Әл-Фараби атындағы №21 мамандандырылған гимназия
Қысқа мерзімді(сабақ) жоспары
Мәтіндік процессордағы кестелер
|
Бөлім: |
3Д баспа |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Класс: |
6 В 6 Г |
|
Күні: |
06-10.11.2023 |
|
Қатысушылар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
3D -редакторы |
|
Оқу мақсаты: |
6.3.1.1 3D-модельдер қолдану мысалдарын келтіру |
|
Сабақтың мақсаты: |
3D-модельдер қолдану мысалдарын келтіреді |
|
Құндылықтарға баулу: |
Достық қарым-қатынас жасауға (топтық, жұптық жұмыс жасауда), жауапкершілік, өмір бойы оқуға дайын болуға баулу. |
Сабақ барыс
|
Сабақтың кезені |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Шаттық шеңбері: оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтып, сабаққа көңілді қатысады. «Жұптасып – ойлан- бөліс» әдісі. -2 D графикасының қолмен салынған қандай артықшылығы бар? - 2 D графика мен 3 D графикаға арналған қандай программаларды білесің? -2 D графика мен 3 D графиканың бір-бірінен қандай айырмашылығы бар? |
Оқушылар сәлемдеседі Оқушылар сұраққа жауап береді |
ҚБ «Мадақтау сэндвичі» |
Алматыкітап 3.1. |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыппен танысу Sketchup бағдарламасымен алғашқы кездесу. Құрал саймандармен танысу. Мақсатын анықтау.
|
SketchUp программасын ашады Жазады |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады |
|
|
Сабақтың соңы |
.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс: «Смайлик»
тапсырма, әдістерді жазады |
Өзін-өзі бағалау. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
3D -редакторы
3D -редакторы
Әл-Фараби атындағы №21 мамандандырылған гимназия
Қысқа мерзімді(сабақ) жоспары
Мәтіндік процессордағы кестелер
|
Бөлім: |
3Д баспа |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Класс: |
6 В 6 Г |
|
Күні: |
06-10.11.2023 |
|
Қатысушылар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
3D -редакторы |
|
Оқу мақсаты: |
6.3.1.1 3D-модельдер қолдану мысалдарын келтіру |
|
Сабақтың мақсаты: |
3D-модельдер қолдану мысалдарын келтіреді |
|
Құндылықтарға баулу: |
Достық қарым-қатынас жасауға (топтық, жұптық жұмыс жасауда), жауапкершілік, өмір бойы оқуға дайын болуға баулу. |
Сабақ барыс
|
Сабақтың кезені |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Шаттық шеңбері: оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтып, сабаққа көңілді қатысады. «Жұптасып – ойлан- бөліс» әдісі. -2 D графикасының қолмен салынған қандай артықшылығы бар? - 2 D графика мен 3 D графикаға арналған қандай программаларды білесің? -2 D графика мен 3 D графиканың бір-бірінен қандай айырмашылығы бар? |
Оқушылар сәлемдеседі Оқушылар сұраққа жауап береді |
ҚБ «Мадақтау сэндвичі» |
Алматыкітап 3.1. |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыппен танысу Sketchup бағдарламасымен алғашқы кездесу. Құрал саймандармен танысу. Мақсатын анықтау.
|
SketchUp программасын ашады Жазады |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады |
|
|
Сабақтың соңы |
.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс: «Смайлик»
тапсырма, әдістерді жазады |
Өзін-өзі бағалау. |
|
|
шағым қалдыра аласыз















