|
Білім беру ұйымының атауы |
С.Сейфуллин атындағы ЖББМ |
|||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||||||||
|
Бөлім: |
Мамандық әлемі |
|||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Асылбекова айнагуль Кабкешевна |
|||||||||||
|
Күні: |
12.12.2024ж |
|||||||||||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 42 сабақ. Оқыған жетер мұратқа. Ашық сабақ Қарағым. Шәкірт ойы |
|||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.1.4.2–сөйлеу барысында фотосуреттер қолдану 4.3.3.1 шығармашылық жұмысын сызба, диафильм, презентация түрінде ұсыну |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіннің негізгі ойын түсінеді,шығармашылық жұмыс жасай алады |
|||||||||||
|
Құндылықтар |
ҰЛТТЫҚ МҮДДЕ: Қоғам игілігі үшін қызмет ету |
|||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру
Өткен білімді еске түсіру
Жаңа білім
Бекіту
Кері байланыс |
Сабаққа дайындық
Үй тапсырмасын сұрау
Жаңа тақырып 1 тапсырма
2 тапсырма М. Жұмабаевтың «Қарағым» және С. Торайғыровтың «Шәкірт ойы» өлеңдерін мәнерлеп, түсіндіре оқып береді
«Эйлер дөңгелегі» әдісі
Екі өлеңді салыстырып ,ортақ ойын жазу.
3 тапсырма. Топтық жұмыс «Салыстыру» әдісі «Босқа жүру» дегенді қалай түсінесің?
ЕБҚ «Шәкірт ойы» өлңін мәнерлеп оқы ЕҚБ «Қарағым» өлеңінің мазмұны бойынша шағын эссе жаз
Үй тапсырмасы Ұнаған өлеңді жаттап келу
|
Үй тапсырмасын айтады
Осыдан кейін балалар адамға білім не үшін керек екенін айтады, пікірлерін білдіреді
Дәптермен жұмыс сөздік жұмысын жасайды
Өлеңдерді мәнерлеп оқиды
Екі өлеңді салыстырады
Топтық жұмыс жасайды
Жеке жұмыс жасайды
Үйге тапсырма алады Кері байланыс жасайды Сабақтан алған әсерлерін айтады
|
ҚБ:
Дескриптор: Көркем жазу емлесін сақтайды-1Б Білім туралы көзқарастары қалыптасқан, Қарманған қарап қалмас, кемеңгер сөздерінің мағансын ашады -2Б
Дескриптор: Өлеңдерді мәнерлеп,түсініп оқи алады-1Б Екі өлеңді салыстыра алады-1Б
ҚБ: Керемет!
Дескриптор. Сөздің мағынасын біледі-1Б Топтық жұмыста нәтиже көрсете алады-1Б
Керемет! Дескриптор: Өлеңді жатқа оқиды-1Б Өлең мазмұнын түсінеді-1Б
|
Суреттер
Слайд №1 авторлар дың суреттері
Слайд № 2 оқушылар туралы суреттер
Слайд № 3 авторлар туралы мәліметтер Плакат
Эйлер дөңгелегі
Оқулық
Кесте Топтастыру ға арналған плакат
Эссе жазуға арналған парақтар
Кері байланыс парағы
Орындық
|
||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
4 сынып Мамандықтар әлемі. Зерттеу сабағы
4 сынып Мамандықтар әлемі. Зерттеу сабағы
|
Білім беру ұйымының атауы |
С.Сейфуллин атындағы ЖББМ |
|||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||||||||
|
Бөлім: |
Мамандық әлемі |
|||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Асылбекова айнагуль Кабкешевна |
|||||||||||
|
Күні: |
12.12.2024ж |
|||||||||||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 42 сабақ. Оқыған жетер мұратқа. Ашық сабақ Қарағым. Шәкірт ойы |
|||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.1.4.2–сөйлеу барысында фотосуреттер қолдану 4.3.3.1 шығармашылық жұмысын сызба, диафильм, презентация түрінде ұсыну |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіннің негізгі ойын түсінеді,шығармашылық жұмыс жасай алады |
|||||||||||
|
Құндылықтар |
ҰЛТТЫҚ МҮДДЕ: Қоғам игілігі үшін қызмет ету |
|||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру
Өткен білімді еске түсіру
Жаңа білім
Бекіту
Кері байланыс |
Сабаққа дайындық
Үй тапсырмасын сұрау
Жаңа тақырып 1 тапсырма
2 тапсырма М. Жұмабаевтың «Қарағым» және С. Торайғыровтың «Шәкірт ойы» өлеңдерін мәнерлеп, түсіндіре оқып береді
«Эйлер дөңгелегі» әдісі
Екі өлеңді салыстырып ,ортақ ойын жазу.
3 тапсырма. Топтық жұмыс «Салыстыру» әдісі «Босқа жүру» дегенді қалай түсінесің?
ЕБҚ «Шәкірт ойы» өлңін мәнерлеп оқы ЕҚБ «Қарағым» өлеңінің мазмұны бойынша шағын эссе жаз
Үй тапсырмасы Ұнаған өлеңді жаттап келу
|
Үй тапсырмасын айтады
Осыдан кейін балалар адамға білім не үшін керек екенін айтады, пікірлерін білдіреді
Дәптермен жұмыс сөздік жұмысын жасайды
Өлеңдерді мәнерлеп оқиды
Екі өлеңді салыстырады
Топтық жұмыс жасайды
Жеке жұмыс жасайды
Үйге тапсырма алады Кері байланыс жасайды Сабақтан алған әсерлерін айтады
|
ҚБ:
Дескриптор: Көркем жазу емлесін сақтайды-1Б Білім туралы көзқарастары қалыптасқан, Қарманған қарап қалмас, кемеңгер сөздерінің мағансын ашады -2Б
Дескриптор: Өлеңдерді мәнерлеп,түсініп оқи алады-1Б Екі өлеңді салыстыра алады-1Б
ҚБ: Керемет!
Дескриптор. Сөздің мағынасын біледі-1Б Топтық жұмыста нәтиже көрсете алады-1Б
Керемет! Дескриптор: Өлеңді жатқа оқиды-1Б Өлең мазмұнын түсінеді-1Б
|
Суреттер
Слайд №1 авторлар дың суреттері
Слайд № 2 оқушылар туралы суреттер
Слайд № 3 авторлар туралы мәліметтер Плакат
Эйлер дөңгелегі
Оқулық
Кесте Топтастыру ға арналған плакат
Эссе жазуға арналған парақтар
Кері байланыс парағы
Орындық
|
||||||||
шағым қалдыра аласыз

















