|
Күні, айы:24.10 |
Мұғалімнің аты-жөні: Қуандық Н.М. |
||
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Үйде не істеймін? |
|||
|
4 АБ |
Сабаққа қатысқан оқушылар саны: Сабаққа қатыспаған оқушылар саны: |
||
|
Тақырыбы: Мен анама көмектесемін |
|||
|
Мақсаты |
1.Оқушылар өздерінде бар ақпарат ресурстарына сүйене отырып,тақырып бойынша білім-біліктілігін диалогтік оқыту арқылы жетілдіреді. 2.Оқушылардың тақырып көлемінде өз ойларын білдіру, жұптық, топтық жұмыс барысында жағдаяттық сұрақтарға бірлесе отырып шешім қабылдау, өзгенің пікірін тыңдау және өз пікірін жеткізу дағдылары дамиды. 3. Анаға деген сүйіспеншілік сезімдерін арттыру арқылы анаға көмектесуге, оны құрметтеп сыйлай білуге, адамгершілікке, ізгілікке тәрбиеленуге дағдыланады. |
||
|
Күтілетін нәтиже |
1. Топтық жұмыс барысында оқушылар түрлі көзқарастарды тыңдап, өз ойларын айта алады. Бірлесе отырып, ортақ шешім қабылдайды. 2.Сыни тұрғыдан ойлау қабілеттері дамиды. 3.Топтық жұмыс барысында оқушылардың бір-бірін оқыту дағдылары артады. |
||
|
Сабақтың барысы |
|||
|
Сабақ кезеңдері |
Жоспарланған жұмыс |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру кезеңі. Үй тапсырмасы Жаңа сабақ Түсіну Қолдану Талдау Синтез Бағалау Үй тапсырмасы: Кері байланыс |
-Оқушылармен сәлемдесу. 1.Шаттық шеңбері: Сылдыр-сылдыр шапалақ, Мынау- менің қолым, Мынау – менің жүрегім, Сені жақсы көремін. Сабақ мақсатымен таныстыру. — Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. Бір-біріне жақсы тілектер айту. Үй тапсырмасын тексеру Жаңа сабақтың «Мен анама көмектесемін»деген тақырыбы оқушылармен анықталады. Бұл жұмыс түрінің мақсаты: оқушы мен мұғалімге ойын жіктеуді ғана емес, өздеріндегі субьекті тәжірибелерін ескере отырып, жаңа тақырыпты жоспарлауға мүмкіндік береді. 3-тапсырма «Мен кімге көмектесемін?» деген сұрақты қоя отырып, оқушыларға кластер толтырту, сұрақ- жауап . Мен анама көмектесемін. Мен әкеме көмектесемін. Мен атама көмектесемін. Мен әжеме көмектесемін. Мен ағама көмектесемін. Мен әпкеме көмектесемін. Мен ініме көмектесемін. Мен қарындасыма, сіңліме көмектесемін. Толтырған кластерлерін тақтаға апарып іледі, қорғайды. 4-тапсырма ЖИГСО стратегиясын қолдана отырып, оқушыларға мәтін тыңдатылады, таратылады. Топтағы талантты және дарынды оқушылар немесе топ басшысы топ мүшелеріне мәтінді аударады. Топқа арналған мәтін: Мен үйде анама көмектесемін. Мен үй жинаймын. Мен ыдыс жуамын. Мен дастарқан жасаймын. Мен гүлдерге су құямын.Мен анаммен бірге тамақ пісіремін 5-тапсырма Мәтіндегі оқиғаны іс – әрекеттер арқылы көрсету. 6-тапсырма Оқушылар таратылған мәтіннің мазмұнын түсінгеннен кейін өз топтарында мәтін ішіндегі зат есім мен етістіктерді тауып, теріп жазады. Зат есім:үй ,ана ыдыс, дастарқан, гүл, тамақ. Етістіктер: көмектесемін, жинаймын, жуамын, жасаймын, құямын, пісіремін. Әр қайсысына бір зат есім мен етістіктен беріп, жекеше, көпше түрде жіктейміз. Сабақ соңында оқушы өзін өзі бағалайды. Формативті бағалау негізінде сабақ соңында жиынтық баға шығарамын. Шығармашылық жұмыс: «Анамызға көмек көрсету»тақырыбында қысқа мәтін және сурет салып келу. Рефлексия «Майшам» ойыны арқылы оқушылар бүгінгі сабақтан нені білді, не қызықты болғанын бір-бірлеріне шамды беру арқылы ойларын айтып шығады. Сабаққа қатысқандарыңа рахмет, сәттілік тілеймін.
