|
Бөлім: |
Қоршаған ортаны қорғау. Бөлшектер және пайыздар |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Дусейнова А. |
|
|
Күні: |
23.02.2024ж |
|
|
Сынып: 4 Ә |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Бүтіннің бөлігін табуға берілген есептер |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.1.2.14 аралас санды бұрыс бөлшекке және бұрыс бөлшекті аралас санға айналдыру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру, өзін – өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру 2 мин |
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру ширату жаттығуларын жасату арқылы жүреді. Топқа бөлу «Word wall» әдісімен жүреді. Өткен тақырыпқа шолу, жаңа тақырыпты ашу: А)Үйге берілген тапсырманы тексеру. -Ал бүгінгі сабағымызда пайыздарды анықтауға берілген тапсырмаларды талдап шығаруды жалғастыратын боламыз. Оқу мақсаты жарияланады. |
Топтарға бірігеді. Тапсырма тексертеді. |
«Киіз үй бағалау» әдісі. Жауабын толықтыру, тиімді кері байланыс жасау. |
https://wordwall.net/ru/resource/68842053 https://youtu.be/TriB4SHx-ho?si=-bv-yH_4JxhRrME0
|
|
Жаңа білім 10 мин 2 мин 15 мин Бекіту 13 мин |
(Ұ, Д) 1- тапсырмада дәптермен жұмыс жүзеге асады.
1)
2) 2-тапсырма Есептеп шығар
3)
Саралау тәсілі «Тапсырма» арқылы жүзеге асады 4-тапсырма. Пайызды бөлшек түрінде жаз
Сергіту сәтінде Жаттығу жасайды.
(Т) 5- тапсырма «Ойлан, жұптас, талқыла» әдісі.
6- тапсырма
.7- тапсырма
8- тапсырма
9- тапсырма Саралау тәсілі: «Тапсырма» арқылы жүзеге асады Кейбір оқушыға:115-бет №9. |
Тапсырмаларды орындайды. Тапсырмаларды орындайды. Тапсырма орындайды. тапсырма «Ойлан, жұптас, талқыла» әдісі.
|
Дескриптор: - Бөлшектердің өсу ретін табады-1балл.
Есептің шешуін,жауабын табады-2 балл
Есептің шешуін,жауабын табады-2 балл
Бөлшектермен берілген өрнектердің мәнін есептейді-1балл
Есептің шешуін,жауабын табады-2 балл
Теңдеуді шешеді-1 балл
Амалдардың орындалу ретін жазады және орнектің мәнін табады-1-балл
Ауызш орындайды |
Математика 4-сынып 3-бөлім |
|
Қорытынды 3 мин |
Кері байланыс: «Жетістік баспалдағы» әдісі бойынша өтеді. Үй тапсырмасы: 117-бет №10. |
Рефлексия жасайды. |
ҚБ қойылады. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
4 Ә сынып Тақырыбы: Бутіннің бөлігін табуға берілген есептер
|
Бөлім: |
Қоршаған ортаны қорғау. Бөлшектер және пайыздар |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Дусейнова А. |
|
|
Күні: |
23.02.2024ж |
|
|
Сынып: 4 Ә |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Бүтіннің бөлігін табуға берілген есептер |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.1.2.14 аралас санды бұрыс бөлшекке және бұрыс бөлшекті аралас санға айналдыру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру, өзін – өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру 2 мин |
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру ширату жаттығуларын жасату арқылы жүреді. Топқа бөлу «Word wall» әдісімен жүреді. Өткен тақырыпқа шолу, жаңа тақырыпты ашу: А)Үйге берілген тапсырманы тексеру. -Ал бүгінгі сабағымызда пайыздарды анықтауға берілген тапсырмаларды талдап шығаруды жалғастыратын боламыз. Оқу мақсаты жарияланады. |
Топтарға бірігеді. Тапсырма тексертеді. |
«Киіз үй бағалау» әдісі. Жауабын толықтыру, тиімді кері байланыс жасау. |
https://wordwall.net/ru/resource/68842053 https://youtu.be/TriB4SHx-ho?si=-bv-yH_4JxhRrME0
|
|
Жаңа білім 10 мин 2 мин 15 мин Бекіту 13 мин |
(Ұ, Д) 1- тапсырмада дәптермен жұмыс жүзеге асады.
1)
2) 2-тапсырма Есептеп шығар
3)
Саралау тәсілі «Тапсырма» арқылы жүзеге асады 4-тапсырма. Пайызды бөлшек түрінде жаз
Сергіту сәтінде Жаттығу жасайды.
(Т) 5- тапсырма «Ойлан, жұптас, талқыла» әдісі.
6- тапсырма
.7- тапсырма
8- тапсырма
9- тапсырма Саралау тәсілі: «Тапсырма» арқылы жүзеге асады Кейбір оқушыға:115-бет №9. |
Тапсырмаларды орындайды. Тапсырмаларды орындайды. Тапсырма орындайды. тапсырма «Ойлан, жұптас, талқыла» әдісі.
|
Дескриптор: - Бөлшектердің өсу ретін табады-1балл.
Есептің шешуін,жауабын табады-2 балл
Есептің шешуін,жауабын табады-2 балл
Бөлшектермен берілген өрнектердің мәнін есептейді-1балл
Есептің шешуін,жауабын табады-2 балл
Теңдеуді шешеді-1 балл
Амалдардың орындалу ретін жазады және орнектің мәнін табады-1-балл
Ауызш орындайды |
Математика 4-сынып 3-бөлім |
|
Қорытынды 3 мин |
Кері байланыс: «Жетістік баспалдағы» әдісі бойынша өтеді. Үй тапсырмасы: 117-бет №10. |
Рефлексия жасайды. |
ҚБ қойылады. |
|
шағым қалдыра аласыз












