|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D баспа |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Сембаева Жансая Бакытжановна |
|||
|
Күні |
14.11.2023 |
|||
|
Сынып 6а |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
3D -редакторы құралдары |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.3 3D-редакторында графикалық примитивтерді құруға арналған құралдарын пайдалану |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
3D редактор құралдарының сипаттамасын айтады; 3D редакторының құралдарын графикалық кескіндер құруда қолданады. 3D редакторы мен 2D редакторының құралдарын салыстырады |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 7 минут |
1.Оқушылармен амандасу, түгелдеу. 2. Үй тапсырмасына шолу «Kundelik.kz» жүйесі арқылы. -3 D модельдеуге арналған қандай программаларды білесің? - 2 D графика мен 3 D графикаға арналған қандай программаларды білесің? -2 D графика мен 3 D графиканың бір-бірінен қандай айырмашылығы бар? -SketchUp программасына анықтама бер? ҚБ: монета /1балл/ 3.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. Оқу мақсатын оқушыларға шығартамын: Әр түрлі қолдан жасалған макеттер ұсынылады. -Осы макеттерді бүгінгі сабағымызмен қалай байланыстыра аламыз? |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. «Күнделік» жүйесіндегі тапсырманы орындайды. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады |
Монета /1балл/ |
«Kundelik.kz» https://player.lessons.kundelik.kz/rabbit/6214/start?class_level_id=6 Слайд 2-3 Оқушылар-дың қолдарымен жасалған макеттері |
|
Сабақтың ортасы 32 минут |
Жаңа тақырып. Көрсетелім.SketchUp программасында пайдаланылатын құралдары үш бөлімнен тұрады: 1. Негізгі
құралдары 2. Сызу құралдары
3. Модификациялау құралдары
1-тапсырма ЖЖ. STEMжобасы бойынша SketchUp редакторының құралдарын пайдаланып параллелепипед құрастыр және қабырғаларын «Кирпич» бөліміндегі «Бетонный блокпен безендір» 2-тапсырма. ЖЖ «Баспалдақ» моделін құрастыр. Пысықтау тапсырмалары: Word Well платформасы арқылы орындау |
Мұғалімді тыңдайды SketchUp программасында пайдаланыла-тын құралдармен танысады SketchUр программасында көлемді фигураны жасайды «Баспалдақ» моделін құрастырады Word Well платформасында тапсырма орындайды |
Дескриптор: - SketchUp редакторын іске қосады; -Прямоугольник құралын пайдаланып тіктөртбұрыш жасап алады. -Сығу/созу құралын қолданып көлемін үлкейтеді -Заливка құралын пайдалану арқылы керек түсті таңдап, бояйды. -құрал саймандарды қызметімен. ҚБ: Монета /4балл/ Дескриптор: - SketchUp редакторды іске қосады; - прямоуголник, линия, тяни/толкай, заливка құралдарын пайдалану арқылы «Баспалдақ» моделін құрастырады -Заливка құралын пайдалану арқылы керек түсті таңдап, бояйды. ҚБ: Монета /4 балл/ ҚБ: Монета /1 балл/ |
Панельді тақта Слайд 3 Слайд 3 Слайд 3 Компьютер, SketchUp редакторы, Карточка Word Well платформасы https://wordwall.net/ru/resource/38761783/3d-%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80-%D2%9B%D2%B1%D1%80%D0%B0%D0%BB%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%8B |
|
Сабақтың соңы Рефлексия 6 минут |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. «Аяқталмаған сөйлем» әдісі
Мен өзімді -----------------------бағалаймын |
Өзін-өзі бағалау. Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсаты, тақырыбы бойынша өз ойын айту арқылы қорытынды жасайды |
Монеталарын есептейді |
Слайд 6 Монеталар |
|
Үй тапсырмасы |
Он баллдық жүйемен бағалау |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"3 Dредакторының құралдары"
