|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||
|
Пәні: |
Ана тілі |
|||||||||
|
Бөлім: |
Буын және тасымал |
|||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||
|
Сынып: |
1 сынып |
|
||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№36 сабақ. Қайталау сабағы |
|||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.2.1.2 оқу түрлерін (тұтас оқу, мәнерлеп оқу, түсініп оқу) қолдану; 1.3.5.1 мұғалімнің қолдауымен сөз, сөйлем, мәтінді тексеру, қатені түзету. |
|||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Буын және тасымал тақырыбын пысықтайды |
|||||||||
|
Құндылық: (Негіздеме: Мемлекет басшысы Қ.Тоқаевтың Ұлттық құрылтайдың ІІ,ІІІ, ІV отырыстарында берген тапсырмасы, ҚР Оқу-ағарту министрлігінің №123 бұйрығы) |
"АДАЛ АЗАМАТ" ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ОҚУ-АҒАРТУ МИНИСТРЛІГІ Астана, 2025 БАҒДАРЛАМАСЫ БІРТҰТАС ТӘРБИЕ Ақпан айы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: «Шығармашыл бала - ойлы бала» |
|||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру Бала, бала, балапан, Кәне, қайсы алақан? Саусақтарың әйбат, Былай-былай ойнат. – Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш! «Біртұтас тәрбие» тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезіңінен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргіземін. Құндылық мақсаты: Табиғи және әлеуметтік объектілер, тірі және жансыз табиғаттың байланысы, ғылым және ғылыми білім туралы алғашқы түсініктің болуы Өткенді пысықтау «Амандасу» әдісі 1.Қол алысады 2. Құшақтасады 3. Қол бұлғайды 4. Жұдырық түйістіреді ЖИ: «wordwall.» ойыны Жаңа тақырып Саралау: тапсырма Дәптермен жұмыс. Оқулықпен жұмыс Көркем жазу. Щ Щ Щ Щ Щ Щ щ щ щ щ щ щ 1-жаттығу. Өлеңді түсініп оқы. – Балалар, аға деп кімді айтады? Сендердің ағаларың бар ма? Саралау: ойын арқылы орындалады «Кім жылдам?» ойыны. Оқушылар 1-жаттығу соңында берілген сұрақтарға жылдам қол көтеріп жауап береді. Үлкен, тыңда сөздеріндегі дауысты, дауыссыз дыбыстарды ата. Үлкен, өзі сөздері қалай айтылады? Аға сөзі ше? ЕБҚ Мақсаты: сөздердің дұрыс айтылуын үйрету Мына сөздер қалай айтылып тұрғанын анықта Меруерт, Оспан, бауыр, жеңіл, киім, кеме, ағаш, бөрене, рақмет, парта. ЕҚБ Мақсаты: дыбыстарды дұрыс айта білуге үйрету Сенім, абырой сөздеріндегі дауыты дыбыстарды бөлек, дауыссыө дыбыстарды бөлек жаз, Оларды дыбыстап көр. Саралау: ресурстар 2-жаттығу Кесте бойынша сөздерді тауып жаз.
3-жаттығу Сөздерді тасымалдап жаз. Жеңіс, жауынгер, балапан. Үлгі: жа-ңалық, жаңа-лық.
«Бас, иық, тізе, аяқ» қимыл- қозғалыс жаттығуын жасайды
4-жаттығу Тасымалданбайтын сөздерді тауып айт. Оқушы, ақыл, ес, бір, күшік, терезе. Жауап: ес,бір.
