|
Бөлім: |
Менің мектебім |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Шеримова.Е |
|
|
Күні: |
14.10.2025ж |
|
|
Сынып: 1 |
Қатысқандар:16 |
Қатыспағандар: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Фигуралар. Сәуле. Кесінді / Менің сиқырлы қарындашым 25 саб |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1. 3. 1. 2 жазық фигураларды (үшбұрыш, дөңгелек, шаршы, тіктөртбұрыш)/кеңістік фигураларды (куб, шар, цилиндр, конус, пирамида, тікбұрышты параллелепипед) тану және қоршаған ортадағы заттармен сәйкестендіру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Жазық фигураларды таниды және қоршаған ортадағы заттармен сәйкестендіреді |
|
|
Құндылықтар |
Қазан – тәуелсіздік және отаншылдық айы; 3-апта дәйексөзі: «Отанды сүю – отбасынан басталады!» |
|
|
|
Сабақтың барысы |
|
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 6 мин |
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру Бұрыш, түзу, нүкте бар Танысамыз біз бүгін. Сызып, құрап жасаймыз Ұғып сырын білеміз Қисық, сауле,көпбүрыш Фигуралар көп әле! Өткен сабаққа шолу, жаңа сабаққа кіріспе «Броундық қозғалыс» әдісі арқылы жүреді. -Өздерің тапқан фигуралардың бірін алып, фигураны атап, оны сипаттаңдар. Фигурада берілген санның құрамын айтыңдар. - Ал, бүгінгі сабағымызда да геометриялық фигуралар туралы білімдеріңді кеңейтетін боласыңдар. Оқу мақсаты жарияланады. |
Өлең жолдарын бірлесіп айтып жаттаймыз Карточка таңдайды, тапсырма орындайды |
« |
10
7
8 тб фигуралар |
|
Сабақтың ортасы 23 мин |
(Ұ) 1- тапсырмада «Ауызша жаттығу» жүзеге асады. Еске сақта! 1) Тапсырманы орындаңдар.
2) Қай фигуралар тең? Қандай түсті фигуралар тең?
ЕББҚ оқушыға: Берілген кесінділерді салыстыр.
Сергіту сәтінде «Санау» әнін қосады. (Ж,Ж) 2- тапсырма «Бірлескен жұмыс» әдісі. 3)
Әр қатардағы фигуралар қандай
белгісі бойынша жинақталған? Белгілердің бірі бойынша 4
геометриялық фигура салыңдар. 4) « Әуе шарын ұшырамыз»
әдісімен Қосуға екі мысал және азайтуға
екі мысал құрастырыңдар және
жазыңдар. 5+2=7 4+2=6 1+3=4 2+5=7 2+4=6 3+1=4 7-2=5 6-4=2 4-1=3 7-5=2 6-2=4 4-3=1 (4) 3- тапсырма «өздік жұмыс» әдісімен жүреді. Дәптермен жұмыс болады. Тапсырмаларды өздік жұмыс ретінде орындатады. ҚБ тапсырма: |
Тапсырма орындайды Сәуле, кесінді сызады. Әнге қосылады. Тапсырма орындайды Тапсырма орындайды
|
Дескриптор: Фигуралардың ортақ белгілерін анықтайды, 4 фигура сызады, қосуға екі мысал және азайтуға екі мысал құрастырады-жарайсың! Фигуралардың ортақ белгілерін анықтауда, 4 фигура сызуда, қосуға екі мысал және азайтуға екі мысал құрастыруда көмек қажет етеді-жақсы! Дескриптор: Тапсырманы дұрыс орындайды-жарайсың! Тапсырма орындауда аздап қателеседі-жақсы! Тапсырма орындауда өрескел қателеседі -талпын! Дескриптор: -Қосынды мен айырма құрастырады, тізбек бойынша есептейді-жарайсың! Қосынды мен айырма құрастырады, тізбек бойынша есептеуде көмек қажет етеді-жақсы! Қосынды мен айырма құрастыруда, тізбек бойынша есептеуде қиналады-талпын! |
Математика 1-сынып 1-бөлім 54-бет
56-бет Жұмыс дәптері |
|
Сабақтың соңы 6 мин |
Кері байланыс: «Бағдаршам»әдісімен |
Өз ойын айтады. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
25саб матем 1 сынып