"3 Dредакторының құралдары"
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D баспа |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Сембаева Жансая Бакытжановна |
|||
|
Күні |
14.11.2023 |
|||
|
Сынып 6а |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
3D -редакторы құралдары |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.3 3D-редакторында графикалық примитивтерді құруға арналған құралдарын пайдалану |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
3D редактор құралдарының сипаттамасын айтады; 3D редакторының құралдарын графикалық кескіндер құруда қолданады. 3D редакторы мен 2D редакторының құралдарын салыстырады |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 7 минут |
1.Оқушылармен амандасу, түгелдеу. 2. Үй тапсырмасына шолу «Kundelik.kz» жүйесі арқылы. -3 D модельдеуге арналған қандай программаларды білесің? - 2 D графика мен 3 D графикаға арналған қандай программаларды білесің? -2 D графика мен 3 D графиканың бір-бірінен қандай айырмашылығы бар? -SketchUp программасына анықтама бер? ҚБ: монета /1балл/ 3.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. Оқу мақсатын оқушыларға шығартамын: Әр түрлі қолдан жасалған макеттер ұсынылады. -Осы макеттерді бүгінгі сабағымызмен қалай байланыстыра аламыз? |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. «Күнделік» жүйесіндегі тапсырманы орындайды. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады |
Монета /1балл/ |
«Kundelik.kz» https://player.lessons.kundelik.kz/rabbit/6214/start?class_level_id=6 Слайд 2-3 Оқушылар-дың қолдарымен жасалған макеттері |
|
Сабақтың ортасы 32 минут |
Жаңа тақырып. Көрсетелім.SketchUp программасында пайдаланылатын құралдары үш бөлімнен тұрады: 1. Негізгі
құралдары 2. Сызу құралдары
3. Модификациялау құралдары
1-тапсырма ЖЖ. STEMжобасы бойынша SketchUp редакторының құралдарын пайдаланып параллелепипед құрастыр және қабырғаларын «Кирпич» бөліміндегі «Бетонный блокпен безендір» 2-тапсырма. ЖЖ «Баспалдақ» моделін құрастыр. Пысықтау тапсырмалары: Word Well платформасы арқылы орындау |
Мұғалімді тыңдайды SketchUp программасында пайдаланыла-тын құралдармен танысады SketchUр программасында көлемді фигураны жасайды «Баспалдақ» моделін құрастырады Word Well платформасында тапсырма орындайды |
Дескриптор: - SketchUp редакторын іске қосады; -Прямоугольник құралын пайдаланып тіктөртбұрыш жасап алады. -Сығу/созу құралын қолданып көлемін үлкейтеді -Заливка құралын пайдалану арқылы керек түсті таңдап, бояйды. -құрал саймандарды қызметімен. ҚБ: Монета /4балл/ Дескриптор: - SketchUp редакторды іске қосады; - прямоуголник, линия, тяни/толкай, заливка құралдарын пайдалану арқылы «Баспалдақ» моделін құрастырады -Заливка құралын пайдалану арқылы керек түсті таңдап, бояйды. ҚБ: Монета /4 балл/ ҚБ: Монета /1 балл/ |
Панельді тақта Слайд 3 Слайд 3 Слайд 3 Компьютер, SketchUp редакторы, Карточка Word Well платформасы https://wordwall.net/ru/resource/38761783/3d-%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80-%D2%9B%D2%B1%D1%80%D0%B0%D0%BB%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%8B |
|
Сабақтың соңы Рефлексия 6 минут |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. «Аяқталмаған сөйлем» әдісі
Мен өзімді -----------------------бағалаймын |
Өзін-өзі бағалау. Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсаты, тақырыбы бойынша өз ойын айту арқылы қорытынды жасайды |
Монеталарын есептейді |
Слайд 6 Монеталар |
|
Үй тапсырмасы |
Он баллдық жүйемен бағалау |
|||
шағым қалдыра аласыз
