ҚЖ: Саралау тапсырмалары 1-деңгей Сөздерді буынға бөл және тасымалда Анар, бақа, мұғалім, кітап, жаңалық. 2-деңгей Мына сөздерді есту бойынша дұрыс тасымалдап жаз Қарағанды, Тастемір, Оңтүстік, жаңағы. 3-деңгей Берілген сөздерден сөйлем құра. Оларды тасымалдап жаз. Мойнақ, өйткені, кеше, кеткен, жоғалып. Келгеніне, оның, қуандым, қатты, мен
Кері байланыс
|
Өлеңді хормен оқиды
Музыка әуенімен амандасу түрлерін көрсетеді
Дәптермен жұмыс жасайды
Тапсырма бірдей етіп беріледі, нәтиже әртүрлі болуы мүмкін
Уақытқа жұмыс жасай отырып,сұрақтарға жауап береді
Жеке жұмыс жасайды
Кестені толтырады
Сөздерді тасымалдап жазады
Тапсырманы орындайды
Саралау тапсырмасын орындайды
Кері байланыс жасайды
|
Тамаша!
Дескриптор: Өлеңді түсініп оқиды Өлеңді көшіріп жазады Сұрақтарға жауап береді
Маған ұнадың!
Тамаша!
Дескриптор: Кестені жуан және жіңішке айтылатын сөздерді тауып жарысады. Бес сөзден тауып, кестені толтырады
Дескриптор: Тасымал ұғымын біледі, қолданады Сөздерді тасымалдап жазады
ДескриптоР: Тасымалданбайтын сөздерді тауып айтады. Олардың неліктен тасымалданбайты нын түсіндіреді.
Дескриптор: 1-деңгей Сөздерді буынға бөл едіжәне тасымалдайды 2-деңгей Сөздерді есту бойынша дұрыс тасымалдап жазады 3-деңгей Берілген сөздерден сөйлем құрайды. Оларды тасымалдап жазады.
«Білім ағашы» әдісі |
Қимылдар
Музыка
Жұмыс дәптері
https://wordwall.net/ru/resource/88367252
Оқулық
Оқушы жұмысы
Жұмыс парағы
Кесте
Оқулық
Жұмыс дәптері
Жұмыс парақтары
Оқушы жұмысы
Кері байланыс парағы
|
||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№36 сабақ. Қайталау сабағы
№36 сабақ. Қайталау сабағы
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||
|
Пәні: |
Ана тілі |
|||||||||
|
Бөлім: |
Буын және тасымал |
|||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||
|
Сынып: |
1 сынып |
|
||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№36 сабақ. Қайталау сабағы |
|||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.2.1.2 оқу түрлерін (тұтас оқу, мәнерлеп оқу, түсініп оқу) қолдану; 1.3.5.1 мұғалімнің қолдауымен сөз, сөйлем, мәтінді тексеру, қатені түзету. |
|||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Буын және тасымал тақырыбын пысықтайды |
|||||||||
|
Құндылық: (Негіздеме: Мемлекет басшысы Қ.Тоқаевтың Ұлттық құрылтайдың ІІ,ІІІ, ІV отырыстарында берген тапсырмасы, ҚР Оқу-ағарту министрлігінің №123 бұйрығы) |
"АДАЛ АЗАМАТ" ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ОҚУ-АҒАРТУ МИНИСТРЛІГІ Астана, 2025 БАҒДАРЛАМАСЫ БІРТҰТАС ТӘРБИЕ Ақпан айы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: «Шығармашыл бала - ойлы бала» |
|||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру Бала, бала, балапан, Кәне, қайсы алақан? Саусақтарың әйбат, Былай-былай ойнат. – Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш! «Біртұтас тәрбие» тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезіңінен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргіземін. Құндылық мақсаты: Табиғи және әлеуметтік объектілер, тірі және жансыз табиғаттың байланысы, ғылым және ғылыми білім туралы алғашқы түсініктің болуы Өткенді пысықтау «Амандасу» әдісі 1.Қол алысады 2. Құшақтасады 3. Қол бұлғайды 4. Жұдырық түйістіреді ЖИ: «wordwall.» ойыны Жаңа тақырып Саралау: тапсырма Дәптермен жұмыс. Оқулықпен жұмыс Көркем жазу. Щ Щ Щ Щ Щ Щ щ щ щ щ щ щ 1-жаттығу. Өлеңді түсініп оқы. – Балалар, аға деп кімді айтады? Сендердің ағаларың бар ма? Саралау: ойын арқылы орындалады «Кім жылдам?» ойыны. Оқушылар 1-жаттығу соңында берілген сұрақтарға жылдам қол көтеріп жауап береді. Үлкен, тыңда сөздеріндегі дауысты, дауыссыз дыбыстарды ата. Үлкен, өзі сөздері қалай айтылады? Аға сөзі ше? ЕБҚ Мақсаты: сөздердің дұрыс айтылуын үйрету Мына сөздер қалай айтылып тұрғанын анықта Меруерт, Оспан, бауыр, жеңіл, киім, кеме, ағаш, бөрене, рақмет, парта. ЕҚБ Мақсаты: дыбыстарды дұрыс айта білуге үйрету Сенім, абырой сөздеріндегі дауыты дыбыстарды бөлек, дауыссыө дыбыстарды бөлек жаз, Оларды дыбыстап көр. Саралау: ресурстар 2-жаттығу Кесте бойынша сөздерді тауып жаз.
