|
Бөлім: |
3-бөлім Бейне жасау (ортақ тақырыбы: "Табиғи құбылыстар") |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Жаңыл Қайсарқызы |
|
|
Күні: |
||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Бейнені өңдеу |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.2.4.1 бейнеклиптерді жасау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Бейнеклиптерді жасауды үйренеміз. |
|
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -_Тілінде кемістігі бар оқушыларды арнайы жазбаша тапсырмалар ұсыну; -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|
|
Заң және тәртіп құндылығы
|
Дәйек сөз - Тәртіп – тәрбие бастауы. - заң және құқық нормаларын білу; - өз міндеттеріне жауапкершілікпен қарау; - қиын жағдайда басқаларға көмектесуге дайын болу; |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың барысы 0-9мин |
Ұймдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесу, Сыныпта психологиялық Психологиялық тұрғыдан қолайлы атмосфераны құру: Өткен сабақты қайталау.
Қар кезегі әдісі Оқушыларға сұрақ жазылған қағаздар беріледі. Қағазда мен оқушылар бір біріне қарсы лақтырады. Қағаз тиген оқушы қағазды алып сұрақты оқып жауап береді. |
Сабаққа дайындалады, бір-біріне жақсы тілектер айтады. Өткен тоқсанда өткен тақырыптарға шолу жасайды. |
Белсенділігі бойынша «Мақтау» әдісімен бағалау Белсенділігі бойынша ауызша бағалайды: «Жарайсың», «Жақсы!», «Талпын!» |
Оқулық, презентация |
|
Сабақтың ортасы 10-40 |
Жаңа сабақ. VideoPad редакторы видионы өңдеу барысында қажет емес бөлігін кесіп тастауға болады. Ол үшін қызыл меңзермен бөлікті белгілеп, Жою батырмасын немесе Delete пернесін басамыз. Арнайы тақырыптарға видео қалай жасауға болады. Ол үшін арнайы тақырыпқа қатысты суреттерді немесе интернеттен дайын ақпараттардыбумаға жинақтап алған тиімді. VideoPad редакторында Файлды кірістіру батырмасы арқылы суреттерді кірістіріп орналастырамыз. Топтық жұмыс
Жұптық жұмыс
Жеке жұмыс
|
Оқушылар сұрақтарға жауап береді Дескриптор: - видиожазба терезесімен танысу; -VideoPad программасын орнату; - VideoPad программасында файлдарды жүктеу; -Видиожазбаны ойнату; Видиожазбаны тоқтату; Дескриптор: -оқушылар топпен бірлесе жұмыс істейді; -берілген батырманың анықтамасын дәптерлеріне жазады; Дескриптор: -оқушылар жұппен кестемен жұмыс істейді; -видеожазбаның пішімдерін жазады Дескриптор: -оқушылар интернеттен қыз қызығы тақырыбына видеожасайды; -видиожазбаға мәтін жазады. |
Мақтау Белсенділігі бойынша «Мақтау» әдісімен бағалау Белсенділігі бойынша ауызша бағалайды: «Жарайсың», «Жақсы!», «Талпын!» Белсенділігі бойынша ауызша бағалайды: «Жарайсың», «Жақсы!», «Талпын!» |
Оқулық Жұмыс парағы |
|
Сабақтын соңы 41-45 мин |
Үй жұмысы: Өзіңе ұнаған тақырыпқа вижео жасап келу. |
Үй тапсырмасын жазады Өз жұмысын бағалайды |
Стикермен жұмыс |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
4 сынып 19 сабақ Бейнені өңдеу ҚМЖ
4 сынып 19 сабақ Бейнені өңдеу ҚМЖ
|
Бөлім: |
3-бөлім Бейне жасау (ортақ тақырыбы: "Табиғи құбылыстар") |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Жаңыл Қайсарқызы |
|
|
Күні: |
||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Бейнені өңдеу |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.2.4.1 бейнеклиптерді жасау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Бейнеклиптерді жасауды үйренеміз. |
|
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -_Тілінде кемістігі бар оқушыларды арнайы жазбаша тапсырмалар ұсыну; -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|
|
Заң және тәртіп құндылығы
|
Дәйек сөз - Тәртіп – тәрбие бастауы. - заң және құқық нормаларын білу; - өз міндеттеріне жауапкершілікпен қарау; - қиын жағдайда басқаларға көмектесуге дайын болу; |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың барысы 0-9мин |
Ұймдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесу, Сыныпта психологиялық Психологиялық тұрғыдан қолайлы атмосфераны құру: Өткен сабақты қайталау.
Қар кезегі әдісі Оқушыларға сұрақ жазылған қағаздар беріледі. Қағазда мен оқушылар бір біріне қарсы лақтырады. Қағаз тиген оқушы қағазды алып сұрақты оқып жауап береді. |
Сабаққа дайындалады, бір-біріне жақсы тілектер айтады. Өткен тоқсанда өткен тақырыптарға шолу жасайды. |
Белсенділігі бойынша «Мақтау» әдісімен бағалау Белсенділігі бойынша ауызша бағалайды: «Жарайсың», «Жақсы!», «Талпын!» |
Оқулық, презентация |
|
Сабақтың ортасы 10-40 |
Жаңа сабақ. VideoPad редакторы видионы өңдеу барысында қажет емес бөлігін кесіп тастауға болады. Ол үшін қызыл меңзермен бөлікті белгілеп, Жою батырмасын немесе Delete пернесін басамыз. Арнайы тақырыптарға видео қалай жасауға болады. Ол үшін арнайы тақырыпқа қатысты суреттерді немесе интернеттен дайын ақпараттардыбумаға жинақтап алған тиімді. VideoPad редакторында Файлды кірістіру батырмасы арқылы суреттерді кірістіріп орналастырамыз. Топтық жұмыс
Жұптық жұмыс
Жеке жұмыс
|
Оқушылар сұрақтарға жауап береді Дескриптор: - видиожазба терезесімен танысу; -VideoPad программасын орнату; - VideoPad программасында файлдарды жүктеу; -Видиожазбаны ойнату; Видиожазбаны тоқтату; Дескриптор: -оқушылар топпен бірлесе жұмыс істейді; -берілген батырманың анықтамасын дәптерлеріне жазады; Дескриптор: -оқушылар жұппен кестемен жұмыс істейді; -видеожазбаның пішімдерін жазады Дескриптор: -оқушылар интернеттен қыз қызығы тақырыбына видеожасайды; -видиожазбаға мәтін жазады. |
Мақтау Белсенділігі бойынша «Мақтау» әдісімен бағалау Белсенділігі бойынша ауызша бағалайды: «Жарайсың», «Жақсы!», «Талпын!» Белсенділігі бойынша ауызша бағалайды: «Жарайсың», «Жақсы!», «Талпын!» |
Оқулық Жұмыс парағы |
|
Сабақтын соңы 41-45 мин |
Үй жұмысы: Өзіңе ұнаған тақырыпқа вижео жасап келу. |
Үй тапсырмасын жазады Өз жұмысын бағалайды |
Стикермен жұмыс |
|
шағым қалдыра аласыз

















