|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Тағам және сусын |
Мектеп: |
|||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Кудеринова А.С. |
|||
|
Сынып: 3 |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Біздің қафеде. Буын |
|||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар орындай алады: Буынға анықтама бере алады. |
|||
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Сөздерді буынға бөле алады. |
||||
|
Кейбір оқушылар орындай алады: Сөздердің неше буыннан тұратынын ажырата алады және оларды жаза алады. |
||||
|
Бағалау критерийі: |
|
|||
|
Тілдік мақсаттар: |
Оқушылар орындай алады:
|
|||
|
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: Буын, сөз, дыбыс, әріп, сөйлем |
||||
|
Диалог құруға/шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: «Мақал-мәтел», «Буынға бөлу» |
||||
|
Құндылықтарға баулу |
Жауапкершілікті сезіну, білім алуға дайын болу, жұптық жұмыс барысында өзара сыйластықпен қарау. |
|||
|
Пәнаралық байланыс |
Өзін-өзі тану, дүниетану |
|||
|
Алдыңғы білім |
Мектеп асханасы. Жуан және жіңішке дауысты дыбыстар |
|||
|
Жоспар |
||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 10 мин |
Сабақтың құрылымымен танысу, сәлемдесу, түгендеу.
«Шапалақтаңыз» әдісі арқылы оқушыларға жағымды көңіл-күй сыйлау:
Үй тапсырмасын сұрау. «Бағдаршам» әдісі
Дескриптор:
|
№1 презентация ҚБ: «Бас бармақ» әдісі |
||
|
Сабақтың ортасы 10 мин 10 мин |
«Кері сөз» әдісі бойынша тақырыпты ашу. НЫУБ Сабақтың тақырыбы: Біздің кафеде. Буын 1-жаттығу. Мәтінді оқып, мәтін бойынша
сұрақтарға жауап береді. Мәтіннен қарамен жазылған сөздерді жазып
алады. 2 баланың диалогын оқып, буын мен сөздің айырмашылығын біледі. Дескриптор:
4-жаттығу. «Сөйлемді толықтыр» әдісі бойынша суретте берілген сөздерді орнына қойып, сөйлемдерді көшіріп жазып алады. Суретте берілген сөздерді буынға бөліп жазады.
Дескриптор:
|
№2 презентация Оқулық 19-20 бет ҚБ: «Шапалақ» арқылы бағалау Оқулық 22-бет ҚБ: «Жұлдызша» әдісі |
||
|
1 мин |
Сергіту сәті: Сәлем! Сәлем! |
https://www.youtube.com/watch?v=uZkQ8TAHIQo |
||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Кері байланыс. Сабақты бекіту үшін «Кім жылдам?» ойынын ойнау.
Дескриптор:
Үй тапсырмасы:
Рефлексия: «Табыс» ағашы
Нәтижесінде: балалар ағашқа әр түрлі түсті алманы жабыстыру арқылы қаншалықты сабақты түсінгендерін көрсетеді. |
Жануарлар мен заттар бейнеленген сурет ҚБ: «Жұдырықтан бес саусаққа дейін» әдісі №3 презентация |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
3-сынып Біздің кафеде. Буын
3-сынып Біздің кафеде. Буын
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Тағам және сусын |
Мектеп: |
|||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Кудеринова А.С. |
|||
|
Сынып: 3 |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Біздің қафеде. Буын |
|||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар орындай алады: Буынға анықтама бере алады. |
|||
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Сөздерді буынға бөле алады. |
||||
|
Кейбір оқушылар орындай алады: Сөздердің неше буыннан тұратынын ажырата алады және оларды жаза алады. |
||||
|
Бағалау критерийі: |
|
|||
|
Тілдік мақсаттар: |
Оқушылар орындай алады:
|
|||
|
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: Буын, сөз, дыбыс, әріп, сөйлем |
||||
|
Диалог құруға/шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: «Мақал-мәтел», «Буынға бөлу» |
||||
|
Құндылықтарға баулу |
Жауапкершілікті сезіну, білім алуға дайын болу, жұптық жұмыс барысында өзара сыйластықпен қарау. |
|||
|
Пәнаралық байланыс |
Өзін-өзі тану, дүниетану |
|||
|
Алдыңғы білім |
Мектеп асханасы. Жуан және жіңішке дауысты дыбыстар |
|||
|
Жоспар |
||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 10 мин |
Сабақтың құрылымымен танысу, сәлемдесу, түгендеу.
«Шапалақтаңыз» әдісі арқылы оқушыларға жағымды көңіл-күй сыйлау:
Үй тапсырмасын сұрау. «Бағдаршам» әдісі
Дескриптор:
|
№1 презентация ҚБ: «Бас бармақ» әдісі |
||
|
Сабақтың ортасы 10 мин 10 мин |
«Кері сөз» әдісі бойынша тақырыпты ашу. НЫУБ Сабақтың тақырыбы: Біздің кафеде. Буын 1-жаттығу. Мәтінді оқып, мәтін бойынша
сұрақтарға жауап береді. Мәтіннен қарамен жазылған сөздерді жазып
алады. 2 баланың диалогын оқып, буын мен сөздің айырмашылығын біледі. Дескриптор:
4-жаттығу. «Сөйлемді толықтыр» әдісі бойынша суретте берілген сөздерді орнына қойып, сөйлемдерді көшіріп жазып алады. Суретте берілген сөздерді буынға бөліп жазады.
Дескриптор:
|
№2 презентация Оқулық 19-20 бет ҚБ: «Шапалақ» арқылы бағалау Оқулық 22-бет ҚБ: «Жұлдызша» әдісі |
||
|
1 мин |
Сергіту сәті: Сәлем! Сәлем! |
https://www.youtube.com/watch?v=uZkQ8TAHIQo |
||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Кері байланыс. Сабақты бекіту үшін «Кім жылдам?» ойынын ойнау.
Дескриптор:
Үй тапсырмасы:
Рефлексия: «Табыс» ағашы
Нәтижесінде: балалар ағашқа әр түрлі түсті алманы жабыстыру арқылы қаншалықты сабақты түсінгендерін көрсетеді. |
Жануарлар мен заттар бейнеленген сурет ҚБ: «Жұдырықтан бес саусаққа дейін» әдісі №3 презентация |
||
шағым қалдыра аласыз


















