|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Робототехника. Жоба (ортақ тақырыптары: "Атадан қалған асыл мұра", "Атақты тұлғалар") |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 3 |
Қатысушылр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Құжатты рәсімдейміз |
|||
|
Оқу мақсаттары |
3.2.1.4 шрифт пен абзацты пішімдеу |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушы үшін: Мәтіндік редакторда шрифт пен абзацты пішімдеуді, қолдануды үйренеді. |
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
Заң және тәртіп құндылығы |
Дәйек сөз - Тәртіп – тәрбие бастауы - заң және құқық нормаларын білу; - өз міндеттеріне жауапкершілікпен қарау; - қиын жағдайда басқаларға көмектесуге дайын болу; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың барысы 0-9
мин |
Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу І. Қызығушылықты ояту. «Портрет» ойыны Қатысушылар төбелеріне А4 форматтағы қағазды қойып алып, 5 минут музыка әуенін тыңдай жүріп, өз тобындағы қалаған біреудің портретін салады. Музыка тоқтаған соң, астына өз қолтаңбасын қалдырып, портретті иесіне сыйлайды. /Бұл ойын оқушыларға психологиялық жағымды көңіл күй сыйлайды/. |
Қалыптастырушы бағалау Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсенділігі мен сұраққа жауап беру деңгейіне қарай |
Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсендігі бойынша «Отшашу» әдісі арқылы бағалайды. |
Оқулық, презентация |
|
Сабақтың ортасы 10-40
Сабақтын соңы 41-45 мин |
Жаңа сабақ. Топтастыру. «Социометрия» әдісі Оқушыларды топтастыру үшін қолдануға болады. Қатысушылар көздерінің түстері, жұлдызнамалары, сүйікті түстері, тұрғылықты жерлері, аттарының бас әрпі арқылы бірін-бірі табады. Жүргізуші қандай белгі арқылы топқа бөлінетіндігін айтып отырады. Бұл әдіс сыныптастардың бір-бірін жақыннан тануына мүмкіндік туғызады. Топтық жұмыс 1- тапсырма Төменде Word редакторында терілген мәтін берілген. Осы мәтіннің әрбір қатарын Шрифт (Қаріп) пен Абзац (Азат жол) командаларының қолданылуын талдап, шағын есеп жазыңдар. Мысалы, тақырып: түсі жасыл, өлшемі ...
Жұптық жұмыс 2-тапсырма. Суретке қатысты әңгіме құру Суретке қарап 4-5 сөйлемнен тұратын шағын әңгіме құрастырыңдар. Әңгімеге тақырып беріп, қағазға жазыңдар. Шрифт (Қаріп) пен Абзац (Азат жол) командаларын құрастырған мәтіндеріңе қолдану жоспарын ұсыныңдар.
Сабақты бекіту 3- тапсырма
командаларының қызметінде қандай негізгі 3 айырмашылықты атай аласың? Үй тапсырмасы: Шағын Отбасы туралы Эссе жазу |
Жаңа тақырыптың мәтінімен танысады. -Топтар арасында талқылайды. -Бір-біріне сұрақтар қойып, түсінбеген жерлерін толықтырады. Дескриптор
Дескриптор Берілген суретке қарап 4-5 сөйлемнен тұратын шағын әңгіме құрастырады. Құрастырған әңгімеге талдау жасап, жоспарын ұсынады. Дескриптор
|
Мақтау Топтар бір-бірін сабаққа қатысқан белсенділігіне қарай «От шашу» әдісі арқылы бағалайды. Қалыптастырушы бағалау Топтағы оқушылар бір-бірінің сабаққа қатысу белсенділігіне және тапсырманы орындау деңгейіне қарай бір-бірін «Жапондық бағалау» әдісі арқылы бағалайды.
