Материалдар / 3D -редактор құралдары
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

3D -редактор құралдары

Материал туралы қысқаша түсінік
3D -редактор құралдары
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
10 Қазан 2024
145
0 рет жүктелген
450 ₸
Бүгін алсаңыз
+23 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +23 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қысқа мерзімді жоспары

Бөлім

3D баспа

Педагогтың аты-жөні

Садвакасова З М

Күні

13.11

Сынып 6

Қатысушылар саны


Қатыспағандар саны


Сабақтың тақырыбы:

3D -редактор құралдары

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары


6.3.1.3 3D-редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған құралдарын пайдалану

Сабақтың мақсаты:

3D-редакторының құралдарын қолданады.


Сабақтың барысы:


Сабақтың кезені/ уақыт

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

1.Оқушылармен амандасу.

2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.







3.Өткен сабақты пысықтау.

«Жұптасып – ойлан- бөліс» әдісі.


- 2 D графика мен 3 D графикаға арналған қандай программаларды білесің?

-Paint графикалық редакторы мен қолмен сурет салғандағы айырмашылық қандай ?

-2 D графика мен 3 D графиканың бір-бірінен қандай айырмашылығы бар?


ЕБК оқушылар үшін:

Сәйкестендіру тесті.



1.Мұғаліммен амандасады.

2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.

3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.


Генератор арқылы жұптасады. Берілген сұрақтар бойынша жауап дайындайды














Смайлик

/1балл/











https://www.classtools.net/

Сабақтың ортасы

Жаңа тақырып.

Көрсетелім.SketchUp программасында пайдаланылатын негізгі құралдармен танысамыз. Бейнесабақты тамашалайық


Генератор арқылы топқа бөледі.

Топтық жұмыс. 1-тапсырма. 1-кесте

Дұрыс жауапты таңдаңыз және жазыңыз.






Жеке жұмыс. 2-тапсырма.

Оқулық § 2.2, 47-48 бет «Практикада қолдану»


«Баспалдақ» моделін құрастыр







Жеке жұмыс. 3-тапсырма. «Циллиндр бас киім» моделін құрастыр.

















Жеке тапсырма: «Квест»ойыны

https://joyteka.com/100419100 сынып оқушыларына сілтеме беріледі





ЕБК оқушылар үшін:

Берілген негізгі құралдар атауын жаз:


SketchUp программасында пайдаланылатын негізгі құралдармен танысады


Өзара талқылап карточкаға жауаптарын жазады







SketchUр программасында көлемді фигураларды жасайды

«Баспалдақ» моделін құрастырады






«Циллиндр бас киім» моделін құрастырады

















Сілтеме бойынша берілген үш сұраққа жауап беріп, онлайн бөлмеден шығады













Дескриптор:

-құрал саймандарды қызметімен сәйкестендіреді.

- әр екі дұрыс жауапқа 1 ұпай

Смайлик

/4балл/


Дескриптор:

- SketchUp редаторды іске қосады;

-прямоуголник, линия, тяни/толкай, заливка құралдаржы пайдалану арқылы «Баспалдақ» моделін құрастыра алады.

ҚБ: смайлик /1балл/


Дескриптор:

- SketchUp редакторды іске қосады;

-Прямоугольник батырмасын пайдалану арқылы көлемді фигура жаса алады.

-Окружность /шеңбер/ батырмасын пайдалану арқылы баскиім құрастыра алады;

-Заливка құралын пайдалану арқылы керек түсті таңдап, бояйды.

ҚБ: смайлик /1 балл/

Дескриптор:

- joyteka сілтесі бойынша тапсырманы орындайды;

ҚБ: смайлик /3 балл/



Дескриптор:

- Негізгі құрылғылар атауын жазады;

ҚБ: смайлик /3 балл/






Интербелсенді тақта /компьютер

Оқулық



https://www.classtools.net/

Кесте


































https://joyteka.com/100419100

Сабақтың соңы

1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады.



2.Кері байланыс: «+; - ; қызықты» әдісі.

/стикер/ Оқушылар бір жағында(+)белгісі бар, осы тақырып бойынша түсінгенін жазады, келесі бетінде (-) белгісі, осы тақырып бойынша не түсініксіз болғанын жазады, және осы сабақта ұнаған тапсырма, әдістерді жазады

Өзін-өзі бағалау.




Кестеге бір жағында(+) белгісі бар, осы тақырып бойынша түсінгенін жазады, келесі бетінде (-) белгісі, осы тақырып бойынша не түсініксіз болғанын жазады, және осы сабақта ұнаған тапсырма, әдістерді жазады

Стикерлер саны бойынша жалпы ұпай санын шығарады

Стикерлер

Үй тапсырмасы

§ 2.2, 49-бет «Бағалау» тапсырмасы








































1-кесте.





Дескриптор:

-құрал саймандарды қызметімен сәйкестендіреді.















Бекітемін Келісемін

Мектеп директоры Абраимова Е. М Оқу ісі жөніндегі орынбасары: Калиева Г.К

















Сабақтың тақырыбы: «3D -редактор құралдары»

Сынып. 6 «Ә»





Пән мұғалімі: Садвакасова З М- информатика пәні мұғалімі























Мамай батыр ауылы

2023 жыл







Shape6 Shape5 Shape4 Shape3 Shape2 Shape1

Google құралдары

Камера құралдары

Өзгерту құралдары

Өшіргіш

Сызу құралы

Таңдау құралы





Құралдардың атауын жаз

1


2


3


4




Құралдардың атауын жаз

1


2


3


4




Оқушының аты-жөні____________________

« + »

« - »





Оқушының аты-жөні____________________

« + »

« - »







Оқушының аты-жөні____________________

« + »

« - »







Оқушының аты-жөні____________________

« + »

« - »









Бағалау парағы

Оқушының аты –жөні_____________________

«Жұптасып – ойлан- бөліс»

1 ұпай


Топтық жұмыс

4 ұпай


1 Практикалық жұмыс

1 ұпай


2 Практикалық жұмыс

1 ұпай


КВЕСТ

3 ұпай


ЖИЫНЫ












1-Кесте дұрыс жауаптары



1-Кесте дұрыс жауаптары

Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!