|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
2-бөлім Шығармашылық және компьютер (ортақ тақырыбы: "Менің отбасым және достарым") |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 3 |
Қатысушылр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Костюм ауыстыру |
|||
|
Оқу мақсаттары |
3.4.2.3 Scratch (скретч) программалау ортасында
бірнеше кейіпкерлер құру; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Scratch (скретч) программалау ортасында бірнеше кейіпкерлер құруды үйренеді; Scratch (скретч) программалау ортасында ойындарды құру кезінде қайталау алгоритмін іске асырады |
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
Бірлік және ынтымақ құндылығы |
Апта дәйек сөзі. Бірлігі күшті ел озады - білім мен дамуға ұмтылу; - іскерлік, өзін-өзі ынталандыру; - ұқыптылық табандылық; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың барысы
0-9мин
|
Ұймдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесі. Сабаққа қызығушылық тудыру: Өткен тақырыпты қайталау https://wordwall.net/resource/78888341/3-сыныпкейіпкердің-қозғалысы
|
Сабаққа дайындалады, жұмыс орындарын тексереді
Тапсырманы орындайды
|
Мақтау Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсендігі бойынша «Жарайсың!» «Жақсы!» «Талпын!» әдісімен бағалайды. |
Оқулық, презентация |
|
Сабақтың ортасы 10-40 |
Оқулықпен жұмыс.
Жеке жұмыс
Сабақты бекіту:
|
Әр оқушы топта оқыған мәтінін талқылайды. Олар бір-біріне және мұғалімге сұрақтар қою арқылы білімдерін толықтырады.
- сәйкестікті белгіле - дұрыс / дұрыс емес тұжырымды анықтайды Жаттығулар орындайды
- интерактивті тапсырманы орындайды спрайттарды қосады. спрайттарға скирпт құрастырады
quizizz.com да тапсырма орындау |
Мақтау
|
Оқулық
Жұмыс парағы
https://wordwall.net/resource/82517957
|
|
Сабақтын соңы 41-45 мин |
Үй жұмысы:
|
Үй тапсырмасын жазады Өз жұмысын бағалайды |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
3 сынып 13 сабақ костюм ауыстыру Қ МЖ
3 сынып 13 сабақ костюм ауыстыру Қ МЖ
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
2-бөлім Шығармашылық және компьютер (ортақ тақырыбы: "Менің отбасым және достарым") |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 3 |
Қатысушылр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Костюм ауыстыру |
|||
|
Оқу мақсаттары |
3.4.2.3 Scratch (скретч) программалау ортасында
бірнеше кейіпкерлер құру; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Scratch (скретч) программалау ортасында бірнеше кейіпкерлер құруды үйренеді; Scratch (скретч) программалау ортасында ойындарды құру кезінде қайталау алгоритмін іске асырады |
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
Бірлік және ынтымақ құндылығы |
Апта дәйек сөзі. Бірлігі күшті ел озады - білім мен дамуға ұмтылу; - іскерлік, өзін-өзі ынталандыру; - ұқыптылық табандылық; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың барысы
0-9мин
|
Ұймдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесі. Сабаққа қызығушылық тудыру: Өткен тақырыпты қайталау https://wordwall.net/resource/78888341/3-сыныпкейіпкердің-қозғалысы
|
Сабаққа дайындалады, жұмыс орындарын тексереді
Тапсырманы орындайды
|
Мақтау Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсендігі бойынша «Жарайсың!» «Жақсы!» «Талпын!» әдісімен бағалайды. |
Оқулық, презентация |
|
Сабақтың ортасы 10-40 |
Оқулықпен жұмыс.
Жеке жұмыс
Сабақты бекіту:
|
Әр оқушы топта оқыған мәтінін талқылайды. Олар бір-біріне және мұғалімге сұрақтар қою арқылы білімдерін толықтырады.
- сәйкестікті белгіле - дұрыс / дұрыс емес тұжырымды анықтайды Жаттығулар орындайды
- интерактивті тапсырманы орындайды спрайттарды қосады. спрайттарға скирпт құрастырады
quizizz.com да тапсырма орындау |
Мақтау
|
Оқулық
Жұмыс парағы
https://wordwall.net/resource/82517957
|
|
Сабақтын соңы 41-45 мин |
Үй жұмысы:
|
Үй тапсырмасын жазады Өз жұмысын бағалайды |
|
|
шағым қалдыра аласыз





