Қалыптастырушы бағалау Жұптағы оқушылар бір-бірінің сабаққа қатысу белсенділігіне әрі тапсырманы орындау деңгейіне қарай бір-бірін «Жапондық бағалау» әдісі арқылы бағалайды. «Жапондық бағалау» әдісі арқылы бағалайды.
|
Оқулық
Жұмыс парағы
слайд
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
3 сынып 19 сабақ Құжатты рәсімдейміз ҚМЖ
3 сынып 19 сабақ Құжатты рәсімдейміз ҚМЖ
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Робототехника. Жоба (ортақ тақырыптары: "Атадан қалған асыл мұра", "Атақты тұлғалар") |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 3 |
Қатысушылр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Құжатты рәсімдейміз |
|||
|
Оқу мақсаттары |
3.2.1.4 шрифт пен абзацты пішімдеу |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушы үшін: Мәтіндік редакторда шрифт пен абзацты пішімдеуді, қолдануды үйренеді. |
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
Заң және тәртіп құндылығы |
Дәйек сөз - Тәртіп – тәрбие бастауы - заң және құқық нормаларын білу; - өз міндеттеріне жауапкершілікпен қарау; - қиын жағдайда басқаларға көмектесуге дайын болу; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың барысы 0-9
мин |
Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу І. Қызығушылықты ояту. «Портрет» ойыны Қатысушылар төбелеріне А4 форматтағы қағазды қойып алып, 5 минут музыка әуенін тыңдай жүріп, өз тобындағы қалаған біреудің портретін салады. Музыка тоқтаған соң, астына өз қолтаңбасын қалдырып, портретті иесіне сыйлайды. /Бұл ойын оқушыларға психологиялық жағымды көңіл күй сыйлайды/. |
Қалыптастырушы бағалау Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсенділігі мен сұраққа жауап беру деңгейіне қарай |
Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсендігі бойынша «Отшашу» әдісі арқылы бағалайды. |
Оқулық, презентация |
|
Сабақтың ортасы 10-40
Сабақтын соңы 41-45 мин |
Жаңа сабақ. Топтастыру. «Социометрия» әдісі Оқушыларды топтастыру үшін қолдануға болады. Қатысушылар көздерінің түстері, жұлдызнамалары, сүйікті түстері, тұрғылықты жерлері, аттарының бас әрпі арқылы бірін-бірі табады. Жүргізуші қандай белгі арқылы топқа бөлінетіндігін айтып отырады. Бұл әдіс сыныптастардың бір-бірін жақыннан тануына мүмкіндік туғызады. Топтық жұмыс 1- тапсырма Төменде Word редакторында терілген мәтін берілген. Осы мәтіннің әрбір қатарын Шрифт (Қаріп) пен Абзац (Азат жол) командаларының қолданылуын талдап, шағын есеп жазыңдар. Мысалы, тақырып: түсі жасыл, өлшемі ...
Жұптық жұмыс 2-тапсырма. Суретке қатысты әңгіме құру Суретке қарап 4-5 сөйлемнен тұратын шағын әңгіме құрастырыңдар. Әңгімеге тақырып беріп, қағазға жазыңдар. Шрифт (Қаріп) пен Абзац (Азат жол) командаларын құрастырған мәтіндеріңе қолдану жоспарын ұсыныңдар.
Сабақты бекіту 3- тапсырма
командаларының қызметінде қандай негізгі 3 айырмашылықты атай аласың? Үй тапсырмасы: Шағын Отбасы туралы Эссе жазу |
Жаңа тақырыптың мәтінімен танысады. -Топтар арасында талқылайды. -Бір-біріне сұрақтар қойып, түсінбеген жерлерін толықтырады. Дескриптор
Дескриптор Берілген суретке қарап 4-5 сөйлемнен тұратын шағын әңгіме құрастырады. Құрастырған әңгімеге талдау жасап, жоспарын ұсынады. Дескриптор
|
Мақтау Топтар бір-бірін сабаққа қатысқан белсенділігіне қарай «От шашу» әдісі арқылы бағалайды. Қалыптастырушы бағалау Топтағы оқушылар бір-бірінің сабаққа қатысу белсенділігіне және тапсырманы орындау деңгейіне қарай бір-бірін «Жапондық бағалау» әдісі арқылы бағалайды.
Қалыптастырушы бағалау Жұптағы оқушылар бір-бірінің сабаққа қатысу белсенділігіне әрі тапсырманы орындау деңгейіне қарай бір-бірін «Жапондық бағалау» әдісі арқылы бағалайды. «Жапондық бағалау» әдісі арқылы бағалайды.
|
Оқулық
Жұмыс парағы
слайд
|
шағым қалдыра аласыз















