САБАҚ: Ц
дыбысы
|
Мектеп:
|
Күні:
22.10.2018
|
Мұғалім:
|
Сынып: 3
«Г»
|
Қатысқандар саны:
21
|
Қатыспағандар:
0
|
Сабақ негізделген оқу
мақсаты (мақсаттары)
|
3.2.1.1 тірек
сөздер,көмекші сөздер арқылы мәтін түрлерін және оның құрылымдық
бөліктерін анықтау;
3.4.1.1 э,ф,в,ц
әріптері бар сөздерді сауатты
жазу;
3.3.3.1 оқыған,тыңдаған
және аудиовизуалды материалдар бойынша мұғалімнің көмегімен жоспар
құрып,мазмұндама жазу;
|
Сабақ
мақсаттары:
|
Барлық
оқушылар:
|
|
Оқушылардың басым
бөлігі:
|
|
Кейбір
оқушылар:
|
|
Бағалау
критерийі
|
Жеке, жұптық, топтық
тапсырмаларды орындай алады.
Сабақ барысында тыңдаушының
назарын өзіне аудара алады.
|
Ресурстар
|
Оқулық, суреттер, топқа бөлуге
арналған кеспе қағаздар және топтық тапсырмалар, кері байланыс,
стикер.
|
Әдіс-тәсілдер
|
Сұрақ-жауап, әңгімелеу,
түсіндіру. Рефлексия, сергіту
сәті.
|
Пәнаралық
байланыс
|
Өзін-өзі тану, жаратылыстану,
дене тәрбиесі
|
Жоспарланған
уақыт
|
Жоспарланған жаттығулар
(төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді
жазыңыз)
|
Ресурстар
|
Басталуы
10
минут
|
Сәлемдесу.
Психологиялық
ахуал. «Ыстық алақан»
Оқушылар бір-бірінің
қолдарын ұстап, тілек
айтады.
Топқа
бөлу.
Оқушыларға топ
бойынща суреттер таратылады.
Үй тапсырмасын
тексеру. «Сиқырлы ағаш»
|
1-топ
«Шабандоздар»
2-топ
«Клоундар»
3-топ
«Акробаттар»

|
Ортасы 10
минут
|
39.Мәтінді
оқы

41.Көп
нүктенің орнына
тиісті
әріпті қойып,
сөйлемдерді көшіріп
жаз.
|
|
Сергіту
сәті
2
минут
|
«Күз
бейнесі»
Ағаштар тербеледі,
жаңбыр жауады, аспаннан кемпірқосақ шығады, күн
шықты.
|
|
Топтық
жұмыс
8
минут
|
«Телефон»
әдісі.
Оқушылар телефон туралы бес
жолды өлең құрастырады.
|
|
Кітаппен
жұмыс
5
минут
|
26.Мәтінді
тыңда.
Доп ойнаймын
деп...
|
|
Аяқталуы
5
минут
|
«Күн шуақтары»
әдісі
Тақтаға күннің суреті ілінеді.
Оқушыларға қағаз бөліктері беріледі. Оқушылар сол қағаздарға
бүгінгі сабақтан алған әсерлерін жазып күннің жанына
жабыстырады.
|

|
Үйге тапсырма: 27 –
жаттығу.
|