|
ПӘН |
Математика |
||||||
|
Бөлім_ |
|
||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Төрт санына қосу, азайту |
||||||
|
Күні |
|
|
|
||||
|
|
|
Қатысқандар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
||
|
Оқу мақсаты: |
|
||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
|
||||||
|
Бағалау критериялары |
|
||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||
|
Сабақ кезеңіУақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы минут |
Оқушылармен сәлемдес Оқушылардың назарын аударып, зейінін шоғырландыруды «Шапалақ» әдісімен жүргіземін. Кім мені есітіп тұр – 1 шапалақ Кім мені көріп тұр – 2 шапалақ Кім мені естіп те тұр, көріп те тұр – 3 шапалақ Жағымды атмосфера орнату |
Мұғалім нұсқаулығын орындайды Оқушылар: Шырылдады қоңырау Біз сабақты бастаймыз. Партамызға отырып “Табыс” тілеп көзбенен Жаңа білім алуға Алға қадам бастаймыз. |
Мұғалім ұйымдастыру кезеңінде белсенділік танытқан оқушыларды «Мадақтау сөз» әдісі арқылы бағалайды: «Жарайсың! Жақсы! Өте жақсы! Талпын!» |
|
|
|
Үй тапсырмасын тексеру
|
1. Бір қолыңда неше саусақ? 2. Бір аптада неше күн бар? 3. 7 мен 9-дың көрші саны 4. Қазақ алфавитінде қанша әріп бар? 5. Бірінші қосылғыш – 7, екінші қосылғыш – 2, қосындының мәні нешеге тең? 6. 1 жылда неше ай бар? 7. Азайғыш – 8, азайтқыш – 3, айырманың мәні? 8. Азайтудың компоненттерін ата? 9. Ең үлкен бір таңбалы сан? 10. Ең кіші екі таңбалы сан? |
Дискриптор: Әрбір дұрыс есепке -1 балл |
https://wheelofnames.com/n8u-e5z |
|
Топқа бөлу минут |
Суреттер бойынша «Төрт түлік» «Төрт бағыт» «Төрт мезгіл» «Төртбұрыштар» |
Топқа барып орналасады. |
Мұғалім ұйымдастыру кезеңінде белсенділік танытқан оқушыларды «Мадақтау сөз» әдісі арқылы бағалайды: |
Сандар жазылған үлестірмелер |
|
Жаңа тақырыпты ашу |
|
|
|
|
|
Топтық жұмыс |
Ойлан, тап» ойыны
|
Ауызша есептеу |
Дискриптор: Әрбір дұрыс есепке -1 балл |
|
|
Жұптық тапсырма Жұптық жұмыс әр топтағы балалар жұптасып орындайды минут |
|
|
Дискриптор: Әр дұрыс есепке бір жетон |
Кеспе қағаздары |
|
Сергіту сәті |
Орнымыздан тұрайық, Алақанды ұрайық. Оңға қарай иіліп, Солға қарай иіліп, Бір отырып, бір тұрып, Сергіп бір алайық. |
Орындарынан тұрып, орындавйды |
|
|
|
Аквариумге балық салу |
Жекелей жұмыс |
Балық бойындағы есептерді шығарып аквариумге дүрыс орналастыру |
Дискриптор: Әр дұрыс есепке бір жетон |
|
|
|
Атасы Маржанға 4 алмұрт, ал әжесі 3 алма әкеп берді. Маржанда барлығы неше жеміс болды? |
|
|
|
|
Кері байланыс
Сабақты қорытындылау
5минут |
Сабақ соңында оқушылар рефлексия жүргізеді. |
|
|
|
|
Бағалау Үй тапсырмасын беру |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
4 санын қосу және азайту
4 санын қосу және азайту
|
ПӘН |
Математика |
||||||
|
Бөлім_ |
|
||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Төрт санына қосу, азайту |
||||||
|
Күні |
|
|
|
||||
|
|
|
Қатысқандар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
||
|
Оқу мақсаты: |
|
||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
|
||||||
|
Бағалау критериялары |
|
||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||
|
Сабақ кезеңіУақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы минут |
Оқушылармен сәлемдес Оқушылардың назарын аударып, зейінін шоғырландыруды «Шапалақ» әдісімен жүргіземін. Кім мені есітіп тұр – 1 шапалақ Кім мені көріп тұр – 2 шапалақ Кім мені естіп те тұр, көріп те тұр – 3 шапалақ Жағымды атмосфера орнату |
Мұғалім нұсқаулығын орындайды Оқушылар: Шырылдады қоңырау Біз сабақты бастаймыз. Партамызға отырып “Табыс” тілеп көзбенен Жаңа білім алуға Алға қадам бастаймыз. |
Мұғалім ұйымдастыру кезеңінде белсенділік танытқан оқушыларды «Мадақтау сөз» әдісі арқылы бағалайды: «Жарайсың! Жақсы! Өте жақсы! Талпын!» |
|
|
|
Үй тапсырмасын тексеру
|
1. Бір қолыңда неше саусақ? 2. Бір аптада неше күн бар? 3. 7 мен 9-дың көрші саны 4. Қазақ алфавитінде қанша әріп бар? 5. Бірінші қосылғыш – 7, екінші қосылғыш – 2, қосындының мәні нешеге тең? 6. 1 жылда неше ай бар? 7. Азайғыш – 8, азайтқыш – 3, айырманың мәні? 8. Азайтудың компоненттерін ата? 9. Ең үлкен бір таңбалы сан? 10. Ең кіші екі таңбалы сан? |
Дискриптор: Әрбір дұрыс есепке -1 балл |
https://wheelofnames.com/n8u-e5z |
|
Топқа бөлу минут |
Суреттер бойынша «Төрт түлік» «Төрт бағыт» «Төрт мезгіл» «Төртбұрыштар» |
Топқа барып орналасады. |
Мұғалім ұйымдастыру кезеңінде белсенділік танытқан оқушыларды «Мадақтау сөз» әдісі арқылы бағалайды: |
Сандар жазылған үлестірмелер |
|
Жаңа тақырыпты ашу |
|
|
|
|
|
Топтық жұмыс |
Ойлан, тап» ойыны
|
Ауызша есептеу |
Дискриптор: Әрбір дұрыс есепке -1 балл |
|
|
Жұптық тапсырма Жұптық жұмыс әр топтағы балалар жұптасып орындайды минут |
|
|
Дискриптор: Әр дұрыс есепке бір жетон |
Кеспе қағаздары |
|
Сергіту сәті |
Орнымыздан тұрайық, Алақанды ұрайық. Оңға қарай иіліп, Солға қарай иіліп, Бір отырып, бір тұрып, Сергіп бір алайық. |
Орындарынан тұрып, орындавйды |
|
|
|
Аквариумге балық салу |
Жекелей жұмыс |
Балық бойындағы есептерді шығарып аквариумге дүрыс орналастыру |
Дискриптор: Әр дұрыс есепке бір жетон |
|
|
|
Атасы Маржанға 4 алмұрт, ал әжесі 3 алма әкеп берді. Маржанда барлығы неше жеміс болды? |
|
|
|
|
Кері байланыс
Сабақты қорытындылау
5минут |
Сабақ соңында оқушылар рефлексия жүргізеді. |
|
|
|
|
Бағалау Үй тапсырмасын беру |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз




















