Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы
Тараз қаласының білім бөлімінің Әлихан Бөкейханов атындағы №1 гимназиясы» КММ
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Асилдин Ә.Е |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Аулада |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1.2.3.1 сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және үлгі бойынша жауап беру; 1.5.1.1* мұғалімнің қолдауымен заттың атын білдіретін сөздерді ауызша тілде қолдану. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: мұғалімнің қолдауымен заттың атын білдіретін сөздерді ауызша тілде қолдана алады Оқушылардың көпшілігі орындай алады: мұғалімнің қолдауымен заттың атын білдіретін сөздерді ауызша тілде қолдана алады Кейбір оқушылар орындай алады: сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және үлгі бойынша жауап бере алады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Басы
Ортасы
Соңы |
Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу. Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру.Өлең жолдарын қайталатады.
1 дегенде
тұрайық, Өткен сабақты қайталау.Мұғалім оқушыларға өлең жолдарын қайталатады. Сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру. Айтылым. Тыңдалым. Тыңда, қайтала
Дескриптор:
Айтылым. Жұптық жұмыс Сұраққа жауап бер. Толықтырып айт. Дескриптор:
Тыңдалым. Мәтінді тыңдап, Мұғалімнің қолдауымен сұрақтарға жауап бере ді және оған сәйкес фотоны таңда.
Дескриптор:
Сергіту сәті. Жазылым. Жұмыс дәптердегі тапсырмаларды толықтыр Дескриптор:
Кері байланыс:
Маған бәрі түсінікті Сабақ қиын болды |
Бір-біріне жақсы тілектер айтады.
Тыңдайды, қайталайды.
Толықтырып айтады.
Мұғалімнің қолдауымен сұрақтарға жауап бере ді және оған сәйкес фотоны таңдайды Жұмыс дәптердегі тапсырмаларды толықтырады. |
Мұғалімнің ауызша кері байланысы
Мұғалімнің ауызша кері байланысы «Шапалақ» әдісі
«Бас бармақ» әдісі
Шапалақ» әдісі |
стикерлер, оқулық
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
4 - сынып, Аулада
4 - сынып, Аулада
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы
Тараз қаласының білім бөлімінің Әлихан Бөкейханов атындағы №1 гимназиясы» КММ
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Асилдин Ә.Е |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Аулада |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1.2.3.1 сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және үлгі бойынша жауап беру; 1.5.1.1* мұғалімнің қолдауымен заттың атын білдіретін сөздерді ауызша тілде қолдану. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: мұғалімнің қолдауымен заттың атын білдіретін сөздерді ауызша тілде қолдана алады Оқушылардың көпшілігі орындай алады: мұғалімнің қолдауымен заттың атын білдіретін сөздерді ауызша тілде қолдана алады Кейбір оқушылар орындай алады: сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және үлгі бойынша жауап бере алады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Басы
Ортасы
Соңы |
Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу. Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру.Өлең жолдарын қайталатады.
1 дегенде
тұрайық, Өткен сабақты қайталау.Мұғалім оқушыларға өлең жолдарын қайталатады. Сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру. Айтылым. Тыңдалым. Тыңда, қайтала
Дескриптор:
Айтылым. Жұптық жұмыс Сұраққа жауап бер. Толықтырып айт. Дескриптор:
Тыңдалым. Мәтінді тыңдап, Мұғалімнің қолдауымен сұрақтарға жауап бере ді және оған сәйкес фотоны таңда.
Дескриптор:
Сергіту сәті. Жазылым. Жұмыс дәптердегі тапсырмаларды толықтыр Дескриптор:
Кері байланыс:
Маған бәрі түсінікті Сабақ қиын болды |
Бір-біріне жақсы тілектер айтады.
Тыңдайды, қайталайды.
Толықтырып айтады.
Мұғалімнің қолдауымен сұрақтарға жауап бере ді және оған сәйкес фотоны таңдайды Жұмыс дәптердегі тапсырмаларды толықтырады. |
Мұғалімнің ауызша кері байланысы
Мұғалімнің ауызша кері байланысы «Шапалақ» әдісі
«Бас бармақ» әдісі
Шапалақ» әдісі |
стикерлер, оқулық
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз
