|
|
|
|
|
|
|
|
Мен үйде анама көмектесемін. Мен үй жинаймын. Мен ыдыс жуамын. Мен дастарқан жасаймын. Мен гүлдерге су құямын. Мен анаммен бірге тамақ пісіремін.
+366
Мен үйде анама көмектесемін. Мен үй жинаймын. Мен ыдыс жуамын. Мен дастарқан жасаймын. Мен гүлдерге су құямын. Мен анаммен бірге тамақ пісіремін.
Мен үйде анама көмектесемін. Мен үй жинаймын. Мен ыдыс жуамын. Мен дастарқан жасаймын. Мен гүлдерге су құямын. Мен анаммен бірге тамақ пісіремін.
Мен үйде анама көмектесемін. Мен үй жинаймын. Мен ыдыс жуамын. Мен дастарқан жасаймын. Мен гүлдерге су құямын. Мен анаммен бірге тамақ пісіремін.
Мен үйде анама көмектесемін. Мен үй жинаймын. Мен ыдыс жуамын. Мен дастарқан жасаймын. Мен гүлдерге су құямын. Мен анаммен бірге тамақ пісіремін.
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
4-сыныпқа арналған "Мен анама көмектесемін" сабақ жоспары
4-сыныпқа арналған "Мен анама көмектесемін" сабақ жоспары
|
Күні, айы:24.10 |
Мұғалімнің аты-жөні: Қуандық Н.М. |
||
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Үйде не істеймін? |
|||
|
4 АБ |
Сабаққа қатысқан оқушылар саны: Сабаққа қатыспаған оқушылар саны: |
||
|
Тақырыбы: Мен анама көмектесемін |
|||
|
Мақсаты |
1.Оқушылар өздерінде бар ақпарат ресурстарына сүйене отырып,тақырып бойынша білім-біліктілігін диалогтік оқыту арқылы жетілдіреді. 2.Оқушылардың тақырып көлемінде өз ойларын білдіру, жұптық, топтық жұмыс барысында жағдаяттық сұрақтарға бірлесе отырып шешім қабылдау, өзгенің пікірін тыңдау және өз пікірін жеткізу дағдылары дамиды. 3. Анаға деген сүйіспеншілік сезімдерін арттыру арқылы анаға көмектесуге, оны құрметтеп сыйлай білуге, адамгершілікке, ізгілікке тәрбиеленуге дағдыланады. |
||
|
Күтілетін нәтиже |
1. Топтық жұмыс барысында оқушылар түрлі көзқарастарды тыңдап, өз ойларын айта алады. Бірлесе отырып, ортақ шешім қабылдайды. 2.Сыни тұрғыдан ойлау қабілеттері дамиды. 3.Топтық жұмыс барысында оқушылардың бір-бірін оқыту дағдылары артады. |
||
|
Сабақтың барысы |
|||
|
Сабақ кезеңдері |
Жоспарланған жұмыс |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру кезеңі. Үй тапсырмасы Жаңа сабақ Түсіну Қолдану Талдау Синтез Бағалау Үй тапсырмасы: Кері байланыс |
