніп таныс дыбыстарды, музыканы тану; 1.1.2.1 ән айтуда оның сипатына және әндету ережелеріне сәйкес орындау; 1.1.3.1 есту қабілетіне сүйене отырып музыкалық көркемдеуші құралдарды анықтау; |
|
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Ауа райының құбылыстарына сипаттама беруді, жел, күркіреген күннің, жаңбырдың дыбыстарын ажырата алуды үйренеді. Әнді аспаптармен сүйемелдей алады, орындайды. |
|
||||
|
Құндылықтар |
Апта дәйексөзі: «Бірлік пен ынтымақ айы» Сабақ мақсаты: Бірлігі күшті ел озады» |
|
||||
|
|
Сабақтың барысы |
|
||||
|
Сабақ-тың жоспар-ланған кезең- |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
|
|
Сабақтың басы 2 минут |
|
Оқушылар бір біріне жақсы көңіл күй сыйлайды. Оқу құралдарын түгелдейді. |
Жарайсыңдар!
|
Оқулық суреттер |
|
|
|
Сабақтың ортасы 2минут Білу. 2 минут 5минут
5мин 2минут 2минут 2минут 5минут 4минут 3минут |
Өтілген тақырыпты сұрау . «Бинго»әдісі арқылы сабақты пысықтау. Жаңа тақырып: Бүгінгі өтететін тақырыбымыз «Ауа райы»тақырыбы.Ауа райы таралы әңгімелеу. 1-тапсырма.Музыка тыңдау.Талқылау. Жаңбыр Музыкасын жазған:Б.Аманжолов.
Саған қандай ауа райы ұнайды? Суреттерде табиғат пен ауа райының қандай құбылыстары бейнеленген? Тыңдаған музыкаң суреттердің қайсысына жақын? 2-тапсырма.Орындау. Жаңбыр.( ағылшын әні) Өлеңін жазған:Т.Тоқжанов Жаңбыр,жаумай, тоқтай тұр, Айналаңа қарай тұр. Асан доппен ойнасын, Үсті су боп қалмасын.
Жаңбыр,жаумай, тоқтай тұр, Айналаңа қарай тұр. Айгүл гүлдер жинасын, Үсті су боп қалмасын. «Жаңбыр »әнін сөзімен қосып орында. 3- тапсырма.Шығармашылық. Жаңбыр әнінде айтылған балалар есімдерінің орнына өзінің немесе сыныптастарының есімдерін қойып орында. Жаңбыр әнін орындауда қандай тапқырлық көрсете алдым? Әнді сүйемелдеуде қандай қиындықтар кездесті? |
Сұрақтарға жауап беру. Жаңа тақырыпты меңгереді. Сабаққа қатысып,сұрақтарға жауап береді. Ауа райы туралы өз пікірлерін айтады. Әнді хормен орындау. Сергіту сәті Әнді мұғалімнің көмегімен жаттап алу. Топпен жұмыс; тапсырманы бірге орындайды |
Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді. Жаңа тақырыпты меңгереді. Тапсырманы орындайды.
Дескриптор. Тапсырмаларды орындайды. Әнді мұғалімнің көмегімен жаттайды. Әнді хормен айтады.
Дескриптор. Тапсырмаларды орындайды. Әнді мұғалімнің көмегімен жаттайды. Әнді хормен айтады.
|
оқулық суреттер
|
|
|
|
Сабақтың соңы 2 минут 2мин 2мин |
IV.Сабақты қорытындылау
Үй тапсырма :
|
Кері байланыс береді. |
Кері байланыс береді. |
Кері байланыс береді. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
1 сынып қмж
1 сынып қмж
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
||||
|
Пәні: |
Музыка |
|
||||
|
Бөлім: |
Бізді қоршаған әлем |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
||||
|
Күні: |
|
|
||||
|
Сынып |
1сынып |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Тақырыбы |
№13 сабақ Ауа райы |
|
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.1.1.1 есту қабілетіне сүйеніп таныс дыбыстарды, музыканы тану; 1.1.2.1 ән айтуда оның сипатына және әндету ережелеріне сәйкес орындау; 1.1.3.1 есту қабілетіне сүйене отырып музыкалық көркемдеуші құралдарды анықтау; |
|
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Ауа райының құбылыстарына сипаттама беруді, жел, күркіреген күннің, жаңбырдың дыбыстарын ажырата алуды үйренеді. Әнді аспаптармен сүйемелдей алады, орындайды. |
|
||||
|
Құндылықтар |
Апта дәйексөзі: «Бірлік пен ынтымақ айы» Сабақ мақсаты: Бірлігі күшті ел озады» |
|
||||
|
|
Сабақтың барысы |
|
||||
|
Сабақ-тың жоспар-ланған кезең- |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
|
|
Сабақтың басы 2 минут |
|
Оқушылар бір біріне жақсы көңіл күй сыйлайды. Оқу құралдарын түгелдейді. |
Жарайсыңдар!
|
Оқулық суреттер |
|
|
|
Сабақтың ортасы 2минут Білу. 2 минут 5минут
5мин 2минут 2минут 2минут 5минут 4минут 3минут |
Өтілген тақырыпты сұрау . «Бинго»әдісі арқылы сабақты пысықтау. Жаңа тақырып: Бүгінгі өтететін тақырыбымыз «Ауа райы»тақырыбы.Ауа райы таралы әңгімелеу. 1-тапсырма.Музыка тыңдау.Талқылау. Жаңбыр Музыкасын жазған:Б.Аманжолов.
Саған қандай ауа райы ұнайды? Суреттерде табиғат пен ауа райының қандай құбылыстары бейнеленген? Тыңдаған музыкаң суреттердің қайсысына жақын? 2-тапсырма.Орындау. Жаңбыр.( ағылшын әні) Өлеңін жазған:Т.Тоқжанов Жаңбыр,жаумай, тоқтай тұр, Айналаңа қарай тұр. Асан доппен ойнасын, Үсті су боп қалмасын.
Жаңбыр,жаумай, тоқтай тұр, Айналаңа қарай тұр. Айгүл гүлдер жинасын, Үсті су боп қалмасын. «Жаңбыр »әнін сөзімен қосып орында. 3- тапсырма.Шығармашылық. Жаңбыр әнінде айтылған балалар есімдерінің орнына өзінің немесе сыныптастарының есімдерін қойып орында. Жаңбыр әнін орындауда қандай тапқырлық көрсете алдым? Әнді сүйемелдеуде қандай қиындықтар кездесті? |
Сұрақтарға жауап беру. Жаңа тақырыпты меңгереді. Сабаққа қатысып,сұрақтарға жауап береді. Ауа райы туралы өз пікірлерін айтады. Әнді хормен орындау. Сергіту сәті Әнді мұғалімнің көмегімен жаттап алу. Топпен жұмыс; тапсырманы бірге орындайды |
Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді. Жаңа тақырыпты меңгереді. Тапсырманы орындайды.
Дескриптор. Тапсырмаларды орындайды. Әнді мұғалімнің көмегімен жаттайды. Әнді хормен айтады.
Дескриптор. Тапсырмаларды орындайды. Әнді мұғалімнің көмегімен жаттайды. Әнді хормен айтады.
|
оқулық суреттер
|
|
|
|
Сабақтың соңы 2 минут 2мин 2мин |
IV.Сабақты қорытындылау
Үй тапсырма :
|
Кері байланыс береді. |
Кері байланыс береді. |
Кері байланыс береді. |
|
|
шағым қалдыра аласыз




