25саб матем 1 сынып
|
Бөлім: |
Менің мектебім |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Шеримова.Е |
|
|
Күні: |
14.10.2025ж |
|
|
Сынып: 1 |
Қатысқандар:16 |
Қатыспағандар: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Фигуралар. Сәуле. Кесінді / Менің сиқырлы қарындашым 25 саб |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1. 3. 1. 2 жазық фигураларды (үшбұрыш, дөңгелек, шаршы, тіктөртбұрыш)/кеңістік фигураларды (куб, шар, цилиндр, конус, пирамида, тікбұрышты параллелепипед) тану және қоршаған ортадағы заттармен сәйкестендіру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Жазық фигураларды таниды және қоршаған ортадағы заттармен сәйкестендіреді |
|
|
Құндылықтар |
Қазан – тәуелсіздік және отаншылдық айы; 3-апта дәйексөзі: «Отанды сүю – отбасынан басталады!» |
|
|
|
Сабақтың барысы |
|
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 6 мин |
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру Бұрыш, түзу, нүкте бар Танысамыз біз бүгін. Сызып, құрап жасаймыз Ұғып сырын білеміз Қисық, сауле,көпбүрыш Фигуралар көп әле! Өткен сабаққа шолу, жаңа сабаққа кіріспе «Броундық қозғалыс» әдісі арқылы жүреді. -Өздерің тапқан фигуралардың бірін алып, фигураны атап, оны сипаттаңдар. Фигурада берілген санның құрамын айтыңдар. - Ал, бүгінгі сабағымызда да геометриялық фигуралар туралы білімдеріңді кеңейтетін боласыңдар. Оқу мақсаты жарияланады. |
Өлең жолдарын бірлесіп айтып жаттаймыз Карточка таңдайды, тапсырма орындайды |
« |
10
7
8 тб фигуралар |
|
Сабақтың ортасы 23 мин |
(Ұ) 1- тапсырмада «Ауызша жаттығу» жүзеге асады. Еске сақта! 1) Тапсырманы орындаңдар.
2) Қай фигуралар тең? Қандай түсті фигуралар тең?
ЕББҚ оқушыға: Берілген кесінділерді салыстыр.
Сергіту сәтінде «Санау» әнін қосады. (Ж,Ж) 2- тапсырма «Бірлескен жұмыс» әдісі. 3)
Әр қатардағы фигуралар қандай
белгісі бойынша жинақталған? Белгілердің бірі бойынша 4
геометриялық фигура салыңдар. 4) « Әуе шарын ұшырамыз»
әдісімен Қосуға екі мысал және азайтуға
екі мысал құрастырыңдар және
жазыңдар. 5+2=7 4+2=6 1+3=4 2+5=7 2+4=6 3+1=4 7-2=5 6-4=2 4-1=3 7-5=2 6-2=4 4-3=1 (4) 3- тапсырма «өздік жұмыс» әдісімен жүреді. Дәптермен жұмыс болады. Тапсырмаларды өздік жұмыс ретінде орындатады. ҚБ тапсырма: |
Тапсырма орындайды Сәуле, кесінді сызады. Әнге қосылады. Тапсырма орындайды Тапсырма орындайды
|
Дескриптор: Фигуралардың ортақ белгілерін анықтайды, 4 фигура сызады, қосуға екі мысал және азайтуға екі мысал құрастырады-жарайсың! Фигуралардың ортақ белгілерін анықтауда, 4 фигура сызуда, қосуға екі мысал және азайтуға екі мысал құрастыруда көмек қажет етеді-жақсы! Дескриптор: Тапсырманы дұрыс орындайды-жарайсың! Тапсырма орындауда аздап қателеседі-жақсы! Тапсырма орындауда өрескел қателеседі -талпын! Дескриптор: -Қосынды мен айырма құрастырады, тізбек бойынша есептейді-жарайсың! Қосынды мен айырма құрастырады, тізбек бойынша есептеуде көмек қажет етеді-жақсы! Қосынды мен айырма құрастыруда, тізбек бойынша есептеуде қиналады-талпын! |
Математика 1-сынып 1-бөлім 54-бет
56-бет Жұмыс дәптері |
|
Сабақтың соңы 6 мин |
Кері байланыс: «Бағдаршам»әдісімен |
Өз ойын айтады. |
|
|
шағым қалдыра аласыз



















