|
№25 Г. Титов ЖОМ КММ |
№2 Практикалық жұмыс. Лас ас тұзын тазарту |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің есімі: Н. Спарханова |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 8 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабаққа негізделген оқу мақсаты |
Ластанған ас тұзын тазартып талдау |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: Қауіпсіздік ережесін біледі |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: Заттың қасиетін біледі. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Кейбір оқушылар: Зертханалық жұмысты жүргізе алады |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсат |
Оқушылар: Берілген тақырып бойынша жеке көзқарастарын басқалардың көзқарастарымен салыстыра алады. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Негізгі сөздер мен тіркестер: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сыныптағы диалог/ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: лас-грязный-dirty, ас тұзы-пищ соль-salt, тазарту-чистить-cleaning |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Талқылауға арналған тармақтар:Неліктен таза заттарға қарағанда қоспалар көп? |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сіз неліктен .... екенін айта аласыз ба?тәжірибе жасау арқылы көз жеткізу. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жазылым бойынша ұсыныстар:Химиядан өзіндік жұмыс дәптерімен,сөздік дәптермен жұмыс жүргізу. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Алдыңғы оқу |
Таза заттар мен қоспа заттар туралы осы күнге дейінгі алған білімдерін тиянақтайды. Оларды өмірмен байланыстыратын болады. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығулар(төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Басталуы (Кіріспе) (3мин) |
1Ұйымдастыру кезеңі а)Сәлемдесу; Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. Сиқырлы қалам әдісі Қош келіпсің, химия зертханасына ! |
Сиқырлы қалам |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Үй тап сырмасын сұрау(2мин) |
«Бағытталған сұрақтар» әдісі арқылы үй тапсырмасы сұралады. Әр топ бір-біріне сұрақтар береді |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Негізгі бөлім (25 мин) |
«Миға шабуыл» Мақсат. Оқушыларды жылдамдыққа,өз ойына тез қорытынды жасай алуға үйренеді. 8 -жаттығу.Өз байқауларына және анықтамалыққа сүйене отырып,берілген заттардың қасиеттерін сипаттаңдар:
Қос паларды бөлу жоспарын қсыныңдар: 1-нұсқа Құм ,темір үгінділері және су араласқан қоспа 2-нұсқа Бор ,ағаш үгіндісі және су араласқан қоспа қорытынды жасау керек.
|
Флипчарт, түрлі – түсті қаламдар, Су,құм,ыдыс тар,апилка, темір үгіндісі,магнит,сүзгі қағаздар, құйғы . Интербелсенді тақта, кесте |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды (3мин) |
Оқушылар білімін кері байланыс арқылы қорытынды жасалды. 1.Сіз бүгін нені білдіңіз? 2.Сіз үшін не тиімді болды? 3. Қандай тапсырманы орындау қиынға соқты? Оқушылар өз пікірлерін айтып,сабақ қорытындыланды. Өз ойларын білім ағашына стикер арқылы білдіру. Үйге тапсырма: Таза заттар және қоспаларды қайталау |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Саралау-Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау. Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік және қорғау ережелері АКТ –мен байланыс Құндылықтардағы байланыс |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Рефлексия (4мин) Сабақ/ оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? |
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз? |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1. 2. Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1. 2. Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? Тексерілді: ДОЖЖО: А. Байымбетова |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
№25 Г. Титов ЖОМ КММ |
Атомдар мен молекулалар.Атом молекулалық ілім |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің есімі: Н. Спарханова |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 8 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабаққа негізделген оқу мақсаты |
Атом молекулалық ілім және оның химия ғылымы үшін маңызын бағалау |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: Атом молекулаланы түсінеді |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқушылардың басым бөлігі:Атом құрлысын біледі
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Кейбір оқушылар: Атом молекулаланың маңызын бағалайды |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсат |
Оқушылар: Берілген тақырып бойынша жеке көзқарастарын басқалардың көзқарастарымен салыстыра алады. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Негізгі сөздер мен тіркестер: атом,молекула,корпускула |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сыныптағы диалог/ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: зат-вещество- ,атом-атом- |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Талқылауға арналған тармақтар:Неліктен су атомы немесе қант атомы деп атауға болмайды ? |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сіз неліктен .... екенін айта аласыз ба?тәжірибе жасау арқылы көз жеткізу. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жазылым бойынша ұсыныстар:Химиядан өзіндік жұмыс дәптерімен,сөздік дәптермен жұмыс жүргізу. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Алдыңғы оқу |
