Сабақ жоспары
|
Тарау тақырыбы:Тасбақа |
||||||||||||||||||
|
Мектеп: жалпы білім беретін орта мектеп |
||||||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Сембина Г.С. |
|||||||||||||||||
|
Сынып -4 |
Қатысып отырғандары- |
Келмегендер саны- |
||||||||||||||||
|
Осының алдындағы оқу |
«Жолбарыс». |
|||||||||||||||||
|
Стартер: |
Сабақ тақырыбына шығу: «Тасбақа туралы өлең тыңдату» Графикалық кесте» арқылы бағалау. |
|||||||||||||||||
|
Кіріспе: |
Тасбақа өлеңінен үзінді Сұрақтарға жауап беру. |
|||||||||||||||||
|
Оқыту мақсаты |
Жануарлар модулі бойынша алған білімдерін толықтыру Оқушылардың сауаттылықтарын қалыптастыру |
|||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілуге тиіс мақсаттар |
Өлеңбойынша үзіндінің негізгі идеясын түсіну, оқулықпен жұмыс. Тірек сөздер мен фразаларды қолданып, кейіпкерлерді сөйлету. Үзіндіні аяқтау. |
|||||||||||||||||
|
|
Барлық оқушылар істей алады: үзінді мазмұнын түсінеді, сұрақтарға жауап береді. |
|||||||||||||||||
|
|
Оқушылардың көпшілігі істей алады: үзінді мазмұнын түсінеді, диалог дайындайды, үзіндіні аяқтайды. |
|||||||||||||||||
|
Кейбір оқушылар істей алады: үзінді мазмұнын түсінеді, мазмұнын айта алады . |
||||||||||||||||||
|
Табыс критерийі |
||||||||||||||||||
|
Үзіндіні түсінеді. Тірек сөздер мен фразаларды қолданады. |
Үзіндіні түсінеді. Тірек сөздер мен фразаларды қолдану барысында қиналады. |
|||||||||||||||||
|
Даму |
Тасбақа» өлеңінен үзінді тыңдалады |
|||||||||||||||||
|
Ой қозғау |
«Инсерт» әдісі |
|||||||||||||||||
|
Мәтінді оқып, кодтау. Оқылым әрекетіне арналған тапсырма. Тасбақалардың ерекшелігі денесі сүйекті-мүйізді не сүйекті-терілі сауытпен қапталған. Арқа сауытын карапакс, ал бауыр сауытынпластрон деп атайды. Сауытының ұзындығы 12 см-ден 2 м-ге дейін жетеді. Карапакс теріден дамыған сүйек тақташықтарынан тұрады; оның ішкі бетіне омыртқа қанаттары және қабырғалар бекиді. Пластронның тақташықтары бұғана мен құрсақ қабырғаларынан құралған.
ІІ. Белсенді әдіс-тәсілдер негізінде тапсырма дайындаңдар. Тапсырма сөйлесім әрекетіне бағытталған. Диалогты досыңмен оқы
-Сәлем,Данияр! -Сәлем , Вова ! - Сен қайда барасың ? - Мен зоопаркке барамын. - Онда жанарлар ма? -Иә,бар. - Қандай жануарлар? -Түрлі жануарлар. - Сен нені көруге бара жатырсың? - Мен тасбақаны көруге бара жатырмын.
|
||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||
|
Тапсырманы аяқтау. Тапсырма жазылым әрекетіне бағытталған
|
||||||||||||||||||
|
Пленарий |
Мәтінді толықтыру |
|||||||||||||||||
|
Нақтылау. Тілдесім әрекетіне бағытталған. Сын есімдерді қатыстырып тасбақаны суретте. |
|
|||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||
|
|
|
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||
|
Қорытынды бағалау |
||||||||||||||||||
|
Сіздің әрекетіңіз сәтті шықты? Нәтижелі болды!
