|
Бөлімі |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Қуанышқалиев Аңсар Темірболатұлы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
3 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Музыка және уақыт
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
3.1.2.1-көркем образдарды аша отырып, түрлі сипаьтты әндерді орындау. 3.1.3.2-музыкалық форманың құрылымын анықтау, шумақ,шумақ қайырма.Бір бөлімді, екі бөлімді |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
көркем образдарды аша отырып, түрлі сипаьтты әндерді орындайды музыкалық форманың құрылымын анықтайды |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 20 мин
Сабақтың ортасы 15 мин
5 мин
|
Сәлемдесу. 1-тапсырма. Ақпарат іздеу. Берілген суреттерге қарап уақыт өлшемдерін ата.
Мына торкөздердің ішінен ең қысқа және ең ұзақ уақыт өлшемдерін көрсет
Қалай ойлайсың, музыка арқылы уақытты көрсетуге болама? 2-тапсырма.Музыка тыңдау және талдау.«Время,вперед» музыкасын жазған:Г.Свиридов Бейнежазбадағы осы мен біргелікте тыңдаймыз. 3-тапсырма.Орындау.
«Сырлы сағат» Әнді мәнерлеп орында. Сағат қозғалысын бейнелейтін әуен тап. 4-тапсырма.Зерттеу. Уақыт өлшемі сияқты музыканың өз өлшемі бар. Сен орындаған «Сырлы сағат» әнінің өлшемі 2/4 . Бұл өлшем тактінің ішіндегі ұзақтықтың екі төрттік нотаға саналатынын көрсетеді.
РЕФЛЕКСИЯ -Мен не білдім? - Бүгін мен не үйрендім? -Мен үшін қандай тапсырма қиын болды? -Ал қай тапсырманы мен оңай орындадым
|
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді.
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді және жаңа сабаққа назар аударып, берілген сұрақтарға жауап береді.
ДәптермеСұрақтарға жауап береді
Бір -бірін бағалау
Берілген сұрақтарға жауап беріп, сабақты қорытындылайды. |
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі
Дескриптор нәтижесінде «Үш шапалақ»тәсілі арқылы бағаланады
|
Бейнеролик оқулық
Оқулық
Смайлик
Топпен жұмыс.Импровизация жасау
А1, А3 форматтағы қағаздар Фламастерлер Қарандаштар Журналдар Газеттер
Кері байланыс тақтайшасы
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды баға Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті(сабақ беру туралы, үйрету туралы) 1. 2. Қандай екі нәрсе сабақты жақсартатын еді? 1 2 Мен сабақ барысында сынып және жекешелеген оқушылар туралы келесісабаққа дайындалуыма көмектесетін қандай деректерді білдім. 1 2 |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
3 cынып Біздің оркестр
3 cынып Біздің оркестр
|
Бөлімі |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Қуанышқалиев Аңсар Темірболатұлы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
3 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Музыка және уақыт
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
3.1.2.1-көркем образдарды аша отырып, түрлі сипаьтты әндерді орындау. 3.1.3.2-музыкалық форманың құрылымын анықтау, шумақ,шумақ қайырма.Бір бөлімді, екі бөлімді |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
көркем образдарды аша отырып, түрлі сипаьтты әндерді орындайды музыкалық форманың құрылымын анықтайды |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 20 мин
Сабақтың ортасы 15 мин
5 мин
|
Сәлемдесу. 1-тапсырма. Ақпарат іздеу. Берілген суреттерге қарап уақыт өлшемдерін ата.
Мына торкөздердің ішінен ең қысқа және ең ұзақ уақыт өлшемдерін көрсет
Қалай ойлайсың, музыка арқылы уақытты көрсетуге болама? 2-тапсырма.Музыка тыңдау және талдау.«Время,вперед» музыкасын жазған:Г.Свиридов Бейнежазбадағы осы мен біргелікте тыңдаймыз. 3-тапсырма.Орындау.
«Сырлы сағат» Әнді мәнерлеп орында. Сағат қозғалысын бейнелейтін әуен тап. 4-тапсырма.Зерттеу. Уақыт өлшемі сияқты музыканың өз өлшемі бар. Сен орындаған «Сырлы сағат» әнінің өлшемі 2/4 . Бұл өлшем тактінің ішіндегі ұзақтықтың екі төрттік нотаға саналатынын көрсетеді.
РЕФЛЕКСИЯ -Мен не білдім? - Бүгін мен не үйрендім? -Мен үшін қандай тапсырма қиын болды? -Ал қай тапсырманы мен оңай орындадым
|
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді.
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді және жаңа сабаққа назар аударып, берілген сұрақтарға жауап береді.
ДәптермеСұрақтарға жауап береді
Бір -бірін бағалау
Берілген сұрақтарға жауап беріп, сабақты қорытындылайды. |
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі
Дескриптор нәтижесінде «Үш шапалақ»тәсілі арқылы бағаланады
|
Бейнеролик оқулық
Оқулық
Смайлик
Топпен жұмыс.Импровизация жасау
А1, А3 форматтағы қағаздар Фламастерлер Қарандаштар Журналдар Газеттер
Кері байланыс тақтайшасы
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды баға Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті(сабақ беру туралы, үйрету туралы) 1. 2. Қандай екі нәрсе сабақты жақсартатын еді? 1 2 Мен сабақ барысында сынып және жекешелеген оқушылар туралы келесісабаққа дайындалуыма көмектесетін қандай деректерді білдім. 1 2 |
шағым қалдыра аласыз


















