|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
3-бөлім Менің мектебім |
|||||||||||||||||
|
Күні : |
Педагогтің аты-жөні: |
|||||||||||||||||
|
Сынып: 2 |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: Біздің сыныпта |
||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
2.1.2.1 баяу және анық айтылған жиі қолданылатын сөздерден құралған қарапайым фразалардың мағынасын түсіну 2.4.4.1 бас әріптер мен кіші әріптердің биіктігін, енін, көлбеулігін және олардың байланысын, азат жолдың және тақырыптың өлшемін сақтап жазу |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты : |
баяу және анық айтылған жиі қолданылатын сөздерден құралған қарапайым фразалардың мағынасын түсінеді, бас әріптер мен кіші әріптердің биіктігін, енін, көлбеулігін және олардың байланысын, азат жолдың және тақырыптың өлшемін сақтап жазады |
|||||||||||||||||
|
ЕБҚ үшін |
баяу және анық айтылған жиі қолданылатын сөздерден құралған қарапайым фразалардың мағынасын түсінеді, бас әріптер мен кіші әріптердің биіктігін, енін, көлбеулігін және олардың байланысын, азат жолдың және тақырыптың өлшемін сақтап жазады |
|||||||||||||||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
қолдану |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||
|
Сабақтың басы 5 минут |
«Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: Мақсаты: жылылық, сенімділік деңгейін, еркіндікті дамыту. Оқушылармен сәлемдеседі,оқушыларды түгендейді. Сабаққа дайындығын тексеру. Көздерің көруге дайын ба? Құлақтарың тыңдауға дайын ба? Тілдерің сөйлеуге дайын ба? Саусақтарың жазуға дайын ба? Үй жұмысын тексеру Сабақтың тақырыбы, мақсатымен таныстыру |
Сәлемдеседі Оқушылар «Дайын!Дайын!»деп жауап қайтарып отырады. Үй жұмысы бойынша жауап береді |
Қолпаштау |
|
||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы (6-42 минут) |
1.Сөздікпен жұмыс. мынау -это Аш-открой Ал-возьми Сүрт-вытри Сана-посчитай Неше?-Сколько? Жаңа сөздермен таныстырады, оқушыларға қайталатады 1.Тыңдалым.Оқылым.Айтылым.1- тапсырма Тыңда. Суретке қара. Сұраққа жауап бер. Мәтіннің мазмұны бойынша 2 сұрақ құрастырады. Сыныпта Сыныпқа қара, Ал,енді сана: Неше орындық, Неше парта, Неше үстел, Неше тақта Бар екен біздің сыныпта? 2. Оқылым 2-тапсырма. Оқы. Сұрақтарға жауап бер. Бұл-менің сыныбым. Ол үшінші қабатта орналасқан. Сыныпта он екі ұл, он екі қыз бар. Онда бір үстел, он екі парта, жиырма төрт орындық қойылған. Терезелердің алдында гүлдер тұр. Тақтаны кезекшілер сүртеді.Біздің сынып әдемі, кең, таза және жарық. Сергіту сәті Жазылым 3. Жазылым. Жеке жүмыс. 4- тапсырма. Сурет бойынша сөйлемдерді құрастырып жазыңдар. Тірек сөздерді қолданыңдар ЕБҚ үшін 4- тапсырма. Сурет бойынша дұрыс-бұрыс ақпаратты анықтайды. |
Тыңдалым,айтылым. Тыңдалым.Оқылым.Айтылым Тыңдайды. Оқиды, санайды. Сыныпта не бар? Сұраққа жауап береді. ЕБҚ оқушы тапсырманы жұппен орындайды 2. Оқылым 2-тапсырма. Оқы. Сұрақтарға жауап бер. Сыныпта кімдер бар? Сыныпта нелер бар? Слайд бойынша мәтінді оқы. Суреттерді сөзбен ауыстыр. ЕБҚ оқушылар тапсырманы топпен орындайды. Сергіту сәтін орындайды.
Жазылым Сурет бойынша сөйлемдерді жазады. Болат сабаққа дайындалды. Әнел мұғалімнен қолын көтеріп, сұрады. Аня тақтаны сүртті. ЕБҚ үшін 4- тапсырма. Сурет бойынша дұрыс-бұрыс ақпаратты анықтайды.
|
«Бес саусақ»
Дескриптор: - тыңдалған, оқыған мәтіннің мазмұны бойынша, сурет бойынша сұраққа жауап береді
Дескриптор: - Суретке қарап, берілген сөйлемдерді іс-әрекетті білдіретін сөздермен толықтырады
Өзара бағалау Дескриптор: -өлеңді оқиды. -сұрақтарға жауап береді. Өзара бағалау: «Тамаша», «Жақсы», «Ойлан»
Дескриптор: -сурет бойынша сөйлемдерді құрастырыпжазады
Дескриптор: -сурет бойынша сөйлемдердің дұрыс-бұрыстығын анықтайды. |
Оқулық 62 бет сөздік
Оқулық 62- бет Оқулық
|
||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Үй тапсырмасын беру : 63 бет 3-тапсырма |
|
||||||||||||||||
|
Кері байланыс «Бас бармақ» |
Өз деңгейлерін анықтайды.