-Оқушылармен сәлемдесу. 1.Шаттық шеңбері: Сылдыр-сылдыр шапалақ, Мынау- менің қолым, Мынау – менің жүрегім, Сені жақсы көремін. Сабақ мақсатымен таныстыру. — Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. Бір-біріне жақсы тілектер айту. Үй тапсырмасын тексеру Жаңа сабақтың «Мен анама көмектесемін»деген тақырыбы оқушылармен анықталады. Бұл жұмыс түрінің мақсаты: оқушы мен мұғалімге ойын жіктеуді ғана емес, өздеріндегі субьекті тәжірибелерін ескере отырып, жаңа тақырыпты жоспарлауға мүмкіндік береді. 3-тапсырма «Мен кімге көмектесемін?» деген сұрақты қоя отырып, оқушыларға кластер толтырту, сұрақ- жауап . Мен анама көмектесемін. Мен әкеме көмектесемін. Мен атама көмектесемін. Мен әжеме көмектесемін. Мен ағама көмектесемін. Мен әпкеме көмектесемін. Мен ініме көмектесемін. Мен қарындасыма, сіңліме көмектесемін. Толтырған кластерлерін тақтаға апарып іледі, қорғайды. 4-тапсырма ЖИГСО стратегиясын қолдана отырып, оқушыларға мәтін тыңдатылады, таратылады. Топтағы талантты және дарынды оқушылар немесе топ басшысы топ мүшелеріне мәтінді аударады. Топқа арналған мәтін: Мен үйде анама көмектесемін. Мен үй жинаймын. Мен ыдыс жуамын. Мен дастарқан жасаймын. Мен гүлдерге су құямын.Мен анаммен бірге тамақ пісіремін 5-тапсырма Мәтіндегі оқиғаны іс – әрекеттер арқылы көрсету. 6-тапсырма Оқушылар таратылған мәтіннің мазмұнын түсінгеннен кейін өз топтарында мәтін ішіндегі зат есім мен етістіктерді тауып, теріп жазады. Зат есім:үй ,ана ыдыс, дастарқан, гүл, тамақ. Етістіктер: көмектесемін, жинаймын, жуамын, жасаймын, құямын, пісіремін. Әр қайсысына бір зат есім мен етістіктен беріп, жекеше, көпше түрде жіктейміз. Сабақ соңында оқушы өзін өзі бағалайды. Формативті бағалау негізінде сабақ соңында жиынтық баға шығарамын. Шығармашылық жұмыс: «Анамызға көмек көрсету»тақырыбында қысқа мәтін және сурет салып келу. Рефлексия «Майшам» ойыны арқылы оқушылар бүгінгі сабақтан нені білді, не қызықты болғанын бір-бірлеріне шамды беру арқылы ойларын айтып шығады. Сабаққа қатысқандарыңа рахмет, сәттілік тілеймін.
|
|
|
|
|
|
|
|
Мен үйде анама көмектесемін. Мен үй жинаймын. Мен ыдыс жуамын. Мен дастарқан жасаймын. Мен гүлдерге су құямын. Мен анаммен бірге тамақ пісіремін.
+366
Мен үйде анама көмектесемін. Мен үй жинаймын. Мен ыдыс жуамын. Мен дастарқан жасаймын. Мен гүлдерге су құямын. Мен анаммен бірге тамақ пісіремін.
Мен үйде анама көмектесемін. Мен үй жинаймын. Мен ыдыс жуамын. Мен дастарқан жасаймын. Мен гүлдерге су құямын. Мен анаммен бірге тамақ пісіремін.
Мен үйде анама көмектесемін. Мен үй жинаймын. Мен ыдыс жуамын. Мен дастарқан жасаймын. Мен гүлдерге су құямын. Мен анаммен бірге тамақ пісіремін.
Мен үйде анама көмектесемін. Мен үй жинаймын. Мен ыдыс жуамын. Мен дастарқан жасаймын. Мен гүлдерге су құямын. Мен анаммен бірге тамақ пісіремін.
шағым қалдыра аласыз













