|
Бөлім |
ӨЗІМ ТУРАЛЫ |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
9-сабақ. Үйірмеге шақырамын |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.2.2.1 сюжетті сурет негізінде сөйлеу (2–3 сөйлем); 2.5.1.1 мұғалімнің қолдауымен заттың атын/сынын/санын/іс-қимылын білдіретін сөздерді ауызша/жазбаша тілде қолдану. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар жасай алады: сурет бойынша сөйлемдер құрастырады; қимылды білдіретін сөздерді орынды қолданады. Оқушылардың көбі жасай алады: сурет бойынша сөйлемдер құрастырады. Оқушылардың кейбірі жасай алады: қимылды білдіретін сөздерді қолданып, мәтін құрайды. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 мин) |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. Оқушылар бір-біріне жақсы көңіл күй сыйлайды. |
Шеңберге тұрып, бір-бірі мадақтайды. Мысалы: Шашың қандай әдемі!.. |
ҚБ: шапалақтау |
|
|
Сабақтың ортасы (35 мин) |
1-тапсырма. Айтайық. Суреттерге қарау. Досына өзі білетін үйірмелер туралы айтып беру. Дәптердегі №1 тапсырма. 2-тапсырма. Тыңдайық. «Дұрыс-бұрыс» әдісі. Данияр мен Аружан билейді. (д/б) Олар ұлттық биді билейді. (д/б) Олардың жеткен жетістігі көп. (д/б) Достары да би билейді. (д/б) Дәптердегі №2 тапсырма. |
Жаңа сөздер: сурет үйірмесі, ән үйірмесі, домбыра үйірмесі, би үйірмесі. Суретпен жұмыс жасайды. Жаңа сөздерді қатыстырып, сөйлемдер құрайды. Дәптермен жұмыс. Ақпараттың дұрыс/бұрыс екенін анықтайды. Дескриптор:
Дәптермен жұмыс. |
ҚБ: өзін-өзі бағалау
ҚБ: сұрақ тармақтары |
интербелсенді тақта, суреттер, кесте сұрақтар |
|
|
Хабарландыруды оқы. Сұрақтарға жауап бер. *Қандай үйірме ашылды? *Үйірме аптаның қай күндерінде болады?
Суреттерге қара. Достарыңды домбыра мен ән үйірмелеріне шақыр. |
Жұптық жұмыс. Мәтінмен жұмыс. Хабарландыруды түсініп оқиды. Жұбымен жасап үйренеді. Сергіту сәті. Бір, екі, үш. Қолға қалам аламыз, Әдемі етіп жазамыз. (қимылмен көрсету) Үлгіге қарап, дәптеріне үйірме туралы хабарландыру жазады. Дескриптор:
|
ҚБ: бірін-бірі бағалау |
хабарландыру үлгісі |
|
Сабақтың соңы (5 мин) |
Кері байланыс. «Бес саусақ» әдісі. |
|
|
саусақ суреттері |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
2-сынып Қазақ тілі Т2 ҚМЖ "Үйірмеге шақырамын"
2-сынып Қазақ тілі Т2 ҚМЖ "Үйірмеге шақырамын"
|
Бөлім |
ӨЗІМ ТУРАЛЫ |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
9-сабақ. Үйірмеге шақырамын |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.2.2.1 сюжетті сурет негізінде сөйлеу (2–3 сөйлем); 2.5.1.1 мұғалімнің қолдауымен заттың атын/сынын/санын/іс-қимылын білдіретін сөздерді ауызша/жазбаша тілде қолдану. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар жасай алады: сурет бойынша сөйлемдер құрастырады; қимылды білдіретін сөздерді орынды қолданады. Оқушылардың көбі жасай алады: сурет бойынша сөйлемдер құрастырады. Оқушылардың кейбірі жасай алады: қимылды білдіретін сөздерді қолданып, мәтін құрайды. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 мин) |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. Оқушылар бір-біріне жақсы көңіл күй сыйлайды. |
Шеңберге тұрып, бір-бірі мадақтайды. Мысалы: Шашың қандай әдемі!.. |
ҚБ: шапалақтау |
|
|
Сабақтың ортасы (35 мин) |
1-тапсырма. Айтайық. Суреттерге қарау. Досына өзі білетін үйірмелер туралы айтып беру. Дәптердегі №1 тапсырма. 2-тапсырма. Тыңдайық. «Дұрыс-бұрыс» әдісі. Данияр мен Аружан билейді. (д/б) Олар ұлттық биді билейді. (д/б) Олардың жеткен жетістігі көп. (д/б) Достары да би билейді. (д/б) Дәптердегі №2 тапсырма. |
Жаңа сөздер: сурет үйірмесі, ән үйірмесі, домбыра үйірмесі, би үйірмесі. Суретпен жұмыс жасайды. Жаңа сөздерді қатыстырып, сөйлемдер құрайды. Дәптермен жұмыс. Ақпараттың дұрыс/бұрыс екенін анықтайды. Дескриптор:
Дәптермен жұмыс. |
ҚБ: өзін-өзі бағалау
ҚБ: сұрақ тармақтары |
интербелсенді тақта, суреттер, кесте сұрақтар |
|
|
Хабарландыруды оқы. Сұрақтарға жауап бер. *Қандай үйірме ашылды? *Үйірме аптаның қай күндерінде болады?
Суреттерге қара. Достарыңды домбыра мен ән үйірмелеріне шақыр. |
Жұптық жұмыс. Мәтінмен жұмыс. Хабарландыруды түсініп оқиды. Жұбымен жасап үйренеді. Сергіту сәті. Бір, екі, үш. Қолға қалам аламыз, Әдемі етіп жазамыз. (қимылмен көрсету) Үлгіге қарап, дәптеріне үйірме туралы хабарландыру жазады. Дескриптор:
|
ҚБ: бірін-бірі бағалау |
хабарландыру үлгісі |
|
Сабақтың соңы (5 мин) |
Кері байланыс. «Бес саусақ» әдісі. |
|
|
саусақ суреттері |
шағым қалдыра аласыз














