|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану |
|||||
|
Бөлім: |
Өзім туралы. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 1 « » |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 4 сабақ. Отбасы өмірі. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.1.1.3 отбасы мүшелерінің арасындағы өзара қамқорлықтың маңызын түсіндіріп, мысал келтіру ; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Қамқорлық не екенін біледі; Өз отбасы туралы айтып береді; |
|||||
|
Құндылықтар |
Қыркүйек – еңбекқорлық және кәсіби біліктілік айы 4-апта дәйексөзі: «Еңбек – жай ғана қызмет емес, адам болмысының айнасы».(Абай) |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 6 мин |
Психологиялық ахуалды қалыптастыру. ЖИдың көмегімен Сабаққа дайындық жасату. Атам, әжем қасымда Мен бақытты баламын! Ата- анамды қуантып, Жақсы азамат боламын! Өткенді қайталау Мектеп туралы алған білімдерін еске түсіру. "Дұрыс*Бұрыс" әдісі Ойын шарты бойынша өткен сабақ туралы бірнеше дұрыс және қате мәліметтер жазамын, сыныпты үш топқа бөліп тұрғызып, екі орындық қоямын, дұрыс мәлімет оқылса дұрыс орындығына немесе керісінше жылдам отыру керек, кім біріншісоған смайликтер беремін,соңында қай топтың смайликтері көп санаймыз |
Өлең жолдарын бірге қайталайды Ойынды шартымен ойнайды |
Оқушылар жауабын толықтырып, әр қайсысына тиімді кері байланыс беріп отыру Мадақтап отыру
|
|
||
|
Сабақтың ортасы 23 м ин |
Жаңа тақырыпӘр адамның өз отбас бар. Отбасы – ең жақын туыс адамдар. Отбасы мүшелері бірін-бірі сыйлап, қамқорлық көрсетеді.
Ақмаралдың отбасы мүшелерін ата. Әкесі мен анасы қайда жұмыс істейді? Атасы мен әжесі және балалр немен айналысады? Ақмаралың отбасы бір-іріне қамқор бола алады ма? Өз отбасың туралы айтып бер.
Қ Қамқорлық - көмек беру, қайырымдылық таныту. «Оқушылар сұрақ қояды» әдісі. Оқушыларға бүгінгі өтілген сабақ бойынша қорытындылау мақсатында сұрақтар қоюға мүмкіндік жасаңыз. Сұрақтар сыныптастарға, мұғалімге қойылуы мүмкін немесе талқылауды дамыту құралы ретінде қолданылуы тиіс. Жазбаша түрдегі сұрақтарға арналған «Сұрақтар қорапшасы» оқушылар үшін қарым-қатынас жасаудың өзгешелеу түрі болып табылады. ҚБ тапсырма:
|
Жұмбақтың шешуі: Сағат Сұрақтарға жауап береді Сұрақтар құрастырады Қб тапсырмасын орындайды.
|
Дескриптор: Күн тәртібі ережесіе біледі; Дескриптор: жұмбақтың шешуін табады; с Дескриптор: -Ребусты ң шешуін табады; - Дескриптор: - Сұрақтар қорапшасын қолданады; Қатысты сұрақтар қояды;
|
Презентация кітап |
||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Кері байланысты «Алтын микрафон» әдісі арқылы береді. -Бүгінгі сабақтың тақырыбы не туралы болды? -Сабақ барысында не ұнады? -Қай тапсырманы орындауда қиналдың?» |
|
|
|
||
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
4 саб дүниетану.docx
4 саб дүниетану.docx
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану |
|||||
|
Бөлім: |
Өзім туралы. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 1 « » |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 4 сабақ. Отбасы өмірі. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.1.1.3 отбасы мүшелерінің арасындағы өзара қамқорлықтың маңызын түсіндіріп, мысал келтіру ; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Қамқорлық не екенін біледі; Өз отбасы туралы айтып береді; |
|||||
|
Құндылықтар |
Қыркүйек – еңбекқорлық және кәсіби біліктілік айы 4-апта дәйексөзі: «Еңбек – жай ғана қызмет емес, адам болмысының айнасы».(Абай) |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 6 мин |
Психологиялық ахуалды қалыптастыру. ЖИдың көмегімен Сабаққа дайындық жасату. Атам, әжем қасымда Мен бақытты баламын! Ата- анамды қуантып, Жақсы азамат боламын! Өткенді қайталау Мектеп туралы алған білімдерін еске түсіру. "Дұрыс*Бұрыс" әдісі Ойын шарты бойынша өткен сабақ туралы бірнеше дұрыс және қате мәліметтер жазамын, сыныпты үш топқа бөліп тұрғызып, екі орындық қоямын, дұрыс мәлімет оқылса дұрыс орындығына немесе керісінше жылдам отыру керек, кім біріншісоған смайликтер беремін,соңында қай топтың смайликтері көп санаймыз |
Өлең жолдарын бірге қайталайды Ойынды шартымен ойнайды |
Оқушылар жауабын толықтырып, әр қайсысына тиімді кері байланыс беріп отыру Мадақтап отыру
|
|
||
|
Сабақтың ортасы 23 м ин |
Жаңа тақырыпӘр адамның өз отбас бар. Отбасы – ең жақын туыс адамдар. Отбасы мүшелері бірін-бірі сыйлап, қамқорлық көрсетеді.
Ақмаралдың отбасы мүшелерін ата. Әкесі мен анасы қайда жұмыс істейді? Атасы мен әжесі және балалр немен айналысады? Ақмаралың отбасы бір-іріне қамқор бола алады ма? Өз отбасың туралы айтып бер.
Қ Қамқорлық - көмек беру, қайырымдылық таныту. «Оқушылар сұрақ қояды» әдісі. Оқушыларға бүгінгі өтілген сабақ бойынша қорытындылау мақсатында сұрақтар қоюға мүмкіндік жасаңыз. Сұрақтар сыныптастарға, мұғалімге қойылуы мүмкін немесе талқылауды дамыту құралы ретінде қолданылуы тиіс. Жазбаша түрдегі сұрақтарға арналған «Сұрақтар қорапшасы» оқушылар үшін қарым-қатынас жасаудың өзгешелеу түрі болып табылады. ҚБ тапсырма:
|
Жұмбақтың шешуі: Сағат Сұрақтарға жауап береді Сұрақтар құрастырады Қб тапсырмасын орындайды.
|
Дескриптор: Күн тәртібі ережесіе біледі; Дескриптор: жұмбақтың шешуін табады; с Дескриптор: -Ребусты ң шешуін табады; - Дескриптор: - Сұрақтар қорапшасын қолданады; Қатысты сұрақтар қояды;
|
Презентация кітап |
||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Кері байланысты «Алтын микрафон» әдісі арқылы береді. -Бүгінгі сабақтың тақырыбы не туралы болды? -Сабақ барысында не ұнады? -Қай тапсырманы орындауда қиналдың?» |
|
|
|
||
|
|
|
шағым қалдыра аласыз



ұрақтарға жауап
береді;
отбасы мүшелерінің
міндеттерін
белгілейжі;