Таза заттар мен қоспа заттар туралы осы күнге дейінгі алған білімдерін тиянақтайды. Оларды өмірмен байланыстыратын болады. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығулар(төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Басталуы (Кіріспе) (4 мин) |
1Ұйымдастыру кезеңі а)Сәлемдесу; Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. Сиқырлы қалам әдісі Атомдар мен молекулалар,протон,нейтрон
|
Сиқырлы қалам |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Үй тап сырмасын сұрау(4 мин) |
«Веер» әдісі арқылы үй тапсырмасы сұралады. |
қағаздар |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Негізгі бөлім (25 мин) |
«Атомдар мен молекулалар.Атом молекулалық ілімі» тақырыбын ДЖИКСО әдісі арқылы 1-2 топқа мәтінді бөліп беремін. Қалған топтарға сұрақ құрастыруды тапсырма ретінде беремін. Содан соң бірінші және екінші топ уақыттың шектелуімен тапсырманы жылдам орындап болған соң, сұрақ дайындаған үшінші және төртінші топпен тапсырмаларды ауыстырады. Үшінші төртінші топ берілген тапсырманы толықтырып, постер қорғайды. Ал, бірінші және екінші топ берілген сұрақтарға жауап дайындайды. . Әр топ бір-біріне сұрақтар бередіМәтінмен жұмыс жасайды. 1.Мыналарды жай және күрделі заттарға бөліп жазыңдар: а) су; ә) сынап; б) оттек; в) қант; г) темір; д) ас тұзы; е) көмірқышқыл газы 2. сынаптың, темірдің оттекпен қосылыстары күрделі заттар екендігін қалай дәлелдеуге болады? |
Флипчарт, түрлі – түсті қаламдар, |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды (3мин) |
Оқушылар білімін кері байланыс арқылы қорытынды жасалды. 1.Сіз бүгін нені білдіңіз? 2.Сіз үшін не тиімді болды? 3. Қандай тапсырманы орындау қиынға соқты? Оқушылар өз пікірлерін айтып,сабақ қорытындыланды. Өз ойларын білім ағашына стикер арқылы білдіру. Үйге тапсырма: «Атомдар мен молекулалар.Атом молекулалық ілімі» |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Саралау-Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау. Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік және қорғау ережелері АКТ –мен байланыс Құндылықтардағы байланыс |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Рефлексия (4мин) Сабақ/ оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? |
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз? |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1. 2. Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1. 2. Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? Тексерілді: ДОЖЖО: А. Байымбетова |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№2 Практикалық жұмыс. Лас ас тұзын тазарту
№2 Практикалық жұмыс. Лас ас тұзын тазарту
|
№25 Г. Титов ЖОМ КММ |
№2 Практикалық жұмыс. Лас ас тұзын тазарту |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің есімі: Н. Спарханова |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 8 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабаққа негізделген оқу мақсаты |
Ластанған ас тұзын тазартып талдау |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: Қауіпсіздік ережесін біледі |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: Заттың қасиетін біледі. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Кейбір оқушылар: Зертханалық жұмысты жүргізе алады |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсат |
Оқушылар: Берілген тақырып бойынша жеке көзқарастарын басқалардың көзқарастарымен салыстыра алады. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Негізгі сөздер мен тіркестер: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сыныптағы диалог/ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: лас-грязный-dirty, ас тұзы-пищ соль-salt, тазарту-чистить-cleaning |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Талқылауға арналған тармақтар:Неліктен таза заттарға қарағанда қоспалар көп? |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сіз неліктен .... екенін айта аласыз ба?тәжірибе жасау арқылы көз жеткізу. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жазылым бойынша ұсыныстар:Химиядан өзіндік жұмыс дәптерімен,сөздік дәптермен жұмыс жүргізу. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Алдыңғы оқу |
Таза заттар мен қоспа заттар туралы осы күнге дейінгі алған білімдерін тиянақтайды. Оларды өмірмен байланыстыратын болады. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығулар(төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Басталуы (Кіріспе) (3мин) |
1Ұйымдастыру кезеңі а)Сәлемдесу; Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. Сиқырлы қалам әдісі Қош келіпсің, химия зертханасына ! |
Сиқырлы қалам |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Үй тап сырмасын сұрау(2мин) |
«Бағытталған сұрақтар» әдісі арқылы үй тапсырмасы сұралады. Әр топ бір-біріне сұрақтар береді |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Негізгі бөлім (25 мин) |
«Миға шабуыл» Мақсат. Оқушыларды жылдамдыққа,өз ойына тез қорытынды жасай алуға үйренеді. 8 -жаттығу.Өз байқауларына және анықтамалыққа сүйене отырып,берілген заттардың қасиеттерін сипаттаңдар:
Қос паларды бөлу жоспарын қсыныңдар: 1-нұсқа Құм ,темір үгінділері және су араласқан қоспа 2-нұсқа Бор ,ағаш үгіндісі және су араласқан қоспа қорытынды жасау керек.
