
Саркытбай Ақнұр Болатханқызы
Бастауыш сынып мұғалімі
“Би Боранбай атындағы орта мектебі” КММ
Ақсуат ауданының білім бөлімі
Абай облысының білім басқармасы
|
Бөлімі: Мамандықтар әлемі |
Мектеп: “Би Боранбай атындағы орта мектебі” КММ |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Саркытбай Ақнұр Болатханқызы |
||||||
|
Күні: |
13.12.2024 |
||||||
|
Сынып: |
4 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
№15.Сабақтың тақырыбы: |
Мамандығым-мақтанышым |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.1.2.3 музыкалық көркемдеуші құралдарды қолдана отырып, ән айту дағдыларын көрсету 4.1.3.3 ауызша және жазбаша жұмыстарда негізгі музыкалық ұғымдарды қолдану; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Музыкалық көркемдеуші құралдарды қолдана отырып, ән айту дағдыларын көрсетеді. – ауызша және жазбаша жұмыстарда негізгі музыкалық ұғымдарды қолданады; «Мамандығым-мақтаныым» әнін үйренеді. |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресур стар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақ соң |
Күннің көзі ашылып, ішінен шуақ шашылып. Құтты қонақ келіпті, төрімізге еніпті. Амандасу үлкенге, тәрбиенің басы ғой. Ал, қанекей, бәріміз, «Сәлем» дейік үлкенге.
1-топ: Музыкант 2-топ: Заңгер 3-топ: Электрик
Сабақтың тақырбы мен мақсаты таныстырылады.
1-топ: «Мамандықты тап» ойыны. 3 мамандықтың түрін пантомима арқылы көрсету.
2-топ: «Телестудия» бағдарламасы. Сабаққа келген қонақтарға 3 сұрақ әзірлеп, репортаж жасайды.
3-топ: «Бір мәтінмен жұмыс» әдісі арқылы. «Мобилограф» мамандығына постер құрайды.
Әнді бір тыңдату. Әннің мазмұнына көңіл бөл, сыныптастарыңмен әңгімеле.Қалай орындалады? Оның көркемдік бейнесіне қарай мәнерлеп, сөзімен орында. Сергіту сәті. «Кім болғың келеді?» ойыны Оқушыларға фото табыстау рәсімі. Бағалау. Кері байланыс. «Мақал – мәтел – жұмбақ» әдісі Үй тапсырмасы: 4-тапсырма |
Қайырлы күн, мұғалім! Сұрақтарға жауап береді Өз ойларын айтады, толықтырады Суреттер арқылы мамандықтың 5 түрін анықтайды Топта ақылдасып 3 мамандықты пантомиа арқылы жасырады. Басқа оқушылар табады. Мәтінмен жұмыс жасап, сұрақтарға жауап береді. 3 оқушы 3 сұрақ қою арқылы репортаж жасайды Арнайы берілген мәтінді оқи отырып, постер жасап, қорғайды Мұғалімнің нұсқаулығы бойынша жаттығу жасайды. Әнді тыңдай отырып, мазмұнына көңіл бөледі, мәнерлеп сөзімен орындайды. Бейнебаянда көрсетілген қимылдарды қайталап, өздерінің болашақ мамандықтары туралы ой бөліседі. Таңдаған кітабына стикер жапсыру |
Мақтау мадақтау сөздер Жарайсың! Тамаша! Мадақтау сөздер шапалақ Микрофон Мадақтама сөздер |
Слайд Микрофон Топқа бөлуге суреттер Слайд оқулық Плакат, маркер, стикер Музыкалық құрылғы Бейнебаян Суреттер, стикерлер |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
4 сынып. Музыка Мамандығым - Мақтанышым
4 сынып. Музыка Мамандығым - Мақтанышым

Саркытбай Ақнұр Болатханқызы
Бастауыш сынып мұғалімі
“Би Боранбай атындағы орта мектебі” КММ
Ақсуат ауданының білім бөлімі
Абай облысының білім басқармасы
|
Бөлімі: Мамандықтар әлемі |
Мектеп: “Би Боранбай атындағы орта мектебі” КММ |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Саркытбай Ақнұр Болатханқызы |
||||||
|
Күні: |
13.12.2024 |
||||||
|
Сынып: |
4 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
№15.Сабақтың тақырыбы: |
Мамандығым-мақтанышым |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.1.2.3 музыкалық көркемдеуші құралдарды қолдана отырып, ән айту дағдыларын көрсету 4.1.3.3 ауызша және жазбаша жұмыстарда негізгі музыкалық ұғымдарды қолдану; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Музыкалық көркемдеуші құралдарды қолдана отырып, ән айту дағдыларын көрсетеді. – ауызша және жазбаша жұмыстарда негізгі музыкалық ұғымдарды қолданады; «Мамандығым-мақтаныым» әнін үйренеді. |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресур стар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақ соң |
Күннің көзі ашылып, ішінен шуақ шашылып. Құтты қонақ келіпті, төрімізге еніпті. Амандасу үлкенге, тәрбиенің басы ғой. Ал, қанекей, бәріміз, «Сәлем» дейік үлкенге.
1-топ: Музыкант 2-топ: Заңгер 3-топ: Электрик
Сабақтың тақырбы мен мақсаты таныстырылады.
1-топ: «Мамандықты тап» ойыны. 3 мамандықтың түрін пантомима арқылы көрсету.
2-топ: «Телестудия» бағдарламасы. Сабаққа келген қонақтарға 3 сұрақ әзірлеп, репортаж жасайды.
3-топ: «Бір мәтінмен жұмыс» әдісі арқылы. «Мобилограф» мамандығына постер құрайды.
Әнді бір тыңдату. Әннің мазмұнына көңіл бөл, сыныптастарыңмен әңгімеле.Қалай орындалады? Оның көркемдік бейнесіне қарай мәнерлеп, сөзімен орында. Сергіту сәті. «Кім болғың келеді?» ойыны Оқушыларға фото табыстау рәсімі. Бағалау. Кері байланыс. «Мақал – мәтел – жұмбақ» әдісі Үй тапсырмасы: 4-тапсырма |
Қайырлы күн, мұғалім! Сұрақтарға жауап береді Өз ойларын айтады, толықтырады Суреттер арқылы мамандықтың 5 түрін анықтайды Топта ақылдасып 3 мамандықты пантомиа арқылы жасырады. Басқа оқушылар табады. Мәтінмен жұмыс жасап, сұрақтарға жауап береді. 3 оқушы 3 сұрақ қою арқылы репортаж жасайды Арнайы берілген мәтінді оқи отырып, постер жасап, қорғайды Мұғалімнің нұсқаулығы бойынша жаттығу жасайды. Әнді тыңдай отырып, мазмұнына көңіл бөледі, мәнерлеп сөзімен орындайды. Бейнебаянда көрсетілген қимылдарды қайталап, өздерінің болашақ мамандықтары туралы ой бөліседі. Таңдаған кітабына стикер жапсыру |
Мақтау мадақтау сөздер Жарайсың! Тамаша! Мадақтау сөздер шапалақ Микрофон Мадақтама сөздер |
Слайд Микрофон Топқа бөлуге суреттер Слайд оқулық Плакат, маркер, стикер Музыкалық құрылғы Бейнебаян Суреттер, стикерлер |
|||
шағым қалдыра аласыз













