|
Бөлім |
Веб-жобалау |
|
Педагогтың аты-жөні |
Туткабаева С. |
|
Күні: 05.02.2024 ж. |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
10 б |
|
Сабақтың тақырыбы |
Мазмұны |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.2.3.1 сайттар конструкторын қолданып веб-сайт жасау |
|
Сабақтың мақсаты |
Сайттың консрукторларын қолданып, веб-сайт жасайды |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1.Ұйымдастыру 2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\ 3. Жаңа сабақты меңгерту Сабақтың ортасы 4. Бекіту |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу:
1-тапсырма https://create.kahoot.it/creator/49f69c62-dc51-4934-b2d0-d03b46e6196e платформасы арқылы өткен сабақ бойынша тест алынады.
2-тапсырма Берілген сұрақтарға жауап береді.
«Сен –маған, мен –саған» әдісі
арқылы оқушылар бір-біріне сұрақтар
қояды. 2.Сайттың мазмұны неден тұрады? 3.Мазмұнды құру барысында нені ескеру керек? 4.Веб-беттерде қандай мәліметтер орналастыру қажет? 5.Сайттағы ақпараттың ерекшелігі қандай болуы керек?
3-тапсырма. Топтық жұмыс. Оқушыларды 3 –топқа бөлу керек. 1-топ. Сайттың картасы 2-топ. Сайттың басты беті 3-топ. Сайттың мазмұны
«Идеал» әдісі арқылы түсіндіріп береді.
Кері байланыс: «Қызық, құнды,қиын» Оқушылар сабақтан алған әсерін осы сөздер бойынша жазып шығады. Үйге тапсырма беру. Неліктен сайт мазмұны сапалы болу керек? Интернеттен әртүрлі сайттардың мазмұндарын салыстырып, ой бөлісіңдер. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады Мұғалімді тыңдайды Платформа арқылы тапсырманы сәйкестендіреді. Жаңа сабақты мұғалім түсіндіреді, оқушылар түртіп алады. Оқушылар берілген тапсырманы орындайды Тапсырмаларды компьютерде орындайды. Оқушылар бір-біріне сұрақтар қойып, ой өрбітеді. |
Платформа өзі бағалайды. Жетелеу, қолдау көрсету Дескриптор Оқушылар сайт құрады; Сайттың мазмұнын өңдейді; Сайтты түсіндіріп береді.
|
АКТ Интернет желісі Ютуб каналы Кітап
Слайд, ноутбук |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№2 Сайттың мазмұны 10 сынып ҚМЖ
№2 Сайттың мазмұны 10 сынып ҚМЖ
|
Бөлім |
Веб-жобалау |
|
Педагогтың аты-жөні |
Туткабаева С. |
|
Күні: 05.02.2024 ж. |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
10 б |
|
Сабақтың тақырыбы |
Мазмұны |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.2.3.1 сайттар конструкторын қолданып веб-сайт жасау |
|
Сабақтың мақсаты |
Сайттың консрукторларын қолданып, веб-сайт жасайды |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1.Ұйымдастыру 2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\ 3. Жаңа сабақты меңгерту Сабақтың ортасы 4. Бекіту |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу:
1-тапсырма https://create.kahoot.it/creator/49f69c62-dc51-4934-b2d0-d03b46e6196e платформасы арқылы өткен сабақ бойынша тест алынады.
2-тапсырма Берілген сұрақтарға жауап береді.
«Сен –маған, мен –саған» әдісі
арқылы оқушылар бір-біріне сұрақтар
қояды. 2.Сайттың мазмұны неден тұрады? 3.Мазмұнды құру барысында нені ескеру керек? 4.Веб-беттерде қандай мәліметтер орналастыру қажет? 5.Сайттағы ақпараттың ерекшелігі қандай болуы керек?
3-тапсырма. Топтық жұмыс. Оқушыларды 3 –топқа бөлу керек. 1-топ. Сайттың картасы 2-топ. Сайттың басты беті 3-топ. Сайттың мазмұны
«Идеал» әдісі арқылы түсіндіріп береді.
Кері байланыс: «Қызық, құнды,қиын» Оқушылар сабақтан алған әсерін осы сөздер бойынша жазып шығады. Үйге тапсырма беру. Неліктен сайт мазмұны сапалы болу керек? Интернеттен әртүрлі сайттардың мазмұндарын салыстырып, ой бөлісіңдер. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады Мұғалімді тыңдайды Платформа арқылы тапсырманы сәйкестендіреді. Жаңа сабақты мұғалім түсіндіреді, оқушылар түртіп алады. Оқушылар берілген тапсырманы орындайды Тапсырмаларды компьютерде орындайды. Оқушылар бір-біріне сұрақтар қойып, ой өрбітеді. |
Платформа өзі бағалайды. Жетелеу, қолдау көрсету Дескриптор Оқушылар сайт құрады; Сайттың мазмұнын өңдейді; Сайтты түсіндіріп береді.
|
АКТ Интернет желісі Ютуб каналы Кітап
Слайд, ноутбук |
шағым қалдыра аласыз













