«Қазақстан жалпы білім беретін мектеп»
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
3D-редактор құралдары
|
Бөлім: |
3D – баспа |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Тасқараева М |
|
|
Күні: |
05.11.24ж |
|
|
Сынып: 6 а |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
3D-редактор құралдары |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.3 3D-редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған құралдарын пайдалану; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
3D-редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған құралдарын пайдалана алады |
|
|
Құндылықтар |
Тарихи және мәдени мұраны зертеуге қызығушылық таныту |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 2 мин 3 мин |
Оқушылармен сәлемдесу, сабаққа қатысуды тексеру. Сыныпта психологиялық атмосфераның қалыптасуы. "Көтеріңкі көңіл-күй" тренингі. Оқушылар әр партада отырған көршісіне, бір-біріне жақсы тілектер айтады. Топқа бөлу Білімді өзектендіру. "Миға шабуыл". 1. 3D графикасы дегеніміз не? 2. Сіз 2D және 3D графикасына арналған қандай бағдарламаларды білесіз? 3. SketchUp бағдарламасы туралы не білесіз? 4. SketchUp бағдарламасы мен басқа 3D бағдарламаларының айырмашылығы неде? 5. Бағдарламада қандай үлгілер бар? |
Балалар жұмыс орындарын тексереді. Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтады Сұрақтарға жауап береді |
Мақтау |
https://castlots.org/razdelit-na-gruppy/ |
|
Сабақтың ортасы 15 мин 2 мин 2 мин 2 мин 4 мин 2 мин 7 мин 4 мин |
Жаңа материалды меңгеру. Мұғалім жаңа ақпаратпен таныстырады. ((Бейнежазбаны, презентацияны, флипчартты қолдануға болады). "Суреттер сөйлейді" әдісімен оқушылар оқулықпен жұмыс істейді. Оқушылар қабырғаға ілінген суреттермен сөйлесу үшін оқулықтан жауап іздейді. SketchUp бағдарламасында қолданылатын негізгі құралдармен танысады. Олар сурет салу мен модификация құралдары.
/
Білімді бекіту
|
Мұғалімнің ақпаратын тыңдайды Негізгі құралдармен танысады Көз жаттығуларын орындайды Дескрипторлар: - сұлбаны толтырады;
- кестені толтырады;
- дұрыс жауабын белгілейді;
- сәйкестікті белгілейді;
- тапсырманы компьютермен орындайды. |
«Мақтау» ФБ |
Презентация, оқулық Оқулық, жұмыс парағы |
|
Сабақтың соңы 2 мин |
Үй тапсырмасы: §9 SketchUp Make программасының құралдарын пайдаланып, параллелепипед құрастырыңдар. Рефлексия.
|
Үй тапсырмасын жазады
Өз жұмыстарын бағалайды |
«Шапалақтау» әдісі
|
https://view.genially.com/6346c2a1e7fa6c001296c16c |
|
|
|
|
|
|
Түркістан облысы, Шардарау ауданы, Алатау батыр ауылы
«Қазақстан жалпы білім беретін мектеп»
Ашық сабақ
Тақырыбы: 3D редактор құралдары
Орындаған: Тасқараева Мөлдір
2024-2025 оқу жылы
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
3D-редактор құралдары
3D-редактор құралдары
«Қазақстан жалпы білім беретін мектеп»
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
3D-редактор құралдары
|
Бөлім: |
3D – баспа |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Тасқараева М |
|
|
Күні: |
05.11.24ж |
|
|
Сынып: 6 а |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
3D-редактор құралдары |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.3 3D-редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған құралдарын пайдалану; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
3D-редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған құралдарын пайдалана алады |
|
|
Құндылықтар |
Тарихи және мәдени мұраны зертеуге қызығушылық таныту |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 2 мин 3 мин |
Оқушылармен сәлемдесу, сабаққа қатысуды тексеру. Сыныпта психологиялық атмосфераның қалыптасуы. "Көтеріңкі көңіл-күй" тренингі. Оқушылар әр партада отырған көршісіне, бір-біріне жақсы тілектер айтады. Топқа бөлу Білімді өзектендіру. "Миға шабуыл". 1. 3D графикасы дегеніміз не? 2. Сіз 2D және 3D графикасына арналған қандай бағдарламаларды білесіз? 3. SketchUp бағдарламасы туралы не білесіз? 4. SketchUp бағдарламасы мен басқа 3D бағдарламаларының айырмашылығы неде? 5. Бағдарламада қандай үлгілер бар? |
Балалар жұмыс орындарын тексереді. Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтады Сұрақтарға жауап береді |
Мақтау |
https://castlots.org/razdelit-na-gruppy/ |
|
Сабақтың ортасы 15 мин 2 мин 2 мин 2 мин 4 мин 2 мин 7 мин 4 мин |
Жаңа материалды меңгеру. Мұғалім жаңа ақпаратпен таныстырады. ((Бейнежазбаны, презентацияны, флипчартты қолдануға болады). "Суреттер сөйлейді" әдісімен оқушылар оқулықпен жұмыс істейді. Оқушылар қабырғаға ілінген суреттермен сөйлесу үшін оқулықтан жауап іздейді. SketchUp бағдарламасында қолданылатын негізгі құралдармен танысады. Олар сурет салу мен модификация құралдары.
/
Білімді бекіту
|
Мұғалімнің ақпаратын тыңдайды Негізгі құралдармен танысады Көз жаттығуларын орындайды Дескрипторлар: - сұлбаны толтырады;
- кестені толтырады;
- дұрыс жауабын белгілейді;
- сәйкестікті белгілейді;
- тапсырманы компьютермен орындайды. |
«Мақтау» ФБ |
Презентация, оқулық Оқулық, жұмыс парағы |
|
Сабақтың соңы 2 мин |
Үй тапсырмасы: §9 SketchUp Make программасының құралдарын пайдаланып, параллелепипед құрастырыңдар. Рефлексия.
|
Үй тапсырмасын жазады
Өз жұмыстарын бағалайды |
«Шапалақтау» әдісі
|
https://view.genially.com/6346c2a1e7fa6c001296c16c |
|
|
|
|
|
|
Түркістан облысы, Шардарау ауданы, Алатау батыр ауылы
«Қазақстан жалпы білім беретін мектеп»
Ашық сабақ
Тақырыбы: 3D редактор құралдары
Орындаған: Тасқараева Мөлдір
2024-2025 оқу жылы
шағым қалдыра аласыз



















