|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||
|
Бөлім: |
Мамандықтар әлемі |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№38 сабақ. Мамандық туралы ойым |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4 4.3.1.1 оқылған шығармадағы оқиға жүйесін анықтап, оны бөліктерге бөлу, әр бөлікке ат қойып, жоспар құру
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Сюжеттің дамуын болжауды, шығарманың құрылымын анықтауды үйренеді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ
ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ салаларындағы тәжірибені бақылаудың, жүйелеудің және түсінудің қарапайым дағдыларының болуы Апта дәйексөзі: Халқыңа адал бол,жауыңа қатал бол, досыңа адал бол! |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық Өткенді пысықтау «Кім болам?» тақырыбын пысықтау Пысықтауға арналған сұрақтар: Мамандық деген не? Ата-анаңның мамандығын айт Шопан не істейді? Шекараны кім күзетеді? Болашақта кім болғың келеді? Дәл қазір сенің мамандығың не?Қалай ойлайсың? Жаңа сабақ 1 тапсырма «Таныстырылым» әдісі Топтарға кесте таратып беріледі. Әр топ белгілі бір мамандық туралы таныстырылым жасайды Мамандық түрлері: Ұшқыш,құрылысшы, бағбан ЕБҚ 2 тапсырма. Оқылым. Жеке жұмыс «Түсінісу» мәтінін түсініп оқып бер 3 тапсырма Айтылым Жеке жұмыс Әңгімесі –Сен білесің бе? деп басталады -Сен білесің бе, оқиға былай басталды -Сен білесің бе оқиғаның дамуына ....себеп болды. -Сен білесің бе суретте оқиғаның .... сәті бейнеленген. Ары қарай осылай жалғастырып,мәтін мазмұнын айтады 4 тапсырма «Рас-өтірік» ойыны Кесте беріледі. Оқушылар кестедегі мамандық иелерінің жұмысын рас немесе өтірік деп жазып, белгілейді. Өтірік ақпаратты түзейді Үйге тапсырма Оқулықтағы кестенің қатесін тауып, жазып келу Қорытынды 1.Тақырыпты түсіндім 2.Көбірек білдім 3. Түсінбедім «Жеміс ағашы» рефлексиясы Қорытындылау |
Сұрақтарға жауап береді Бейнебаян тамашалай Ды Мәтінді түсініп оқиды Мәтінмен жұмыс жасайды Мамандық кәсіптерін айтады Үй тапсырма сын алады Сабақ туралы ойларын жазады Кері байланыс жасайды |
ҚБ: Жарайсыңдар!
Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді-1б Мамандықтарды ажырата алады-1б-1б ҚБ: Тамаша! «Бас бармақ» әдісі Дескриптор: Мамандық иелері туралы таныстырылым жасайды-1б Топтық жұмыс жасайды-1б ҚБ.Керемет! Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды-1б Сөздік жұмыс жасайды-1б «От шашу» әдісімен бағалау Дескриптор: Мәтін мазмұнын айта алады-1б Сөздік қорын пайдалана алады-1б «Үш шапалақ» әдісімен бағалау Дескриптор: Мамандық туралы біледі-1б Бұрыс ақпаратты таба алады-1б
|
Мамандықтар туралы суреттер Мамандық туралы бейнебаян Мамандықтар туралы суреттер Бейнебаян Слайд Кесте Мамандық туралы суреттер Кестелер Кері байланыс парақтары |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№38 сабақ. Мамандық туралы ойым Әдебиет ҚМЖ 4 сынып
№38 сабақ. Мамандық туралы ойым Әдебиет ҚМЖ 4 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||
|
Бөлім: |
Мамандықтар әлемі |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№38 сабақ. Мамандық туралы ойым |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4 4.3.1.1 оқылған шығармадағы оқиға жүйесін анықтап, оны бөліктерге бөлу, әр бөлікке ат қойып, жоспар құру
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Сюжеттің дамуын болжауды, шығарманың құрылымын анықтауды үйренеді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ
ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ салаларындағы тәжірибені бақылаудың, жүйелеудің және түсінудің қарапайым дағдыларының болуы Апта дәйексөзі: Халқыңа адал бол,жауыңа қатал бол, досыңа адал бол! |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық Өткенді пысықтау «Кім болам?» тақырыбын пысықтау Пысықтауға арналған сұрақтар: Мамандық деген не? Ата-анаңның мамандығын айт Шопан не істейді? Шекараны кім күзетеді? Болашақта кім болғың келеді? Дәл қазір сенің мамандығың не?Қалай ойлайсың? Жаңа сабақ 1 тапсырма «Таныстырылым» әдісі Топтарға кесте таратып беріледі. Әр топ белгілі бір мамандық туралы таныстырылым жасайды Мамандық түрлері: Ұшқыш,құрылысшы, бағбан ЕБҚ 2 тапсырма. Оқылым. Жеке жұмыс «Түсінісу» мәтінін түсініп оқып бер 3 тапсырма Айтылым Жеке жұмыс Әңгімесі –Сен білесің бе? деп басталады -Сен білесің бе, оқиға былай басталды -Сен білесің бе оқиғаның дамуына ....себеп болды. -Сен білесің бе суретте оқиғаның .... сәті бейнеленген. Ары қарай осылай жалғастырып,мәтін мазмұнын айтады 4 тапсырма «Рас-өтірік» ойыны Кесте беріледі. Оқушылар кестедегі мамандық иелерінің жұмысын рас немесе өтірік деп жазып, белгілейді. Өтірік ақпаратты түзейді Үйге тапсырма Оқулықтағы кестенің қатесін тауып, жазып келу Қорытынды 1.Тақырыпты түсіндім 2.Көбірек білдім 3. Түсінбедім «Жеміс ағашы» рефлексиясы Қорытындылау |
Сұрақтарға жауап береді Бейнебаян тамашалай Ды Мәтінді түсініп оқиды Мәтінмен жұмыс жасайды Мамандық кәсіптерін айтады Үй тапсырма сын алады Сабақ туралы ойларын жазады Кері байланыс жасайды |
ҚБ: Жарайсыңдар!
Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді-1б Мамандықтарды ажырата алады-1б-1б ҚБ: Тамаша! «Бас бармақ» әдісі Дескриптор: Мамандық иелері туралы таныстырылым жасайды-1б Топтық жұмыс жасайды-1б ҚБ.Керемет! Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды-1б Сөздік жұмыс жасайды-1б «От шашу» әдісімен бағалау Дескриптор: Мәтін мазмұнын айта алады-1б Сөздік қорын пайдалана алады-1б «Үш шапалақ» әдісімен бағалау Дескриптор: Мамандық туралы біледі-1б Бұрыс ақпаратты таба алады-1б
|
Мамандықтар туралы суреттер Мамандық туралы бейнебаян Мамандықтар туралы суреттер Бейнебаян Слайд Кесте Мамандық туралы суреттер Кестелер Кері байланыс парақтары |
||
шағым қалдыра аласыз














