Бекітілді
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
|
|
Күні:23.02 2026 |
Пәні: тәрбие сағаты |
|
Сынып:8 «В» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы |
2 сәуір – Халықаралық балалар кітабы күні «Кітап – рухани қазына» Қауіпсіздік сабағы (10 минут) № 27- САБАҚ 8- сыныптар: «Әзілден қауіпке дейін: қауіпті уақытында қалай тануға болады?» |
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Құндылықтарға баулу |
Жасампаздық пен жаңашылдық. • Әр түрлі таным құралдарын қолдану, әлем туралы білімді жинақтай алу (тілдік, оқырмандық мәдениет, ақпараттық, цифрлық ортадағы қызмет). |
|
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
Сабақтың басы |
Оқушылармен амандасу Оқушылардың назарын сабаққа аудару Гимн орындау Сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру
|
Мұғаліммен амандасады Назарын сабаққа аударады Гимнді айтады Сабақ тақырыбы және мақсатымен танысады |
Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
|
Сабақтың ортасы |
|
Ақпаратты мұқият тыңдайды
Тапсырмаларды орындайды
|
|
|
Сабақтың соңы
|
«Аяқталмаған сөйлемдер» әдісі Мен бүгін...білдім Маған... қиын болды Мен ....өмірде қолданамын
|
Сабаққа кері байланыс береді
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
2 сәуір – Халықаралық балалар кітабы күні «Кітап – рухани қазына»
Бекітілді
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
|
|
Күні:23.02 2026 |
Пәні: тәрбие сағаты |
|
Сынып:8 «В» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы |
2 сәуір – Халықаралық балалар кітабы күні «Кітап – рухани қазына» Қауіпсіздік сабағы (10 минут) № 27- САБАҚ 8- сыныптар: «Әзілден қауіпке дейін: қауіпті уақытында қалай тануға болады?» |
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Құндылықтарға баулу |
Жасампаздық пен жаңашылдық. • Әр түрлі таным құралдарын қолдану, әлем туралы білімді жинақтай алу (тілдік, оқырмандық мәдениет, ақпараттық, цифрлық ортадағы қызмет). |
|
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
Сабақтың басы |
Оқушылармен амандасу Оқушылардың назарын сабаққа аудару Гимн орындау Сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру
|
Мұғаліммен амандасады Назарын сабаққа аударады Гимнді айтады Сабақ тақырыбы және мақсатымен танысады |
Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
|
Сабақтың ортасы |
|
Ақпаратты мұқият тыңдайды
Тапсырмаларды орындайды
|
|
|
Сабақтың соңы
|
«Аяқталмаған сөйлемдер» әдісі Мен бүгін...білдім Маған... қиын болды Мен ....өмірде қолданамын
|
Сабаққа кері байланыс береді
|
|
|
шағым қалдыра аласыз