3-жаттығу Сөздерді тасымалдап жаз. Жеңіс, жауынгер, балапан. Үлгі: жа-ңалық, жаңа-лық.
«Бас, иық, тізе, аяқ» қимыл- қозғалыс жаттығуын жасайды
4-жаттығу Тасымалданбайтын сөздерді тауып айт. Оқушы, ақыл, ес, бір, күшік, терезе. Жауап: ес,бір.
ҚЖ: Саралау тапсырмалары 1-деңгей Сөздерді буынға бөл және тасымалда Анар, бақа, мұғалім, кітап, жаңалық. 2-деңгей Мына сөздерді есту бойынша дұрыс тасымалдап жаз Қарағанды, Тастемір, Оңтүстік, жаңағы. 3-деңгей Берілген сөздерден сөйлем құра. Оларды тасымалдап жаз. Мойнақ, өйткені, кеше, кеткен, жоғалып. Келгеніне, оның, қуандым, қатты, мен
Кері байланыс
|
Өлеңді хормен оқиды
Музыка әуенімен амандасу түрлерін көрсетеді
Дәптермен жұмыс жасайды
Тапсырма бірдей етіп беріледі, нәтиже әртүрлі болуы мүмкін
Уақытқа жұмыс жасай отырып,сұрақтарға жауап береді
Жеке жұмыс жасайды
Кестені толтырады
Сөздерді тасымалдап жазады
Тапсырманы орындайды
Саралау тапсырмасын орындайды
Кері байланыс жасайды
|
Тамаша!
Дескриптор: Өлеңді түсініп оқиды Өлеңді көшіріп жазады Сұрақтарға жауап береді
Маған ұнадың!
Тамаша!
Дескриптор: Кестені жуан және жіңішке айтылатын сөздерді тауып жарысады. Бес сөзден тауып, кестені толтырады
Дескриптор: Тасымал ұғымын біледі, қолданады Сөздерді тасымалдап жазады
ДескриптоР: Тасымалданбайтын сөздерді тауып айтады. Олардың неліктен тасымалданбайты нын түсіндіреді.
Дескриптор: 1-деңгей Сөздерді буынға бөл едіжәне тасымалдайды 2-деңгей Сөздерді есту бойынша дұрыс тасымалдап жазады 3-деңгей Берілген сөздерден сөйлем құрайды. Оларды тасымалдап жазады.
«Білім ағашы» әдісі |
Қимылдар
Музыка
Жұмыс дәптері
https://wordwall.net/ru/resource/88367252
Оқулық
Оқушы жұмысы
Жұмыс парағы
Кесте
Оқулық
Жұмыс дәптері
Жұмыс парақтары
Оқушы жұмысы
Кері байланыс парағы
|
||||||
шағым қалдыра аласыз
















