Шығыс Қазақстан облысы. Тарбағатай ауданы. Шолақорда ауылы
«Майлин атындағы мектеп-балабақша кешені» КММ
|
«Бекітемін» Мектеп директоры Б.Ж. Темирбеков |
«Тексерілді» ДОІЖО П.С. Ахметқалиева |
ТІЗБЕКТЕЛГЕН ҰЗАҚ МЕРЗІМДІ ТОПТАМАНЫҢ ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАРЫ
Тақырыбы: 3D редактор құралдары. Жобалық жұмыс
Пән: Информатика
Сынып – 6
Пән мұғалімі – Нұртаева Құралай Мұратқызы
2023-2024 оқу жылы
ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
|
Бөлім: |
2 бөлім. 3D баспа (информатика, 6-сынып) |
|
Педагогтің аты-жөні |
Нұртаева Қ.М. |
|
Күні: |
21.11.6023 |
|
Сынып: |
6 |
|
Сабақтың тақырыбы |
3D редактор құралдары. Жобалық жұмыс |
|
Оқу мақсаты: |
6.3.1.3 3D-редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған құралдарын пайдалану |
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|
Сабақтың кезеңі |
Мұғалім іс-әрекеті |
Оқушы іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру |
«Менің көңіл күйім...» оқушылардың сабақ басындағы көңіл-күй ахуалын анықтау. Үй тапсырмасы: 1-тапсырма: Умай игра бағдарламасында футбол ойнау арқылы сұрақтарға жауап беру Сұрақтар:
ЖЖ: 2-тапсырма: «Сәйкестендіру» берілген құрал-саймандарды құралдардың қызметіне қарай орналастыру. Сызу құралдары: тік төртбұрыш, сызық, шеңбер, доға, көпбұрыш, қолмен сызу. Модификациялау құралдары: орын ауыстыру, созу/сығу, айналдыру, басқару, масштаб, жылжу, бұру. Редакторлардың басқа құралдары: таңдау, компонент, құйып бояу, өшіргіш, лупа, панорама, үлкейту терезесі, рулетка, текст. |
Оқушылар берілген суретке өз көңіл күйлерін бейнелейді. Оқушылар футбол ойынын ойнау арқылы сұрақтарға жауап береді Оқушылар берілген суреттерді құралдардың қызметіне қарай топтарға бөліп орналастырады. |
Қолпаштау Қолпаштау |
Суреттер Umaigra - Online tool for creating interactive educational games Қима қағаздар |
|
Практикум |
Практикалық жұмыс Оқулықтағы 56-58 беттегі жобалық жұмысты орындау. Жобалық жұмыстың мақсаты: 3D редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған құралдарын пайдалану. Жұмыс барысы: - SketchUp программасын іске қосу; - қажетті шаблонды таңдау; - қажетті редактор құралдарын пайдалану; - тапсырма бойынша объекті құрастыру.
|
Оқушылар SketchUp программасында үйдің жобасын құрады. |
Бағалау критерийлерін ұсыну Бағалау парағын беру |
Оқулық, SketchUp программасы |
|
Бекіту |
Оқушыларды орындаған практикалық жұмыстарына сай бағалау |
Оқушылар өз бағалауларын айтады |
Балдық жүйе |
Бағалау парағы |
|
Қорытынды |
Кері байланыс «Google Chrome» |
Оқушылар сабаққа кері байланыс жасайды |
|
Кері байланыс парағы |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
3D редактор құралдары. Жобалық жұмыс
3D редактор құралдары. Жобалық жұмыс
Шығыс Қазақстан облысы. Тарбағатай ауданы. Шолақорда ауылы
«Майлин атындағы мектеп-балабақша кешені» КММ
|
«Бекітемін» Мектеп директоры Б.Ж. Темирбеков |
«Тексерілді» ДОІЖО П.С. Ахметқалиева |
ТІЗБЕКТЕЛГЕН ҰЗАҚ МЕРЗІМДІ ТОПТАМАНЫҢ ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАРЫ
Тақырыбы: 3D редактор құралдары. Жобалық жұмыс
Пән: Информатика
Сынып – 6
Пән мұғалімі – Нұртаева Құралай Мұратқызы
2023-2024 оқу жылы
ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
|
Бөлім: |
2 бөлім. 3D баспа (информатика, 6-сынып) |
|
Педагогтің аты-жөні |
Нұртаева Қ.М. |
|
Күні: |
21.11.6023 |
|
Сынып: |
6 |
|
Сабақтың тақырыбы |
3D редактор құралдары. Жобалық жұмыс |
|
Оқу мақсаты: |
6.3.1.3 3D-редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған құралдарын пайдалану |
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|
Сабақтың кезеңі |
Мұғалім іс-әрекеті |
Оқушы іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру |
«Менің көңіл күйім...» оқушылардың сабақ басындағы көңіл-күй ахуалын анықтау. Үй тапсырмасы: 1-тапсырма: Умай игра бағдарламасында футбол ойнау арқылы сұрақтарға жауап беру Сұрақтар:
ЖЖ: 2-тапсырма: «Сәйкестендіру» берілген құрал-саймандарды құралдардың қызметіне қарай орналастыру. Сызу құралдары: тік төртбұрыш, сызық, шеңбер, доға, көпбұрыш, қолмен сызу. Модификациялау құралдары: орын ауыстыру, созу/сығу, айналдыру, басқару, масштаб, жылжу, бұру. Редакторлардың басқа құралдары: таңдау, компонент, құйып бояу, өшіргіш, лупа, панорама, үлкейту терезесі, рулетка, текст. |
Оқушылар берілген суретке өз көңіл күйлерін бейнелейді. Оқушылар футбол ойынын ойнау арқылы сұрақтарға жауап береді Оқушылар берілген суреттерді құралдардың қызметіне қарай топтарға бөліп орналастырады. |
Қолпаштау Қолпаштау |
Суреттер Umaigra - Online tool for creating interactive educational games Қима қағаздар |
|
Практикум |
Практикалық жұмыс Оқулықтағы 56-58 беттегі жобалық жұмысты орындау. Жобалық жұмыстың мақсаты: 3D редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған құралдарын пайдалану. Жұмыс барысы: - SketchUp программасын іске қосу; - қажетті шаблонды таңдау; - қажетті редактор құралдарын пайдалану; - тапсырма бойынша объекті құрастыру.
|
Оқушылар SketchUp программасында үйдің жобасын құрады. |
Бағалау критерийлерін ұсыну Бағалау парағын беру |
Оқулық, SketchUp программасы |
|
Бекіту |
Оқушыларды орындаған практикалық жұмыстарына сай бағалау |
Оқушылар өз бағалауларын айтады |
Балдық жүйе |
Бағалау парағы |
|
Қорытынды |
Кері байланыс «Google Chrome» |
Оқушылар сабаққа кері байланыс жасайды |
|
Кері байланыс парағы |
шағым қалдыра аласыз
