|
Флипчарт, түрлі – түсті қаламдар, Су,құм,ыдыс тар,апилка, темір үгіндісі,магнит,сүзгі қағаздар, құйғы . Интербелсенді тақта, кесте |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды (3мин) |
Оқушылар білімін кері байланыс арқылы қорытынды жасалды. 1.Сіз бүгін нені білдіңіз? 2.Сіз үшін не тиімді болды? 3. Қандай тапсырманы орындау қиынға соқты? Оқушылар өз пікірлерін айтып,сабақ қорытындыланды. Өз ойларын білім ағашына стикер арқылы білдіру. Үйге тапсырма: Таза заттар және қоспаларды қайталау |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Саралау-Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау. Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік және қорғау ережелері АКТ –мен байланыс Құндылықтардағы байланыс |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Рефлексия (4мин) Сабақ/ оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? |
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз? |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1. 2. Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1. 2. Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? Тексерілді: ДОЖЖО: А. Байымбетова |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
№25 Г. Титов ЖОМ КММ |
Атомдар мен молекулалар.Атом молекулалық ілім |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің есімі: Н. Спарханова |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 8 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабаққа негізделген оқу мақсаты |
Атом молекулалық ілім және оның химия ғылымы үшін маңызын бағалау |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: Атом молекулаланы түсінеді |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқушылардың басым бөлігі:Атом құрлысын біледі
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Кейбір оқушылар: Атом молекулаланың маңызын бағалайды |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсат |
Оқушылар: Берілген тақырып бойынша жеке көзқарастарын басқалардың көзқарастарымен салыстыра алады. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Негізгі сөздер мен тіркестер: атом,молекула,корпускула |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сыныптағы диалог/ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: зат-вещество- ,атом-атом- |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Талқылауға арналған тармақтар:Неліктен су атомы немесе қант атомы деп атауға болмайды ? |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сіз неліктен .... екенін айта аласыз ба?тәжірибе жасау арқылы көз жеткізу. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жазылым бойынша ұсыныстар:Химиядан өзіндік жұмыс дәптерімен,сөздік дәптермен жұмыс жүргізу. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Алдыңғы оқу |
Таза заттар мен қоспа заттар туралы осы күнге дейінгі алған білімдерін тиянақтайды. Оларды өмірмен байланыстыратын болады. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығулар(төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Басталуы (Кіріспе) (4 мин) |
1Ұйымдастыру кезеңі а)Сәлемдесу; Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. Сиқырлы қалам әдісі Атомдар мен молекулалар,протон,нейтрон
|
Сиқырлы қалам |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Үй тап сырмасын сұрау(4 мин) |
«Веер» әдісі арқылы үй тапсырмасы сұралады. |
қағаздар |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Негізгі бөлім (25 мин) |
«Атомдар мен молекулалар.Атом молекулалық ілімі» тақырыбын ДЖИКСО әдісі арқылы 1-2 топқа мәтінді бөліп беремін. Қалған топтарға сұрақ құрастыруды тапсырма ретінде беремін. Содан соң бірінші және екінші топ уақыттың шектелуімен тапсырманы жылдам орындап болған соң, сұрақ дайындаған үшінші және төртінші топпен тапсырмаларды ауыстырады. Үшінші төртінші топ берілген тапсырманы толықтырып, постер қорғайды. Ал, бірінші және екінші топ берілген сұрақтарға жауап дайындайды. . Әр топ бір-біріне сұрақтар бередіМәтінмен жұмыс жасайды. 1.Мыналарды жай және күрделі заттарға бөліп жазыңдар: а) су; ә) сынап; б) оттек; в) қант; г) темір; д) ас тұзы; е) көмірқышқыл газы 2. сынаптың, темірдің оттекпен қосылыстары күрделі заттар екендігін қалай дәлелдеуге болады? |
Флипчарт, түрлі – түсті қаламдар, |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды (3мин) |
Оқушылар білімін кері байланыс арқылы қорытынды жасалды. 1.Сіз бүгін нені білдіңіз? 2.Сіз үшін не тиімді болды? 3. Қандай тапсырманы орындау қиынға соқты? Оқушылар өз пікірлерін айтып,сабақ қорытындыланды. Өз ойларын білім ағашына стикер арқылы білдіру. Үйге тапсырма: «Атомдар мен молекулалар.Атом молекулалық ілімі» |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Саралау-Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау. Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік және қорғау ережелері АКТ –мен байланыс Құндылықтардағы байланыс |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Рефлексия (4мин) Сабақ/ оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? |
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз? |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1. 2. Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1. 2. Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? Тексерілді: ДОЖЖО: А. Байымбетова |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













