ТҮРКІСТАН ОБЛЫСЫНЫҢ БІЛІМ БАСҚАРМАСЫНЫҢ КЕНТАУ ҚАЛАСЫНЫҢ БІЛІМ БӨЛІМІНІҢ "МАХМУД ҚАШҒАРИ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП-ЛИЦЕЙ" КММ
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді жоспары
2-3 амалмен орындалатын есептер шығару
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім |
Демалу мәдениеті. Мерекелер |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтың аты-жөні (болған жағдайда) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні : |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 4 « » |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
2-3 амалмен орындалатын есептер шығару |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме): |
3.5.1.1 2-3 амалмен орындалатын есептің шартын кесте, сызықтық/бағандық диаграмма, сызба, қысқаша жазба түрінде модельдеу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты : |
Құндылықтар:
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру ширату жаттығулары арқылы жүреді. Кел балалар, кәнекей Парақтайық әліпби. Талай қызық күтуде Бәрімізді әлемде. Жалықпа сен жалықпа, Оқы, тоқы арманда, Бәрін білген балаға Жақын болар алыс та Өткен білімді еске түсіру: Оқу тапсырмасын тексеру. Топқа бөлу. «Киіз үй» әдісі арқылы Оқу материалын жариялау «Сұрақ-жауап» әдісі арқылы жүреді: - Өткенде қандай тақырып өттік? -Қандай тапсырмалар орындадық? -Ендеше бүгінгі сабағымызда өткен тақырыптарды бекітуге арналған тапсырмалар орындайтын боламыз. Дескрипторлар: Сұрақтарға жауап береді – 1 б |
Жаттығу жасайды. Тапсырма тексертеді. Сұрақтарға жауап береді. Тақырыпты ашады. |
Мадақтау сөздер арқылы Жарайсың! Тамаша! Жақсы! Оқушылар жауабын толықтырып, әр қайсысына тиімді кері байланыс беріп отыру.
«БӘЙГЕ» Бағалау парағы
|
Оқулық Интерак ивті тақта Көрнекі ліктер
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жаңа білім 10 мин Сергіту сәті 3 минут Бекіту 13 мин |
1- тапсырмада дәптермен жұмыс жүзеге асады. 1) Лагерьдегі демалыс кезінде балалар алма жинауға көмектесті. Жәшіктердің массасы туралы деректерді пайдалана отырып, есеп құрастыр.
Қ
Ж Шешуі: 12• 5+9•3 =60+27=87 (кг) Жауабы: барлығы 87 кг алма жинады «Мақсат» дүкенінде түске дейін 12кг қызыл алма мен 9кг жасыл алма сатылды. Дүкенде түске дейін қанша кг алма сатылды? Ш: 12кг+9кг=21кг
Ж: Дүкенде түске
дейін 21 кг алма сатылды. Тігінші жейде тігуге 1м10см, белдемше тігуге 70см мата жұмсады. Ол 5 дана жейде мен 6 дана белдемшеге барлығы неше метр мата жұмсайды? Ш:1м10см*5+70см*6=970см=9м70см Ж: барлығы 9м70см мата жұмсайды. Дескрипторлар: Есептерді шығарады-2балл.
Сергіту сәті. Сергітуші додокаэдр 2- тапсырма «Ойлан, жұптас, талқыла» әдісі. 4а) Диаграммада жазғы лагерьде демалған балалар туралы мәлімет берілген. Диаграмма бойынша сұрақтар құрастырып, оны досыңа қой. 1-маусымда лагерьде неше бала демалды? 2-маусымда неше бала демалды? Ең көп бала демалған маусым
қайсысы? Дескрипторлар: Диаграмма бойынша есеп құрастырып шығарады-2балл. Ә)Диаграмма бойынша есеп құрастырып шығарыңдар. 1-маусымда лагерьде 180 бала демалды. Ал 2-маусымда 160 бала демалды. 1-маусымда 2-маусыммен салыстырғанда неше бала артық демалған? Ш: 180-160=20 Ж: 20 бала артық демалған. 3- тапсырма дәптермен жұмыс. 5) Сызба бойынша есепті шығарыңдар. Лагерь асханасында әрқайсысында 25кг-нан 4 жәшік балаларға таратылды. Содан кейін онда тағы 38кг банан қалды. Асханада барлығы неше кг банан болған еді? Ш:25*4+38=138 Ж: Асханада барлығы 138 кг банан болған еді. 1.Асхат дүкеннен 9 данасы 45 теңге тұратын дәптер сатып алды.Дәптер неше теңге тұрғаны? 2.Айжан базардан шыршаны безендіруге 10 ойыншық сатып алды. Ойыншықтың бағасы 9 теңге болса, Айжан барлығы неше теңге төледі? Дескрипторлар: Сызба бойынша есепті шығарады-2балл. |
Тапсырмаларды орындайды.
Билеп сергиді.
Тапсырмаларды орындайды.
Тапсырмаларды орындайды.
Сызба бойынша есепті шығару |
«БӘЙГЕ» Бағалау парағы
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Махамбетова Майра БериковнаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз 2-3 амалмен орындалатын есептер. ашық сабақ 3 сынып
Тақырып бойынша 11 материал табылды
2-3 амалмен орындалатын есептер. ашық сабақ 3 сыныпМатериал туралы қысқаша түсінік
ҚМЖ, презентация және көрнекіліктерімен бірге дайын ашық сабақ
Материалдың қысқаша нұсқасы ТҮРКІСТАН ОБЛЫСЫНЫҢ БІЛІМ БАСҚАРМАСЫНЫҢ КЕНТАУ ҚАЛАСЫНЫҢ БІЛІМ БӨЛІМІНІҢ "МАХМУД ҚАШҒАРИ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП-ЛИЦЕЙ" КММ (білім беру ұйымының атауы) Қысқа мерзімді жоспары 2-3 амалмен орындалатын есептер шығару (сабақтың тақырыбы)
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

















