|
Бөлім |
ӨЗІМ ТУРАЛЫ |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
8-сабақ. Менің сүйікті ісім – кітап оқу |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.3.1.1 шағын мәтінді түсініп, мәнерлеп (дауыс ырғағын дұрыс қойып), рөлге бөліп оқу; 2.4.2.1 оқыған/ аудио/бейнематериалдың мазмұны бойынша жиі қолданылатын сөздер мен сөз тіркестерін қатыстырып, сұраққа жауап (сөйлем) жазу. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар жасай алады: мәтінді рөлдерге бөліп оқиды; сөз тіркестерін қатыстырып, сөйлемдер құрайды. Оқушылардың көбі жасай алады: мәтінді рөлдерге бөліп оқиды. Оқушылардың кейбірі жасай алады: сөз тіркестерін қатыстырып, хабарландыру жазады. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 мин) |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. Қуан, шаттан, алақай, Қуанатын күн келді. Күліп шықты Күн бүгін. Қайырлы таң, қайырлы Күн! |
Тыңдап, хормен қайталайды. |
ҚБ: шапалақтау |
интербелсенді тақта |
|
Сабақтың ортасы (35 мин) |
1-тапсырма. Тыңдайық. Менің атым – Марат. Кітап оқығанды жақсы көремін. Менің кітабым көп. Кітап – жақсы дос. |
Жаңа сөздер: сүйікті іс, бірдей, ертегі, сайыс. Сұраққа жауап береді. Жаңа сөздерден сөз тіркесін құрайды. Мысалы: сүйікті іспен |
ҚБ: өзін-өзі бағалау |
суреттер, кітапхана |
|
|
2-тапсырма. Айтайық. «Сен жалғастыр» ойыны. Шарты: бір сөз айтады, көршісі оны жалғастырады. Дәптердегі №1 тапсырма. 3-тапсырма. Оқиық. Қарындаштарды салыстырады, түстерін ажыратады.
Дәптердегі №2 тапсырма. 4-тапсырма. Жазайық. Мектепте тоғызқұмалақтан сайыс өтеді. Сурет бойынша хабарландыру жаз. Достарыңды шақыр. Үлгі: ХАБАРЛАНДЫРУ! Мектепте шахматтан жарыс өтеді. 2-сынып оқушыларын жарысқа қатысуға шақырамыз. |
айналысу, бірдей қарындаш, қызық ертегі, оқу сайысы. Жұптық жұмыс. Жұбымен ұқсас диалог құрастырып айтады. Дескриптор:
Дәптермен жұмыс. Топтық жұмыс. Ертегіні рөлге бөліп оқиды.
Сергіту сәті. Ұшты-ұшты, кітап ұшты. Ұшты-ұшты, мұрын ұшты. Ұшты-ұшты, торғай ұшты. Ұшты-ұшты, дәптер ұшты. Ұшты-ұшты, қалам ұшты. Ұшты-ұшты, қаз ұшты. (есте сақтау қабілеттерін жаттықтырады) Үлгіге қарап, хабарландыру жазып үйренеді. Дәптермен жұмыс. Дескриптор:
|
ҚБ: сұрақ тармақтары |
сұрақтар қорабы слайд хабарландыру үлгісі |
|
Сабақтың соңы (5 мин) |
Кері байланыс. «Алма ағашы» әдісі.
|
Жасыл түсті алма – бүгін бәрін жақсы орындадым. Сары түсті алма – мен тапсырманы орындай алмадым. |
|
алма ағашы суреті |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
2-сынып Қазақ тілі Т2 ҚМЖ "Менің сүйікті ісім кітап оқу"
2-сынып Қазақ тілі Т2 ҚМЖ "Менің сүйікті ісім кітап оқу"
|
Бөлім |
ӨЗІМ ТУРАЛЫ |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
8-сабақ. Менің сүйікті ісім – кітап оқу |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.3.1.1 шағын мәтінді түсініп, мәнерлеп (дауыс ырғағын дұрыс қойып), рөлге бөліп оқу; 2.4.2.1 оқыған/ аудио/бейнематериалдың мазмұны бойынша жиі қолданылатын сөздер мен сөз тіркестерін қатыстырып, сұраққа жауап (сөйлем) жазу. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар жасай алады: мәтінді рөлдерге бөліп оқиды; сөз тіркестерін қатыстырып, сөйлемдер құрайды. Оқушылардың көбі жасай алады: мәтінді рөлдерге бөліп оқиды. Оқушылардың кейбірі жасай алады: сөз тіркестерін қатыстырып, хабарландыру жазады. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 мин) |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. Қуан, шаттан, алақай, Қуанатын күн келді. Күліп шықты Күн бүгін. Қайырлы таң, қайырлы Күн! |
Тыңдап, хормен қайталайды. |
ҚБ: шапалақтау |
интербелсенді тақта |
|
Сабақтың ортасы (35 мин) |
1-тапсырма. Тыңдайық. Менің атым – Марат. Кітап оқығанды жақсы көремін. Менің кітабым көп. Кітап – жақсы дос. |
Жаңа сөздер: сүйікті іс, бірдей, ертегі, сайыс. Сұраққа жауап береді. Жаңа сөздерден сөз тіркесін құрайды. Мысалы: сүйікті іспен |
ҚБ: өзін-өзі бағалау |
суреттер, кітапхана |
|
|
2-тапсырма. Айтайық. «Сен жалғастыр» ойыны. Шарты: бір сөз айтады, көршісі оны жалғастырады. Дәптердегі №1 тапсырма. 3-тапсырма. Оқиық. Қарындаштарды салыстырады, түстерін ажыратады.
Дәптердегі №2 тапсырма. 4-тапсырма. Жазайық. Мектепте тоғызқұмалақтан сайыс өтеді. Сурет бойынша хабарландыру жаз. Достарыңды шақыр. Үлгі: ХАБАРЛАНДЫРУ! Мектепте шахматтан жарыс өтеді. 2-сынып оқушыларын жарысқа қатысуға шақырамыз. |
айналысу, бірдей қарындаш, қызық ертегі, оқу сайысы. Жұптық жұмыс. Жұбымен ұқсас диалог құрастырып айтады. Дескриптор:
Дәптермен жұмыс. Топтық жұмыс. Ертегіні рөлге бөліп оқиды.
Сергіту сәті. Ұшты-ұшты, кітап ұшты. Ұшты-ұшты, мұрын ұшты. Ұшты-ұшты, торғай ұшты. Ұшты-ұшты, дәптер ұшты. Ұшты-ұшты, қалам ұшты. Ұшты-ұшты, қаз ұшты. (есте сақтау қабілеттерін жаттықтырады) Үлгіге қарап, хабарландыру жазып үйренеді. Дәптермен жұмыс. Дескриптор:
|
ҚБ: сұрақ тармақтары |
сұрақтар қорабы слайд хабарландыру үлгісі |
|
Сабақтың соңы (5 мин) |
Кері байланыс. «Алма ағашы» әдісі.
|
Жасыл түсті алма – бүгін бәрін жақсы орындадым. Сары түсті алма – мен тапсырманы орындай алмадым. |
|
алма ағашы суреті |
шағым қалдыра аласыз