|
|
||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
2 сынып қмж
2 сынып қмж
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
3-бөлім Менің мектебім |
|||||||||||||||||
|
Күні : |
Педагогтің аты-жөні: |
|||||||||||||||||
|
Сынып: 2 |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: Біздің сыныпта |
||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
2.1.2.1 баяу және анық айтылған жиі қолданылатын сөздерден құралған қарапайым фразалардың мағынасын түсіну 2.4.4.1 бас әріптер мен кіші әріптердің биіктігін, енін, көлбеулігін және олардың байланысын, азат жолдың және тақырыптың өлшемін сақтап жазу |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты : |
баяу және анық айтылған жиі қолданылатын сөздерден құралған қарапайым фразалардың мағынасын түсінеді, бас әріптер мен кіші әріптердің биіктігін, енін, көлбеулігін және олардың байланысын, азат жолдың және тақырыптың өлшемін сақтап жазады |
|||||||||||||||||
|
ЕБҚ үшін |
баяу және анық айтылған жиі қолданылатын сөздерден құралған қарапайым фразалардың мағынасын түсінеді, бас әріптер мен кіші әріптердің биіктігін, енін, көлбеулігін және олардың байланысын, азат жолдың және тақырыптың өлшемін сақтап жазады |
|||||||||||||||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
қолдану |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||
|
Сабақтың басы 5 минут |
«Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: Мақсаты: жылылық, сенімділік деңгейін, еркіндікті дамыту. Оқушылармен сәлемдеседі,оқушыларды түгендейді. Сабаққа дайындығын тексеру. Көздерің көруге дайын ба? Құлақтарың тыңдауға дайын ба? Тілдерің сөйлеуге дайын ба? Саусақтарың жазуға дайын ба? Үй жұмысын тексеру Сабақтың тақырыбы, мақсатымен таныстыру |
Сәлемдеседі Оқушылар «Дайын!Дайын!»деп жауап қайтарып отырады. Үй жұмысы бойынша жауап береді |
Қолпаштау |
|
||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы (6-42 минут) |
1.Сөздікпен жұмыс. мынау -это Аш-открой Ал-возьми Сүрт-вытри Сана-посчитай Неше?-Сколько? Жаңа сөздермен таныстырады, оқушыларға қайталатады 1.Тыңдалым.Оқылым.Айтылым.1- тапсырма Тыңда. Суретке қара. Сұраққа жауап бер. Мәтіннің мазмұны бойынша 2 сұрақ құрастырады. Сыныпта Сыныпқа қара, Ал,енді сана: Неше орындық, Неше парта, Неше үстел, Неше тақта Бар екен біздің сыныпта? 2. Оқылым 2-тапсырма. Оқы. Сұрақтарға жауап бер. Бұл-менің сыныбым. Ол үшінші қабатта орналасқан. Сыныпта он екі ұл, он екі қыз бар. Онда бір үстел, он екі парта, жиырма төрт орындық қойылған. Терезелердің алдында гүлдер тұр. Тақтаны кезекшілер сүртеді.Біздің сынып әдемі, кең, таза және жарық. Сергіту сәті Жазылым 3. Жазылым. Жеке жүмыс. 4- тапсырма. Сурет бойынша сөйлемдерді құрастырып жазыңдар. Тірек сөздерді қолданыңдар ЕБҚ үшін 4- тапсырма. Сурет бойынша дұрыс-бұрыс ақпаратты анықтайды. |
Тыңдалым,айтылым. Тыңдалым.Оқылым.Айтылым Тыңдайды. Оқиды, санайды. Сыныпта не бар? Сұраққа жауап береді. ЕБҚ оқушы тапсырманы жұппен орындайды 2. Оқылым 2-тапсырма. Оқы. Сұрақтарға жауап бер. Сыныпта кімдер бар? Сыныпта нелер бар? Слайд бойынша мәтінді оқы. Суреттерді сөзбен ауыстыр. ЕБҚ оқушылар тапсырманы топпен орындайды. Сергіту сәтін орындайды.
Жазылым Сурет бойынша сөйлемдерді жазады. Болат сабаққа дайындалды. Әнел мұғалімнен қолын көтеріп, сұрады. Аня тақтаны сүртті. ЕБҚ үшін 4- тапсырма. Сурет бойынша дұрыс-бұрыс ақпаратты анықтайды.
|
«Бес саусақ»
Дескриптор: - тыңдалған, оқыған мәтіннің мазмұны бойынша, сурет бойынша сұраққа жауап береді
Дескриптор: - Суретке қарап, берілген сөйлемдерді іс-әрекетті білдіретін сөздермен толықтырады
Өзара бағалау Дескриптор: -өлеңді оқиды. -сұрақтарға жауап береді. Өзара бағалау: «Тамаша», «Жақсы», «Ойлан»
Дескриптор: -сурет бойынша сөйлемдерді құрастырыпжазады
Дескриптор: -сурет бойынша сөйлемдердің дұрыс-бұрыстығын анықтайды. |
Оқулық 62 бет сөздік
Оқулық 62- бет Оқулық
|
||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Үй тапсырмасын беру : 63 бет 3-тапсырма |
|
||||||||||||||||
|
Кері байланыс «Бас бармақ» |
Өз деңгейлерін анықтайды.
|
|
||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз














