Материалдар / 2 сынып қмж математика
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

2 сынып қмж математика

Материал туралы қысқаша түсінік
Толықтай жасақталған ҚМЖ
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
01 Сәуір 2024
323
4 рет жүктелген
250 ₸
Бүгін алсаңыз
+13 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +13 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Батыс Қазақстан облысы әкімдігі Білім беру басқармасының Бәйтерек ауданы Білім беру бөлімінің «Қасым Аманжолов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі


Сабақтың тақырыбы: Екі немесе үш амалдан тұратын санды өрнектер

Пәні:

Математика

Бөлім:

Мені қоршаған орта

Педагогтің аты-жөні:

Амантаева Гульвира Борисовна

Күні:

1.04.204 ж

Сынып:

2 «ә»


Сабақтың тақырыбы:

105 сабақ. Екі немесе үш амалдан тұратын санды өрнектер

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

2.2.1.6. Екі-үш амалды жақшалы және жақшасыз өрнектере арифметикалық амалдардың орындалу тәртібін анықтау, олардың мәнін табу.

Сабақтың мақсаты

Екі-үш амалды жақшалы және жақшасыз өрнектере арифметикалық амалдардың орындалу тәртібін анықтау, олардың мәнін табу.

Санды өрнектерді құруды және олардың мәнін табуды жалғастыру

Құндылықтар

Талап: қоршаған орта тазалығын сақтау

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//

уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақ

тың басы

5 минут







Өткенді пысықтау

5 минут












Сабақ

тың ортасы

20 минут










































Сергіту сәті

2 минут





























Сабақты қорыту

6минут
















Қосымша тапсырма

2минут

















Кері байланыс

5 минут




Психологиялық ахуалды жақсарту


Өткенді пысықтау

Үй тапсырмасын тексеру.

3-тоқсанда өткен сабақты қайталау

ТМ-мен жұмыс

Баған түрінде есептеп, дұрыстығын тексер




Жаңа тақырып

1-тапсырма

1-тапсырма

Амалдардың орындалу ретін анықта,мәндерін тап.

2 1

3*8/4=2*3=6

2 1

61-5*3=61-15=46

1 2

3*4+48=12+48=60

1 2

(14+16)/3=30/3=10



2 1

79+3*7=79+21=100

1 2

7*3-9=21-9=12



Топтық жұмыс

2-тапсырма

Өрнектерді жаз және олардың мәнін тап

10*4+45/5=40+9=49

(3+2)*(54-46)=5*9=45

(17+19)/(71-62)=36/9=4


Жұптық жұмыс

3-тапсырма

Амалдардың орындалу ретін анықтап, өрнектердің мәндерін тап

13-6/2=10

2*(42-38)+34=34+8=42

3*6/(24-18)=18/6=3

32/(36/9)+18=8+18=26

4/(20-18)/1=4/2/1=2

35+8*5*1=35+8=43



ФС тапсырмасы

4-тапсырма

Жұптық жұмыс

Жазбалар бойынша есептер құрастыр.

Дүкенге 8кг нан 3 жәшік құлпынай әкелді. Түске дейін 10 кг құлпынай сатылды. Қанша кг құлпынай қалды?



Топтық жұмыс

5-тапсырма

Өрнекті ықшамда

6*3=18

7*3+35=56

9*3-19=8


6-тапсырма

Сызба бойынша амалдарды орында.

26+14=40-17=23

6*3=18/2=9

32/4=8+48=56



7-тапсырма

Теңдеу құр және оны шеш.

24-7-х=9

17-x=9

X=17-9

X=8

24-7-8=9



ФС тапсырмасы

8-тапсырма

Есепті шығар

Қатты қағаздан 28 жемсауыт

Пластиктен 17 жемсауыт жасады

Барлық жемсауытты 5 ағашқа теңдей бөлді

Әр ағашта -? Жемсауыт

Ш: (28+17)/5=45/5=9

Ж: әр ағашта 9 жемсауыттан


Үй тапсырмасы

9-тапсырма

Өрнектерді оқы. Олардың мәнін тап.

76+8*3=76+24=100

7*2-6+63=14-6+6=8+6=14

91+18/2-53=100-53=47



ҚЖ:

10-тапсырма

Кім жылдам?

Сөзжұмбақты шеш.

Жауабы:

Көлденеңінен:

  1. Сағат

  2. Жүз

  3. Көбейту

  4. Құны

  5. Бірліктер

Тігінен:

  1. Ай

  2. Түзу




Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.





Өткенді пысықтайды














Жаңа тақырыпты түсініп алады







Жеке жұмыс жасайды






Өрнектердің мәнін табады


250 ₸ - Сатып алу

Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!