|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
18.09.2024 |
|||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Кейіпкердің костюмін өзгерту. Жоба құру. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.4.1.1 кірістірілген циклды жүзеге асыру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
Scratch программалау ортасын іске қосады. |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
кеіпкерді таңдайды, оған қозғалыс командаларын қолданады |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
жобаны өз ойыңмен жалғастырады |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. Психологиялық ахуал Эмотцияны қайталау әдісі 3.Өткен сабақты қайталау. -Костюм ауыстыру деген не? -Костюм ауыстыру үшін қандай блок қолданылады? -Циклдік командалар қай блокта орналасқан? ҚБ: геометриялық фигуралар |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Сұрақтарға жауап береді. |
с |
Стикер |
|
Сабақтың ортасы |
(М) Алған біліміңді өмірде қажет кезде қолдану үшін жоба құрып үйренеміз. Жобаның мақсаты: Спрайттардың костюмін ауыстыру. Жұмыс барысы: - Scratch программасын іске қосу; -Интернеттен қажетті суреттерді жинақтау; -Кейіпкердің әр бағытқа қозғалысын жасау; -Фон мен спрайттардың костюмдерін ауыстыру; -жобаны сақтау. Жеке жұмыс. 1-тапсырма.
Дескриптор: -Интернеттен сурет жүктейді, оны бумаға сақтайды; - Scratch программасын іске қосады; -кеіпкерді таңдайды, оған қозғалыс командаларын қолданады. ҚБ: геометриялық фигуралар Сергіту сәті суреттегіні қайтала 2-тапсырма.
Дескриптор: -кейіпкерге костюм ауыстырады; -кейіпкерге мәлімет айтуға командаларды қолданады. ҚБ: геометриялық фигуралар 3-тапсырма.
Дескриптор: -сахнаның фонын ауыстырады; -жобаны өз ойыңмен жалғастырады; -жобаны бумаға сақтайды. ҚБ: геометриялық фигуралар |
Мұғалімді тыңдайды 1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3-тапсырманы орындайды |
стикер
стикер стикер |
Компьютер Scratch программалау ортасы |
|
Сабақтың соңы |
.Кері
байланыс: джостик
әдісі |
Өзін-өзі бағалау. |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
Тақырыпты қайталау |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
4 сынып Кейіпкердің костюмін өзгерту. Жоба құру.
4 сынып Кейіпкердің костюмін өзгерту. Жоба құру.
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
18.09.2024 |
|||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Кейіпкердің костюмін өзгерту. Жоба құру. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.4.1.1 кірістірілген циклды жүзеге асыру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
Scratch программалау ортасын іске қосады. |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
кеіпкерді таңдайды, оған қозғалыс командаларын қолданады |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
жобаны өз ойыңмен жалғастырады |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. Психологиялық ахуал Эмотцияны қайталау әдісі 3.Өткен сабақты қайталау. -Костюм ауыстыру деген не? -Костюм ауыстыру үшін қандай блок қолданылады? -Циклдік командалар қай блокта орналасқан? ҚБ: геометриялық фигуралар |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Сұрақтарға жауап береді. |
с |
Стикер |
|
Сабақтың ортасы |
(М) Алған біліміңді өмірде қажет кезде қолдану үшін жоба құрып үйренеміз. Жобаның мақсаты: Спрайттардың костюмін ауыстыру. Жұмыс барысы: - Scratch программасын іске қосу; -Интернеттен қажетті суреттерді жинақтау; -Кейіпкердің әр бағытқа қозғалысын жасау; -Фон мен спрайттардың костюмдерін ауыстыру; -жобаны сақтау. Жеке жұмыс. 1-тапсырма.
Дескриптор: -Интернеттен сурет жүктейді, оны бумаға сақтайды; - Scratch программасын іске қосады; -кеіпкерді таңдайды, оған қозғалыс командаларын қолданады. ҚБ: геометриялық фигуралар Сергіту сәті суреттегіні қайтала 2-тапсырма.
Дескриптор: -кейіпкерге костюм ауыстырады; -кейіпкерге мәлімет айтуға командаларды қолданады. ҚБ: геометриялық фигуралар 3-тапсырма.
Дескриптор: -сахнаның фонын ауыстырады; -жобаны өз ойыңмен жалғастырады; -жобаны бумаға сақтайды. ҚБ: геометриялық фигуралар |
Мұғалімді тыңдайды 1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3-тапсырманы орындайды |
стикер
стикер стикер |
Компьютер Scratch программалау ортасы |
|
Сабақтың соңы |
.Кері
байланыс: джостик
әдісі |
Өзін-өзі бағалау. |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
Тақырыпты қайталау |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз














