|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2 |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№44 сабақ.Үзіліс кезінде демалуға арналған ережелерді сақтаймын.Хабарлы сөйлем. 29 – 32-жаттығулар. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.3.1 - күнделікті өмірде кездесетін жағдаяттарға байланысты сөйлеу мәдениетін сақтап, диалогке қатысу 2.3.7.1 сөйлем түрлерін айтылу мақсатына сәйкес тыныс белгілерін (нүкте, сұрақ белгісі, леп белгісі) қою |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты 30минут |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 3минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 25 минут Сергіту сәті 2 минут Оқулық пен жұмыс: Сабақты қорыту 5минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту Біз қандаймыз?Ақылдысың,тәртіптісің. Біз қандаймыз?Сенімдісің,талаптысың Біз қандаймыз? Көріктісің,көңілдісің Біз қандаймыз?Әдемісің,әдептісің Біз бәріміз қандаймыз? Тәп-тәтті балдаймыз Өткенді пысықтау «Қар кесегі» ойыны Үй тапсырмасы 2 сөйлем жазып келу Жаңа тақырып
- Бүгін хабарлы сөйлем тақырыбымен танысамыз Ережемен жұмыс
- Енді тақтадағы бейне жазбаға назар аударамыз. - Көріністе сабақтың қай кезеңі бейнеленген? - Ендеше, оқулықтағы 29 жаттығуға назар аударамыз. Үзіліс кезіндегі демалуға арналған ережелер құрастырып көр. 30-жаттығу Сөйлемдерді көшіріп жаз Сөйлем соңындағы тыныс белгілеріне назар аудар. Сергіту сәті «Еркесылқым» күйі 31-жаттығу «Суреттер сөйлейді» әдісі Суреттерге қара. Суреттегі балалардың қайсысы үзілісте өзін дұрыс ұстады? Қай оқушы өз тәртібін өзгертуі керек деп ойлайсың? Кір жаю әдісі: Сұрақтарға жауап береді Кері байланыс: ЖИ әдісі Үй тапсырмасы 32-жаттығу Үзіліс кезінде демалуға арналған ережелерді 1,2,4- суреттердің көмегімен жазып көр. Жазғандарыңның қандай сөйлем екенін айт. Бағалау: Киіз үй |
Бір-біріне құрмет сезімін ояту Амандасады Үй тапсырмасын тексертеді Жаңа тақырыппен таныстырылады Тапсырмалар ды орындайды Ақпаратпен танысады Жаттығу жасайды Ауызшы жұмыс жасайды Берілген сұрақтарға жауап береді Қолғаптар дағы сұрақтарды оқып жауап береді Кері байланыс береді Үй тапсырмасын алады Өзін өзі бағалайды |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді Тамаша! Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды-1б. Үзіліс туралы диалог құрастырады-1б Кереметсіңдер! Дескриптор: Сөйлемдерді көшіріп жазады-1б Сөйлем соңындағы тыныс белгілерін анықтайды-1б Керемет!
ДескриптоР: Суретте үзіліс кезінде өзін жақсы ұстаған бала және қай бала өз тәртібін өзгерту керектігін анықтап, ойын дәлелдейді-1б Тамаша! |
Суреттер Суреттер АКТ тақта Оқу құралдары Жұмыс дәптері АКТ, оқулық Суреттер Қима суреттер Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№44 сабақ.Үзіліс кезінде демалуға арналған ережелерді сақтаймын.Хабарлы сөйлем. 29 – 32-жаттығулар.
№44 сабақ.Үзіліс кезінде демалуға арналған ережелерді сақтаймын.Хабарлы сөйлем. 29 – 32-жаттығулар.
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2 |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№44 сабақ.Үзіліс кезінде демалуға арналған ережелерді сақтаймын.Хабарлы сөйлем. 29 – 32-жаттығулар. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.3.1 - күнделікті өмірде кездесетін жағдаяттарға байланысты сөйлеу мәдениетін сақтап, диалогке қатысу 2.3.7.1 сөйлем түрлерін айтылу мақсатына сәйкес тыныс белгілерін (нүкте, сұрақ белгісі, леп белгісі) қою |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты 30минут |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 3минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 25 минут Сергіту сәті 2 минут Оқулық пен жұмыс: Сабақты қорыту 5минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту Біз қандаймыз?Ақылдысың,тәртіптісің. Біз қандаймыз?Сенімдісің,талаптысың Біз қандаймыз? Көріктісің,көңілдісің Біз қандаймыз?Әдемісің,әдептісің Біз бәріміз қандаймыз? Тәп-тәтті балдаймыз Өткенді пысықтау «Қар кесегі» ойыны Үй тапсырмасы 2 сөйлем жазып келу Жаңа тақырып
- Бүгін хабарлы сөйлем тақырыбымен танысамыз Ережемен жұмыс
- Енді тақтадағы бейне жазбаға назар аударамыз. - Көріністе сабақтың қай кезеңі бейнеленген? - Ендеше, оқулықтағы 29 жаттығуға назар аударамыз. Үзіліс кезіндегі демалуға арналған ережелер құрастырып көр. 30-жаттығу Сөйлемдерді көшіріп жаз Сөйлем соңындағы тыныс белгілеріне назар аудар. Сергіту сәті «Еркесылқым» күйі 31-жаттығу «Суреттер сөйлейді» әдісі Суреттерге қара. Суреттегі балалардың қайсысы үзілісте өзін дұрыс ұстады? Қай оқушы өз тәртібін өзгертуі керек деп ойлайсың? Кір жаю әдісі: Сұрақтарға жауап береді Кері байланыс: ЖИ әдісі Үй тапсырмасы 32-жаттығу Үзіліс кезінде демалуға арналған ережелерді 1,2,4- суреттердің көмегімен жазып көр. Жазғандарыңның қандай сөйлем екенін айт. Бағалау: Киіз үй |
Бір-біріне құрмет сезімін ояту Амандасады Үй тапсырмасын тексертеді Жаңа тақырыппен таныстырылады Тапсырмалар ды орындайды Ақпаратпен танысады Жаттығу жасайды Ауызшы жұмыс жасайды Берілген сұрақтарға жауап береді Қолғаптар дағы сұрақтарды оқып жауап береді Кері байланыс береді Үй тапсырмасын алады Өзін өзі бағалайды |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді Тамаша! Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды-1б. Үзіліс туралы диалог құрастырады-1б Кереметсіңдер! Дескриптор: Сөйлемдерді көшіріп жазады-1б Сөйлем соңындағы тыныс белгілерін анықтайды-1б Керемет!
ДескриптоР: Суретте үзіліс кезінде өзін жақсы ұстаған бала және қай бала өз тәртібін өзгерту керектігін анықтап, ойын дәлелдейді-1б Тамаша! |
Суреттер Суреттер АКТ тақта Оқу құралдары Жұмыс дәптері АКТ, оқулық Суреттер Қима суреттер Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз















