|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||||||
|
Пәні: |
|
|||||||||||||
|
Бөлім: |
|
|||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
|
|||||||||||||
|
Оқу жоспарына сай оқу мақсаты: |
4.2.3.1 Шығарманың тақырыбын және негізгі ойды анықтау, автордың ойын мәтін деректерінен келтіре отырып дәлелдеу 4.3.2.1 Таныс мәтінге жаңа кейіпкерлер қосу, жаңа сюжеттер енгізу/өлең (төрт жолды) жазу |
|||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шығарманың негізгі ойын анықтайды, Таныс мәтінге жаңа кейіпкерлер қосу, жаңа сюжеттер енгізу/өлең (төрт жолды) жазу |
|||||||||||||
|
Құндылықтар және оның мақсаттары |
Сабақ құндылығы: ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Апта дәйексөзі: Тәртіп-тәрбие бастауы. |
|||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады Психологиялық ахуалды жақсартуға қатысады Күнге көтеріп қолымды Бір,екі,үш деп соғайын Қарап тұрған көршіме Қолымды бір бұлғайын
Құндылық мақсаты: Еңбекке, еңбек адамдарына деген құрмет көрсету Өткен тақырыпты пысықтау: https://wordwall.net/play/87717/990/4610,0,
Жарайсыңдар!
(https://www.google.com/intl/ru/earth/about/)
(Балалардың пікірін тыңдау)
Сабақтың мақсаты: Шығарманың негізгі ойын анықтайды, Таныс мәтінге жаңа кейіпкерлер қосу, жаңа сюжеттер енгізу/өлең (төрт жолды) жазу 1 – тапсырма (оқылымы) ФС тапсырмасы
2 – тапсырма Фс тапсырмасы Саралау - диалог Егер Жер сөйлей алса» Комиксті сөйлетіп, Жерге (жан бітіріп сөйлетіп көреді:
СЕРГІТУ СӘТІ 3 – тапсырма Сызбаны толтыр ФС тапсырмасы
4 – тапсырма (топтық жұмыс) ФС тапсырмасы
Саралау - диалог «Ғылым мен техника жетістіктері арқылы адам «Жер» ғаламшарларының мәселелерін қалай шешеді?
2 – топ Электр мен Көмірдің атынан айтыс ұйымдастырыңдар.Үшінші кейіпкерді қос және оның сөзін жаз. Оқушыларға дайындалуға уақыт беріледі.
3 – топ
Жердің басты 3 мәселесіне тоқталыңдар; Оны шешу жолдарын ұсыныңдар;
5 – тапсырма https://wordwall.net/play/87798/710/1924
(«Жердің жүрегін тыңдайық»)
Жарайсыңдар!
Үйге: Электр қуатынсыз өмір тақырыбында шығарма жазу
https://view.genially.com/66aa50b9162aa00d4d44600b (кері байланыс)
|
амандасады
психологиялық ахуалға қатысады
үй тапсырмасын пысықтайды
жерге қамқорлық көрсету туралы ойларымен бөліседі
сабақ мақсатымен танысады
оқулықпен жұмыс жасайды
комикс жасайды
сергіту сәтіне қатысады
сызбаны толтырады
топтық жұмыстарды орындайды
қортынды сұрақтарға жауап береді
үйге тапсырма алады
кері байланыс береді |
ұпайларын бағалау парағына жазады
Дескриптор:
Сұрақтарға қатесіз жауап
береді;
Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды – 1 б жер ғаламшары туралы сұрақтарға жауап береді – 1 б Жылу көздері туралы айтады – 1 б Жалпы – 3 б ҚБ: керемет!
Дескриптор: Жердің мәселелерін Жердің өзі болып айтады – 1б Өз ойларын қорғайды – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Тамаша!
Дескриптор: Сызбаны дұрыс толтырады – 1 б Электр қуатын үнемдеу туралы айтады – 1б Жалпы – 2 б ҚБ: Өте жақсы!
Дескриптор: Өз жобаларын қорғайды – 1 б Мәселенің шешімін ұсынады – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: тамаша!
Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді – 1 б ҚБ: Тамаша! |
слайд
https://wordwall.net/play/87717/990/4610,0,
https://www.google.com/intl/ru/earth/about/)
оқулық
комикс
сызба
суреттер
https://wordwall.net/play/87798/710/1924
https://view.genially.com/66aa50b9162aa00d4d44600b
|
||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
4 сынып Жердің жүрегін тыңдайық
4 сынып Жердің жүрегін тыңдайық
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||||||
|
Пәні: |
|
|||||||||||||
|
Бөлім: |
|
|||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
|
|||||||||||||
|
Оқу жоспарына сай оқу мақсаты: |
4.2.3.1 Шығарманың тақырыбын және негізгі ойды анықтау, автордың ойын мәтін деректерінен келтіре отырып дәлелдеу 4.3.2.1 Таныс мәтінге жаңа кейіпкерлер қосу, жаңа сюжеттер енгізу/өлең (төрт жолды) жазу |
|||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шығарманың негізгі ойын анықтайды, Таныс мәтінге жаңа кейіпкерлер қосу, жаңа сюжеттер енгізу/өлең (төрт жолды) жазу |
|||||||||||||
|
Құндылықтар және оның мақсаттары |
Сабақ құндылығы: ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Апта дәйексөзі: Тәртіп-тәрбие бастауы. |
|||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады Психологиялық ахуалды жақсартуға қатысады Күнге көтеріп қолымды Бір,екі,үш деп соғайын Қарап тұрған көршіме Қолымды бір бұлғайын
Құндылық мақсаты: Еңбекке, еңбек адамдарына деген құрмет көрсету Өткен тақырыпты пысықтау: https://wordwall.net/play/87717/990/4610,0,
Жарайсыңдар!
(https://www.google.com/intl/ru/earth/about/)
(Балалардың пікірін тыңдау)
Сабақтың мақсаты: Шығарманың негізгі ойын анықтайды, Таныс мәтінге жаңа кейіпкерлер қосу, жаңа сюжеттер енгізу/өлең (төрт жолды) жазу 1 – тапсырма (оқылымы) ФС тапсырмасы
2 – тапсырма Фс тапсырмасы Саралау - диалог Егер Жер сөйлей алса» Комиксті сөйлетіп, Жерге (жан бітіріп сөйлетіп көреді:
СЕРГІТУ СӘТІ 3 – тапсырма Сызбаны толтыр ФС тапсырмасы
4 – тапсырма (топтық жұмыс) ФС тапсырмасы
Саралау - диалог «Ғылым мен техника жетістіктері арқылы адам «Жер» ғаламшарларының мәселелерін қалай шешеді?
2 – топ Электр мен Көмірдің атынан айтыс ұйымдастырыңдар.Үшінші кейіпкерді қос және оның сөзін жаз. Оқушыларға дайындалуға уақыт беріледі.
3 – топ
Жердің басты 3 мәселесіне тоқталыңдар; Оны шешу жолдарын ұсыныңдар;
5 – тапсырма https://wordwall.net/play/87798/710/1924
(«Жердің жүрегін тыңдайық»)
Жарайсыңдар!
Үйге: Электр қуатынсыз өмір тақырыбында шығарма жазу
https://view.genially.com/66aa50b9162aa00d4d44600b (кері байланыс)
|
амандасады
психологиялық ахуалға қатысады
үй тапсырмасын пысықтайды
жерге қамқорлық көрсету туралы ойларымен бөліседі
сабақ мақсатымен танысады
оқулықпен жұмыс жасайды
комикс жасайды
сергіту сәтіне қатысады
сызбаны толтырады
топтық жұмыстарды орындайды
қортынды сұрақтарға жауап береді
үйге тапсырма алады
кері байланыс береді |
ұпайларын бағалау парағына жазады
Дескриптор:
Сұрақтарға қатесіз жауап
береді;
Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды – 1 б жер ғаламшары туралы сұрақтарға жауап береді – 1 б Жылу көздері туралы айтады – 1 б Жалпы – 3 б ҚБ: керемет!
Дескриптор: Жердің мәселелерін Жердің өзі болып айтады – 1б Өз ойларын қорғайды – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Тамаша!
Дескриптор: Сызбаны дұрыс толтырады – 1 б Электр қуатын үнемдеу туралы айтады – 1б Жалпы – 2 б ҚБ: Өте жақсы!
Дескриптор: Өз жобаларын қорғайды – 1 б Мәселенің шешімін ұсынады – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: тамаша!
Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді – 1 б ҚБ: Тамаша! |
слайд
https://wordwall.net/play/87717/990/4610,0,
https://www.google.com/intl/ru/earth/about/)
оқулық
комикс
сызба
суреттер
https://wordwall.net/play/87798/710/1924
https://view.genially.com/66aa50b9162aa00d4d44600b
|
||||||||||
шағым қалдыра аласыз


















