Басы
Ортасы
Соңы
|
Берілген суреттер арқылы оқушылар бір
-бірімен амандасады. Жағымды психологиялық ахуал
қалыптастыру Топқа бөлу. «Жәндіктер»
әдісі арқылы топқа бөлінеді. «Ұстап ал»
әдісі арқылы жаңа сөздерді
қайталайды.
Сабақтың тақырыбы,
мақсатымен таныстыру.
Сөздікпен жұмыс.
Жаңа сөздермен сөз тіркесін, жай сөйлемдер
құрайды.Тақырыпқа байланысты жаңа сөздерді сөздік дәптерлеріне
жазып алады.
Тыңдалым алды
тапсырмасы.
Жетекші
сұрақтар
Қандай жәндік түрлерін
білесің?
Жәндіктерді көбен көрдің
бе?
Жәндіктердің қандай пайдасы
бар?
Дескриптор:
1 – тапсырма.
Оқылым
тапсырмасы
Топтық
жұмыс.
Топ болып,
мәтінді оқып, келесі топқа үш
сұрақ қояды.
Мәтін бойынша
сұрақтарға жауап береді.
Дескриптор:
Тақтамен
жұмыс. Жауабын
тап.
Дескриптор:
Сергіту
сәті.
Тілдік
дағды.
Сан
есім
Жеке жұмыс.
Құстар мен жәндіктер нешеуден топтасқанын
жаз.
Дескриптор:
Қорытынды: Оқушыларды сабақ барысында
алған білімін қорытындылау.
Тыңдалымнан кейінгі
тапсырма
«Лэйс» әдісі
арқылы берілген сұрақтарға жауап
бер.
Дескриптор:
Бағалау. Рефлексия.
«Білім қоржыны»
әдісі арқылы кері байланыс
жасау.
|
Мұғаліммен бірге қайталайды. Алдыңғы сабақта өткен
тақырыптарды қайталайды..
Сұрақтарға жауап
береді.
Сұрақтарға жауап
береді.
Мәтін мазмұны бойынша
сұрақтарға жауап береді.
Жауабын
табады.
Құстар мен
жәндіктер нешеуден топтасқанын
жазады.
Сұрақтарға жауап
береді.
Кері байланыс
жасайды.
|
Бағалау парағына балл
қою
Бағалау парағына балл
қою
Бағалау парағына балл
қою
Бағалау парағына балл
қою
Бағалау парағына балл
қою
|
Кітап, қима қағаздар, интербелсенді тақта,
слайд
|