Оқыту мен оқу барысында қай әдіс сабақты жақсартатын еді деп ойлайсыз? Сабақ барысында мен сынып туралы және жекелеген оқушы туралы не білдім? Келесі сабаққа дайындалуға маған осы ақпараттар қандай көмек көрсетеді? 1. ________________ сабаққа қатысу барысында белсенділік танытты. 2. Күрделенген тапсырмалар жасауға ой тасталды.
|
||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
4 орыс сыныбы "Тасбақа" сабақ жоспары
4 орыс сыныбы "Тасбақа" сабақ жоспары
Сабақ жоспары
|
Тарау тақырыбы:Тасбақа |
||||||||||||||||||
|
Мектеп: жалпы білім беретін орта мектеп |
||||||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Сембина Г.С. |
|||||||||||||||||
|
Сынып -4 |
Қатысып отырғандары- |
Келмегендер саны- |
||||||||||||||||
|
Осының алдындағы оқу |
«Жолбарыс». |
|||||||||||||||||
|
Стартер: |
Сабақ тақырыбына шығу: «Тасбақа туралы өлең тыңдату» Графикалық кесте» арқылы бағалау. |
|||||||||||||||||
|
Кіріспе: |
Тасбақа өлеңінен үзінді Сұрақтарға жауап беру. |
|||||||||||||||||
|
Оқыту мақсаты |
Жануарлар модулі бойынша алған білімдерін толықтыру Оқушылардың сауаттылықтарын қалыптастыру |
|||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілуге тиіс мақсаттар |
Өлеңбойынша үзіндінің негізгі идеясын түсіну, оқулықпен жұмыс. Тірек сөздер мен фразаларды қолданып, кейіпкерлерді сөйлету. Үзіндіні аяқтау. |
|||||||||||||||||
|
|
Барлық оқушылар істей алады: үзінді мазмұнын түсінеді, сұрақтарға жауап береді. |
|||||||||||||||||
|
|
Оқушылардың көпшілігі істей алады: үзінді мазмұнын түсінеді, диалог дайындайды, үзіндіні аяқтайды. |
|||||||||||||||||
|
Кейбір оқушылар істей алады: үзінді мазмұнын түсінеді, мазмұнын айта алады . |
||||||||||||||||||
|
Табыс критерийі |
||||||||||||||||||
|
Үзіндіні түсінеді. Тірек сөздер мен фразаларды қолданады. |
Үзіндіні түсінеді. Тірек сөздер мен фразаларды қолдану барысында қиналады. |
|||||||||||||||||
|
Даму |
Тасбақа» өлеңінен үзінді тыңдалады |
|||||||||||||||||
|
Ой қозғау |
«Инсерт» әдісі |
|||||||||||||||||
|
Мәтінді оқып, кодтау. Оқылым әрекетіне арналған тапсырма. Тасбақалардың ерекшелігі денесі сүйекті-мүйізді не сүйекті-терілі сауытпен қапталған. Арқа сауытын карапакс, ал бауыр сауытынпластрон деп атайды. Сауытының ұзындығы 12 см-ден 2 м-ге дейін жетеді. Карапакс теріден дамыған сүйек тақташықтарынан тұрады; оның ішкі бетіне омыртқа қанаттары және қабырғалар бекиді. Пластронның тақташықтары бұғана мен құрсақ қабырғаларынан құралған.
ІІ. Белсенді әдіс-тәсілдер негізінде тапсырма дайындаңдар. Тапсырма сөйлесім әрекетіне бағытталған. Диалогты досыңмен оқы
-Сәлем,Данияр! -Сәлем , Вова ! - Сен қайда барасың ? - Мен зоопаркке барамын. - Онда жанарлар ма? -Иә,бар. - Қандай жануарлар? -Түрлі жануарлар. - Сен нені көруге бара жатырсың? - Мен тасбақаны көруге бара жатырмын.
|
||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||
|
Тапсырманы аяқтау. Тапсырма жазылым әрекетіне бағытталған
|
||||||||||||||||||
|
Пленарий |
Мәтінді толықтыру |
|||||||||||||||||
|
Нақтылау. Тілдесім әрекетіне бағытталған. Сын есімдерді қатыстырып тасбақаны суретте. |
|
|||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||
|
|
|
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||
|
Қорытынды бағалау |
||||||||||||||||||
|
Сіздің әрекетіңіз сәтті шықты? Нәтижелі болды!
Оқыту мен оқу барысында қай әдіс сабақты жақсартатын еді деп ойлайсыз? Сабақ барысында мен сынып туралы және жекелеген оқушы туралы не білдім? Келесі сабаққа дайындалуға маған осы ақпараттар қандай көмек көрсетеді? 1. ________________ сабаққа қатысу барысында белсенділік танытты. 2. Күрделенген тапсырмалар жасауға ой тасталды.
|
||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз















